Vapor Fresh به عنوان شریک صنعتی – Medical Fitness به تیم انجمن تناسب اندام پزشکی ملحق می شود


تیم انجمن بخار تازه و آمادگی جسمانی پزشکی دستمال های ضد عفونی کننده اسید سیتریک را به جامعه تناسب اندام پزشکی می آورند

آرلینگتون ، VA ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات پاک کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتر که مخصوص صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، به عنوان شریک صنعتی به انجمن تناسب اندام پزشکی پیوسته است تا در ضدعفونی شیمیایی اسید سیتریک کمک کند. در امکانات تناسب اندام پزشکی در ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، می گوید: “با ارائه امکانات پزشکی تناسب اندام به عنوان جایگزینی برای ضدعفونی کننده های قوی مبتنی بر quat ، می توانیم به ایجاد محیط امن تری برای بیماران و اعضای آنها کمک کنیم.” “ما بسیار مشتاق هستیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی کار کنیم ، که شهرت و شهرت آن در صنعت به تحریک مراحل بعدی رشد برای Vapor Fresh کمک می کند.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی روشهای تمیز کردن همه گیر COVID -19 ، قرار گرفتن بیش از حد در معرض ترکیبات چهارگانه آمونیوم – یا “quats” – به نگرانی متخصصان تبدیل شده است. با توجه به گزارش های مستند در مورد حملات آسم ناشی از تحریک چهار طرفه و ریه از قرار گرفتن در معرض چهارپایه ، این یک نگرانی ویژه در جامعه ژیمناستیک و تناسب اندام است.

حوله های بدنسازی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® از اسید سیتریک برای ضدعفونی کردن به جای کوات استفاده می کنند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در امن ترین لیست مواد شیمیایی EPA است و این دستمال ها دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند ، در حالی که حتی نیازی به برچسب هشدار نیز ندارند. حتی با وجود این شیمی اسید سیتریک ، دستمال های ژیمناستیک ضدعفونی کننده Vapor Fresh® هنوز برای ضدعفونی 99.9٪ از میکروب ها در EPA ثبت شده و در لیست ضدعفونی کننده های EPA Coronavirus قرار دارند.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، سرپرست اجرایی ، انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام مفتخر است که از طریق برنامه شریک صنعتی ما با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعت را با اعضای آمادگی جسمانی خود به اشتراک بگذاریم. در این زمان که ضدعفونی در مراکز تناسب اندام بسیار شدید شده است ، مهم است که تأمین کنندگانی مانند Vapor Fresh محصولاتی م withoutثر و بدون مواد شیمیایی سخت ارائه دهند. ”

###

Vapor Fresh از سال 2008 در حال تولید محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتر برای صنعت ورزش و تناسب اندام است. به همراه نوارهای بهداشتی آنها ، همچنین اسپری های تمیز کننده گیاهی برای تامپون های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، مواد شوینده برای لباس های شسته شده برای خانواده های فعال تولید می کند. تعداد زیادی تی شرت ورزشی و ورزشی و پودر 100٪ طبیعی برای پا و کفش.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه بخار
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید