SNL Recap: Owen Wilson Wows & Cast در اولین فصل پخش می شود


شنبه شب زنده آخر هفته وارد 47 امین فصل خود شد ، میزبان اوون ویلسون و مهمان کیسی ماسگریوز در دو حالت تورم و رکود بودند. این نمایش در حالی که به بک بنت و لورن هولت باخت ، سه بازیکن جدید اضافه کرد ، به طوری که بازیگران کامل به بالاترین حد 21 نفر از بازیگران تاریخ رسیدند. در همان زمان ، لورن مایکلز در پشت صحنه مانور داد تا مکنده ها را از بازیگران فعلی دور نگه دارد ، که باعث می شد افرادی مانند کیت مک کینون ، کنان تامپسون ، ایدی برایانت ، سسیلی استرانگ ، کالین جوست ، مایکل چه و پیت دیویدسون در این بازی بمانند. امیدوارم که آنها حداقل تا فصل 50 بمانند. در آن زمان ، من حدس می زنم که مایکلز فرمان را به شخص دیگری می دهد یا چراغ های استودیو 8H را خاموش می کند.

به عبارت دیگر ، هیچ چیز تغییر نکرده است ، اما همه چیز تغییر کرده است این است در حال تغییر اعضای باتجربه بازیگران مجوز خواهند داشت تا هر طور که دلشان می خواهد بیایند و بروند ، برای برنامه های خلبان تلویزیونی یا فیلمی که بر عهده دارند برای SNL پرواز کنند (برای مثال مک کینون این هفته به ویژه غایب بود). اما هجوم استعدادهای جدید بر روی صفحه و در اتاق نویسندگی در یکی دو سال گذشته نشان داده است که چگونه SNL می تواند تغییر کند و کدام کمدین ها می توانند چهره های جدید SNL شوند (من فکر می کنم بوئن یانگ ، کلویی فینمن ، اگو نودیم و حداقل دو نفر از جدیدترین اعضای بازیگران ، بیشتر در زیر).

و اشتباه نکنید: نمایش باید به شدت به آینده حرکت کند و از چنگ کلاستروفوبیک مایکل در نمایش دور شود. این نمایش همچنین باید از فرهنگ سمی که تا حدی در یک دادخواست در تابستان امسال افشا شد فاصله بگیرد و ادعا کند که هوراتیو سانز ، کمدین ، ​​20 سال پیش در هنگام حضور در یک نوجوان مورد سوء استفاده جنسی و سوء استفاده جنسی قرار گرفت و SNL و NBC باقی ماندند و اجازه دادند این اتفاق بیفتد. به و فقط چند سال پیش ، دونالد ترامپ ، آزاردهنده جنسی ، به گرمی برای حضور در برنامه دعوت شد.

حکمتی که در این مرحله پذیرفته شده این است که SNL فعلی هرگز به خوبی زمانی که برای اولین بار برنامه را تماشا کرده اید ، خوب نیست ، که شاید اتهامی برای جوانی دائمی این برنامه باشد یا شاید این که شوخ طبعی افراد با افزایش سن افزایش می یابد. در هر صورت ، SNL همیشه یک مکان منحصر به فرد در فرهنگ داشته و بزرگترین صحنه را برای نوازندگان آینده فراهم کرده است – حتی در میان بدبین ترین کمدین ها ، نشستن در SNL مطمئن ترین نشانه موفقیت شما در کمدی است. – در حالی که به ندرت اتفاق می افتد. توسط یک شخصیت مجرد مصرف می شود (فصل های ادی مورفی استثنایی بزرگ در این مورد است). این نمایش ، در بهترین حالت ، می تواند با زمان تغییر کند و احساسات کمیک جدیدی را منعکس کند – قرار نبود هیچ کس برای همیشه در آنجا بماند (به جز مایکلز). این برای نمایش بی سابقه است چهار اعضای بازیگران با بیش از 10 سال سابقه کار. از خود بپرسید: واقعاً چقدر نمایش از سال 2012 تغییر کرده است؟

بنابراین ، با توجه به همه اینها ، بایدن در سرما دموکرات ها را متحد می کند که اولین فصل این هفته را افتتاح کرد ، بسیار چشمگیرتر است. من اغلب از اینکه سرمای سیاسی در SNL ، به ویژه در سال های ترامپ چقدر وحشتناک و منسوخ بود و چقدر به افراد مشهور تکیه می کردند ، شکایت می کردم. دیدن جیمز آستین جانسون ، عضو جدید بازیگران ، که به دلیل برداشت های خیره کننده اش از ترامپ ، در نقش جو بایدن ، در اینترنت مشهور شد ، شوکه کننده بود. من فکر می کنم با اطمینان می توان گفت که یک بازیکن جدید نسبتاً ناشناخته هرگز اولین بازی خود را در SNL انجام نداده است ، همانطور که اولین تماشاگران برای اولین بار در این فصل مشاهده کردند. و او را از پارک بیرون آورد ، با تصور بایدن ، پیشرفت چشمگیری نسبت به تیم فصل گذشته جیم کری و الکس موفات.

نکته دیگری که من در اینجا اضافه خواهم کرد این است که از بین همه بازیگران که در بالا ذکر کردم ، سیسیلی استرانگ و ایدی برایانت ممکن است مورد علاقه من باشند و آنها بلافاصله نشان دادند که چرا دموکرات ها سناتور کیستن سینما و سناتور جو مانچین را آشوب می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzEPvj46rGQ

اوون ویلسون قبلاً هرگز میزبان SNL نبوده است ، اما شما هرگز او را از طرف خود نمی شناسید مونولوگ، که چهار دقیقه و نیم جذابیت کرکی ویلسون مستقیماً به کره چشم تزریق شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=FZrfqnSfMcU

بدیهی است ، من تا به حال در مورد این قسمت به طور کلی چیز زیادی نگفته ام ، زیرا این اولین نمایش معمولی این فصل بود: کمی از دروازه تکان خورد ، بدون طرح “اجباری” (و بدون طرح دست نخورده) ، اما بسیاری از وعده ها و بسیاری از لحظات خنده دار. طرح 10 به 1 اولین نگاه تماشاگران را به یکی دیگر از بازیگران ، سارا شرمن ، نشان داد و نشان داد که چگونه مارک منحصر به فرد او در وحشت / طنز بدن می تواند با SNL ترکیب شود ، زیرا او با اندرو دیسموکس برای سرگرمی نسبتاً لذت بخش همکاری کرد. طرح، سرویس آزمایش نامهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=v1fY2xtyXsY

جلسه هیئت مدیره مدرسه این موفقیت دیگری بود ، فرصتی برای دیدن نحوه استفاده از نمایش از چنین بازیگران بزرگی. تقریباً همه اعضای بازیگر خط یا ظاهر خنده داری داشتند: سسیلی استرانگ بی صدا بازی کرد ، هایدی گاردنر نظریه انتقادی مسابقه را ناراحت کرد ، مایکی دی با صدایی دیوانه وار ، ترس های بوون یانگ ، پیت دیویدسون با لباس سگ شکارچی فضل و به ویژه ، اندرو دیسموکس “عوضی” را زمزمه می کند. همانطور که یکی از مفسران یوتیوب گفت ، “به نظر می رسد این یک کنفرانس مطبوعاتی Pawnee باشد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=C2dj59Db1C4

به طرز عجیبی ، نمایش شبانه مورد علاقه من ، اوون ویلسون ، بیرون آمد توزیع چک، یک طرح از پیش ضبط شده برای زمان ، که باید این قسمت را ایجاد می کرد ، حتی اگر تصور ویلسون اورکل و پیچ و تاب های استخوان های ایندیاناپولیس بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=4zO7i9P8mGE

ماشین ها 4 این یک فرض محکم بود که من می خواهم بیشتر گسترش دهم زیرا ویلسون شروع به ظهور در جریان سیاه زیرزمینی آخرین فیلم پیکسار می کند. جیمز آستین جانسون نیز تأثیر زیادی بر لری کیبل گای گذاشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=3WC1YZ1o0UY

جیمز آستین جانسون نیز در جلو و مرکز بازی بود NFL در Fox، که باعث شد به شدت مشتاق تماشای آن شوم خانه دیوانهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=en7Pc5PSexg

بقیه طرح ها را در زیر مشاهده کنید: SNL تقلید شده است چشم انداز COVID می ترسد با تاک شو برای زنان؛ کاپیتان جف بزوس دریافت کرد پیاده روی ستاره ای اسپین آف با پیاده روی میلیاردی؛ و کنان تامپسون ترانه های مورد علاقه یک زن متوفی ، آر کلی را خواند آهنگ تشییع جنازهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Yw4ez2Jp5YA

https://www.youtube.com/watch؟v=XD66suMp3J4

https://www.youtube.com/watch؟v=sJUmN40j7Hs

دو مهمان بسیار محکم به روز رسانی آخر هفته این هفته: Ego Nwodim به عنوان یک به روز رسانی منظم مانند هایدی گاردنر ضروری شده است ، و دائماً با شخصیت های طنز هوشمندانه ای که احساس زنده بودن می کنند ، مانند این هفته یک زن سیاه پوست که ده سال است گم شده استبه

پیت دیویدسون، که مانند بقیه ما از این که هنوز در برنامه حضور دارد شگفت زده می شود ، همیشه با بخش های به روز شده خود می درخشد ، به ویژه هنگامی که با ظاهر Met Met خود گیر می کند.

این برنامه همچنین از مجری سابق Update قدردانی کرد نورم مکدونالد، که در سپتامبر درگذشت ، در چند دقیقه آخر این بخش چند کلیپ کلاسیک مکدونالد ارائه کرد. این یک خاطره فوق العاده از تمرکز مکدونالد بر لیزر بر مشت های او و شخصیت کاملاً شکل گرفته و به روز رسانی تیز او بود. این همچنین بر خلاف مشارکت مداوم میزبانان فعلی کالین جوست و مایکل چه بود ، که تلاش آنها برای شوخ طبعی تند یا توهین آمیز اغلب در کنار راه قرار می گرفت.

سخنرانی افتتاحیه یوست ، با ابراز تاسف از دست دادن هرج و مرج کمدی ، از فضای سیاسی سال گذشته بیرون آمد و مردم را ترغیب کرد که به یک شوخی زیربنایی بخندند – که پس از سردی نسبتاً خنده دار در این موضوع آمده است – با خلاء اساسی در تناقض است. یوست و چه در کنار هم شیمی خوبی دارند و وقتی روی این موضوع تمرکز می کنند ، Update همچنان کار می کند (به ویژه در مواردی که یکدیگر را مجبور می کنند جوک بخوانند). در بیشتر هفته ها ، قسمت های Jost و Che برنامه به ندرت ارزش اظهار نظر دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=mTeOXs9OHFQ

https://www.youtube.com/watch؟v=VFSN6rMozMw

https://www.youtube.com/watch؟v=gt2YVRje68U

https://www.youtube.com/watch؟v=EAp1piWU4pQ

https://www.youtube.com/watch؟v=onXLKcB1a0c

کیسی ماسگریوز، که بسیار خوب است ، همه چیز را برای بازی “Justified” حذف کرد ، سپس تصاویر قابل توجهی برای “Camera Roll” شکست.

https://www.youtube.com/watch؟v=a0z7GH78oGo

https://www.youtube.com/watch؟v=4yxYvEYemBI

کیم کارداشیان وست آخر هفته آینده با مهمان موزیکال Halsey اولین کار خود را در SNL انجام می دهد. پس از آن ، رامی ملک و Young Thug در 16 اکتبر و Jason Sudeikis و Brandi Carlile در 23 اکتبر می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید