SNL Recap: کیم کارداشیان وست ماموریت را درک کرد


وقتی اتفاقات بدی رخ می دهد شنبه شب زنده او از نقش کمدین / بازیگر / موسیقیدان / ستاره ورزش دور می شود و اجازه می دهد شخص دیگری فرمانروایی را بر عهده بگیرد – سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرهای بی حوصله و غیره. – به امید جذب مخاطب جدید یا ایجاد عناوین. من دیدم که فصل قبل چقدر وحشتناک بود ، وقتی ایلان ماسک میزبانی می کرد ، و قبل از این آخر هفته ، من به سرعت در انتظار کیم کارداشیان وست ، ستاره تلویزیونی واقع گرایانه بودم که هرگز خیلی ها را از نظر میزبانی طنز نشان نداد.

بنابراین خوشحالم که گزارش می دهم که آنقدرها هم بد نبود! در مقایسه با قسمت ماسک فصل گذشته ، این موفقیت چشمگیر بود و یادآوری این بود که هرگز کارداشیان وست را دست کم نگیرید. اما ببینید ، این کامل نبود: کارداشیان وست در خواندن کتابهای برجسته در برخی از طرحهای زنده مهارت چندانی نداشت ، تعداد زیادی طرح وجود داشت که به نظر می رسید فقط محل قرار دادن محصولات کارداشیان بود و مانند اولین فصل فصل گذشته ، هیچ طرح برجسته ای که در بین جمعیت برجسته می شود.

اما این یک قسمت محکم بود ، با لحظات واقعاً خنده دار ، شاید بهتر از کارداشیان وست مونولوگ، که به همان اندازه دلپذیر از خود آگاه بود که می توان امیدوار بود. مشت های واقعی وجود داشت و هیچ ترفندی برای تماشاگران وجود نداشت ، که یک امتیاز مثبت دیگر بود. و آنقدر جوک های OJ Simpson وجود داشت ، تقریباً مثل این بود که Norm Macdonald در اتاق نویسنده برای این کار بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

در مورد طرح ها ، مورد علاقه من در شب احمقانه ترین ، سوررئال ترین بود: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ هر دو فوق العاده بودند طراحی لوتو، که بر خلاء بی دقتی هر دو زن متکی بود تا این طرح واقعاً کار کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

تغییر دادن، که در آن کارداشیان وست و ایدی برایانت خود را در a جمعه عجیب در شرایطی که او از کریس جنر و خلوئه کارداشیان بازیگر خوبی بود ، اما فقط برای دیدن توپ در دست برایانت ارزش دیدن دارد. آیا از اینکه کانر اومالی به عنوان شوهر برایانت بازی نکرد ، ناامید شدم؟ بله ، اما شوخی در پایان همچنان مانند گانگسترها کار می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت در نقش تد کروز نیز برجسته ترین نکته بود شنودهای فیس بوک سرد باز شد، سردی نسبتاً فراموش شده ، که بر اساس شوخی های زیادی بود مبنی بر اینکه سیاستمداران نمی دانند چگونه اینترنت کار می کند یا چگونه کلمه “میم” تلفظ می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

دوست داشتم آهنگ شب برای زنان، یک قصیده موسیقی برای زنان مسن (و مادران) که فقط برای مقابله با مشکلات معده به باشگاه می آیند ، وسواس زیادی در رفت و آمد خانه دارند و غش می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دلپذیر آن شب ، معرفی گروه طنز لطفاً نابود نکنید ، سه گانه جدید SNL نوشته مارتین هرلیحی ، جان هیگینز و بن مارشال است که در ماه های اخیر شهرت اینترنتی پیدا کرده است. فیلم کوتاه دیجیتال هارد سلتزر ، که هیچ بازیگری ندارد ، اساساً آنها را در جزیره جدید Lonely Island یا حداقل همسایه خوب جدید قرار می دهد. این یک مقدمه بسیار خوب برای حساسیت های کمیک گروه بود ، در حالی که لزوماً بهترین کار آنها نبود – اما این امر بسیار جالب تر می کند که ببینیم گروه بعدی به چه نتیجه ای می رسد.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار طرح دیگر شب را مشاهده کنید ، که سطوح مختلفی داشتند ، درست یا غلط: بهترین در گروه کفش تجاری، زیرا سگ هایی با لباس احمقانه همیشه یک پیش فرض شایسته هستند. مردم کورت تبلیغات کارداشیان برای من بسیار زیاد بود ، اما به افتخار او ، کارداشیان وست در بازی خواهرش کورتنی کار خوبی انجام داد (همچنین بازیگران مشهوری از هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان حضور داشتند). نوع رویا بسیار محکم بود لیسانس تمسخر آمیز پر از شخصیت های متفاوت (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و در عین حال کایل مونی بهترین قسمت بود!) ، اما این یکی از طرح هایی بود که کتاب کارداشیان در آن بود. وای وای بر وای بر من ، طرح من را غرق کرد. و یاسمین و علاءالدین او تنها بوی بد دهانی بود که در هیچ سطحی کار نمی کرد (اگرچه مشاهده مشاهدات بوئن یانگ خوب بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته او در فیس بوک تعدادی شوخی متوسط ​​و دو مهمان خوب داشت: الکس موفات او را کشت مجله فیلم تری فینک پاییز 2021، که اگر یکی از آن منتقدین فیلم تاکسی تی وی از LSD استفاده می کرد عملاً اتفاق می افتاد. و Weekend Update All-Star Heidi Gardner طبق معمول شگفت انگیز بود مربی زندگی پیتر کلی در مورد تفکر مثبت، بازی در نقش یک شخصیت جدید ، با نگرش عالی ، کلاه گیس حتی بهتر و عشق بی امان به “I Love It” by Pop Icon.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه کاستکو این تنها طرح سفارشی بود: زمان زیادی را به بازیکن جدید سارا شرمن ارائه می داد ، که در نقش کارآموز Costco بازیگر Glitter Revolution (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) بازی می کرد تا برخی از گواهینامه های معتبر در مورد معاملات غذایی Costco را انجام دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی او “من یک زن نیستم ، من یک خدا هستم” را اجرا کرد ، سپس لیندسی باکینگهام ، خدای گیتار را برای بازی در “عزیزم” بیرون آورد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک اولین بازی خود را در میزبانی آخر هفته آینده با مهمان موسیقی Young Thug انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید