Red Sox رسماً پدر یانکی ها هستند


آیا ارواح را به خاطر دارید؟

درک جتر به آرون بون گفت: “ارواح ، سرانجام بازی 7 از ALCS 2003 وارد گزیده شد” ، بالاخره ظاهر می شود. “

به یاد دارید که چگونه تاریخ همیشه مصمم بود که رد ساکس را زیر پا بگذارد ، طرفداران آنها را شکنجه کند ، در هر هکتار در نیوانگلند اذیت کند؟

یوگی برا در سال 1999 ، قبل از پخش اولین سریال پس از فصل ، به برنی ویلیامز گفت: “آرام باشید”. “ما این بچه های 80 ساله را می زنیم.”

خوب ، ارواح رفته اند. تمام آن تاریخ وحشتناک تبخیر شده است. 18 سال از شکست یانکی ها در Red Ox در ماه اکتبر می گذرد. از سال 2004 بوستون 3 ، یانکیز 0. ما رسماً به نقطه ای رسیده ایم که شاه بلوط قدیمی پدرو مارتینز وارونه شده است.

سوچی بابا یانکس هستند.

آره. ما رسماً از پشت شیشه عبور می کنیم. یانکی ها نه تنها در روز سه شنبه به دیوار آجری برخورد کردند ، بلکه یکی از دیوارهای 109 ساله پارک فن وی بود. فینال بازی Sox 6 ، Yankees 2 بود و این بدان معناست که Red Sox در هشت بازی از 9 بازی گذشته خود در پلی آف مقابل یانکی ها پیروز شده است.

پس از این بازی سوء هاضمه چیزهای وحشتناک زیادی برای باز کردن وجود دارد. می تواند بدترین باشد نسل هایی از طرفداران یانکیز معتقد بودند که قانون حاکم است که یانکی ها همیشه راهی برای از بین بردن رد ساکس پیدا می کنند. این دنیایی است که اکنون متعلق به بایگانی است و برای طرفداران یانکی مثل این است که دریابند قوانین جاذبه به حالت تعلیق درآمده است یا خورشید در واقع در غرب طلوع می کند.

الکس وردگو و رد ساکس در ماه اکتبر مالک یانکی ها هستند.
الکس وردگو و رد ساکس در ماه اکتبر مالک یانکی ها هستند.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

بون ، که اکنون مدیر سال چهارم یانکی ها است ، می گوید: “بچه ها خرد شده اند” ، شاید نیم ساعت پس از این که سرانجام یانکی ها از وضعیت آشفته خارج شدند ، گرت ویتلوک – یانکی سابق) – باعث ایجاد یک موسیقی پاپ تنبل شد. پرواز از Gleyber Torres ، کسب پیروزی ، لمس بشکه از Fens.

“امشب این کار دشوار دیگری است. من با پسران آن اتاق جنگهای زیادی را پشت سر گذاشتم. ما زخم های زیادی داریم. پسرها نفرین شده اند. ما مقدار زیادی در این مورد می ریزیم. ”

مشکلات زیادی در مورد یانکی ها وجود دارد ، چه مشکلات کوتاه مدت و چه بلند مدت که آنها باید حل کنند ، اما این می تواند از همه ناهماهنگ تر باشد: اگر تغییرات جدی در DNA هسته تیم ایجاد نشود ، احتمالاً این مشکلات هستند. چهارمین تیم برتر در بخش خود در حال حاضر. با وجود صرف بخشی از حقوق یانکی ها در هر سال ، اشعه ها به وضوح در صدر قرار دارند.

Red Sox با اشعه های ALDS روبرو می شود.
رد ساکس با ALDS روبرو می شود.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

آبی جی ها به سختی بارگذاری می شوند ، و اگر فصل یک هفته بیشتر طول می کشید ، به احتمال زیاد آنها برای دومین وایلد کارت از یانکی ها عبور می کردند. اما احتمالاً نگران کننده است ، همسران اهمیت خود را در این رقابت دوباره برقرار کرده اند. سه بار متفاوت از زمانی که یانکی ها آخرین عنوان خود را به دست آوردند ، Sox سقوط کرد و با این حال آنها سه بار برگشتند. آنها دو بار قهرمان شده اند.

این بار ، آنها فقط یانکی ها را در نه نوبت از یک دوره موانع برنده یا چیزهای دیگر آموزش دادند. خوشبین ترین هواداران سوکس امیدوار به 81 پیروزی در این سال بودند. در عوض ، آنها به اندازه کافی درآمد داشتند تا این بازی را به خانه قدیمی خود برسانند ، سپس تمام گوشه ها و پیچ های فن فنوی را به حداکثر رساندند تا یانکی ها را تحت فشار قرار دهند.

بون ، که یک روش عجیب برای بیان آن است ، می گوید: “لیگ فاصله را کم کرده است.” ما باید از هر نظر پیشرفت کنیم. “

فصل یانکی ها به پایان رسید.
فصل یانکی ها به پایان رسید.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

واقعاً انجام می دهند. فصل آخر سه شنبه از یک فصل کلی ناامیدکننده از بسیاری جهات جمع بندی کاملی از شش ماه آینده بود. یانکی ها نه تنها مورد ضرب و شتم قرار گرفتند ، آنها نه تنها کمی مقاومت کردند ، بلکه شب را به رفراندومی برای همدردی خود تبدیل کردند.

یکی از مردان 300 میلیون دلاری آنها ، Gerrit Cole ، هر شش خروجی را قبل از ربودن پس از سه بار دویدن انجام داد.

کول گفت: “من تا معده مریض هستم.”

دیگری ، جانکارلو استانتون ، سه ضربه داشت – اما در دو مورد از آنها ، موشک های هیولای سبز ، او انفجارهای آنها را تحسین کرد ، با این فرض که قبل از برخورد با دیوار بیرون آمده باشند. برای اولین بار تنها یک بار تأسیس شد. او برای بار دوم فقط دفعه بعد ، به لطف رله 8-6-2 که آرون جودر را از ست جدا کرد و به او اجازه پیشروی داد ، آن را به پایان رساند.

چیز وحشتناکی است. صف تقریباً کاملاً این بود که تیم در این فصل چقدر از محبت طرفدارانش جدا بود. یانکی های 2021 شما را به چالش کشید تا آنها را دوست داشته باشید. و اغلب اوقات شکست می خورد. و من دوباره به طرز عصبانی در Red Sox به رختخواب رفتم. ارواح مرده اند. زمستان یک نشانه است. شب سختی در اطراف فنس

دیدگاهتان را بنویسید