Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کاوش کنید


Open House New York (OHNY) ، رویداد سرگرم کننده سالانه که در آن برخی از جالب ترین ، تاریک ترین و جالب ترین ساختمانهای شهر برای بازدید عموم باز است ، آخر هفته 16 و 17 اکتبر امسال برگزار می شود. در حالی که حدود نیمی از مکان ها برای عموم آزاد و باز است – یا رویدادهای مجازی هستند – حدود نیمی از آنها نیاز به رزرو دارند. و شما می خواهید آن را پشت سر بگذارید ، زیرا رزروهای تور از ساعت 11 صبح امروز در اینجا باز است و رزروها به سرعت انجام می شود.

“Open House نیویورک پس از 11 سپتامبر تاسیس شد ، هنگامی که دسترسی به منهتن پایین به طور ناگهانی به شدت محدود شد. امروزه ، در زمانی که ساکنان پنج محله در تلاش برای برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر و شهر هستند ، OHNY Weekend چنین افزایش بسیار زیادی را برای کشف و اکتشاف فراهم می کند. “راب راجرز ، رئیس هیئت مدیره OHNY می گوید.

نکات برجسته رویداد امسال ، که در هر پنج محله برگزار می شود ، شامل فرصت دیدن بیشتر نقاط دیدنی شهر در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، سالن قطار موینیهان و جزیره کوچک) است. فرصتی برای کشف گوشه های زیادی از حیاط دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، مقر اصلی Crye Precision ، Dock 72 ، Distillery Kings County و Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله در جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنرهای فرماندار جزیره ؛ و مرمت پروژه صدف صدف.

یک خزیدن در فرهنگ هارلم وجود دارد ، و همچنین تورهای گروهی به گورستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگزاید ، براونزویل و قبرستان گرین وود وجود دارد. می توانید Murals Audubon را در واشنگتن هیتز ، هنر NYCHA در Red Hook Houses ببینید یا به یک تور دوچرخه عمومی هنری DOT بپیوندید. تورهای اقامتی جداگانه وجود دارد ، از جمله خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، خانه های ردیف گرینویچ ویلی ، خانه در خیابان هنری و خانه واندر اینده اوندردونک در ریج وود.

و مجموعه های ارائه شده ، شامل وجود دارد اداره بندر صدساله نیویورک و نیوجرسی، که بر تأثیر اداره بندر متمرکز است و تماس دیگری دانش بنیادی: کتابخانه ها به عنوان کاتالیزور جامعه، درباره نحوه بهبود زندگی کتابخانه ها در نیویورک

فلش

امکانات مرتب سازی BookOps

NYPL

در اینجا برخی از گزینه های OHNY برای بهترین رویدادهای آخر هفته وجود دارد که عموم مردم معمولاً قادر به دیدن آن در پشت صحنه نیستند:

  • امکانات مرتب سازی BookOps: کشف کنید که چگونه ده ها هزار کتاب از مجموعه های فعلی کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک در این ساختمان در شهر لانگ آیلند به خوانندگان مشتاق در سراسر شهر راه پیدا می کنند.
  • EWR Airport Building One: OHNY امسال عازم نیوجرسی است و داستان پشت ترمینال اصلی فرودگاه از سال 1934 را باز می کند ، یک جواهر هنری دکو به سه قسمت تقسیم شده و فقط 3700 متر از محل اصلی خود دوخته شده است.
  • SUMMIT One Vanderbilt: مرکز شهر را از ارتفاع 1200 متری ، بلندترین منظره مید تاون منهتن ، تجربه کنید. از آسانسورهای شفاف گرفته تا جعبه های شیشه ای ، منظره پانورامای نیویورک ، پیاده رو تا آسمان را تحسین کنید.
  • حیاط نیروی دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه صنعتی در Nanotronics ، یک مرکز پیشرفته جدید برای هوش مصنوعی و نوآوری های روباتیک که تولید پیشرفته را در نیویورک و فراتر از آن پیش می برد ، در حال پیشرفت است.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: برای چند دهه آینده ، این لنگر جدید در یک جنگل شهری سه هکتاری قرار گرفته است و برای ارتقاء سلامتی و رفاه ساکنان و محله های اطراف در داخل و خارج ترکیب می شود.
  • جزیره کوچک @ شب: در اسکله 54 تازه تعمیر شده و بازسازی شده در غرب چلسی ، ترکیب طبیعت و هنر را از طریق روشنایی تجربه کنید.

تمام اطلاعات مربوط به رویدادها و بلیط های OHNY 2021 را از اینجا دریافت کنید. همچنین جشن راه اندازی آخر هفته وجود دارد که پنجشنبه 14 اکتبر در تراس پشت بام اخیراً بازسازی شده کتابخانه بنیاد Stavros Niarchos برگزار می شود. می توانید اطلاعات مربوط به بلیط ها را در اینجا دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید