NY 1.5 میلیارد دلار برای مقابله با مصرف بیش از حد مواد افیونی – و 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن در اختیار دارد


نیویورک یکی از ایالت هایی است که کمبودهای هنگفتی را از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی دریافت می کند ، به دلیل شکایت های اخیر که شرکت ها را متهم به دامن زدن به بحران اعتیاد و مصرف بیش از حد آمریکا کرده است.

مجموع شهرک ها تا کنون حدود 1.5 میلیارد دلار است و لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک ، یک تور دولتی را در این هفته آغاز کرد تا اعلام کند که هر کدام از مناطق مورد انتظار هر کدام از آنها دریافت خواهند کرد و به نیویورک وعده داد- جایی بین 140 تا 257 میلیون دلار.

بودجه سال آینده ، با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده – با 69000 مرگ ملی در سراسر جهان در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در سال 2020. حداقل 4289 مرگ ناشی از مواد افیونی در ایالت نیویورک رخ داده است. این شهر سهم قابل توجهی ، حدود 1800 ، دارد که تقریباً 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

اندرو کوومو ، فرماندار سابق و قانونگذار ایالتی پیش از استعفا در ماه اوت برنامه هایی را برای این صندوق های تسویه حساب تنظیم کردند. Cuomo قانونی را امضا کرده است که بر اساس آن بودجه در صندوق تسویه مواد مخدر قرار داده می شود و برای خدماتی که اختلال مصرف مواد را از طریق آموزش ، کاهش آسیب ، درمان و طیف وسیعی از خدمات اجتماعی مورد استفاده قرار می دهند ، مورد استفاده قرار می گیرد. این پول باید به جای جایگزینی وجوه دولتی موجود ، بهبود یابد.

اما سیاست ها و برنامه های خاصی که دولت به آنها کمک می کند هنوز در حال تعیین است. دفتر دادستانی کل به WNYC / Gothamist تأیید کرد که هیئت مشورتی که باید بر این تصمیمات نظارت کند در حال تشکیل است. فرماندار کتی هوچول ، قانونگذار ایالتی و سایر نهادها مسئول تعیین هیئت مدیره هستند و “امیدوارم [be] به زودی انجام می شود “، یک سخنگو گفت. کمیته مشورتی دیگر وقت ندارد توصیه هایی برای تخصیص بودجه ارائه دهد ، که باید تا 1 نوامبر انجام دهد.

بنابراین ، WNYC / Gothamist با برخی از وکلا برای جلوگیری از مصرف بیش از حد مواد افیونی در مورد آنچه که فکر می کنند باید اولویت اصلی تامین مالی باشد ، مشورت کرده است.

پایان دوران نادری

یاسمین بودنهلا ، هماهنگ کننده سیاست های مواد مخدر Vocal-NY ، می گوید: “استدلال دوران Cuomo مبنی بر اینکه ما پول نداریم و تحت ریاضت اقتصادی عمل می کنیم ، اکنون به دلیل رهبری دادستان کل Tish James قابل بحث است.” “دیگر هیچ دلیلی وجود ندارد که این حوزه از سلامت عمومی نیاز به گرسنگی داشته باشد.”

بودنلا و وکلای دیگر گفتند که کاهش خسارت به طور کلی به مدت طولانی تأمین نمی شد ، اما همه گیری این مشکل را تشدید کرد.

بودنهلا گفت: “یکی از چیزهای بزرگی که ما درخواست می کنیم گسترش سریع و فوری زیرساخت کاهش آسیب است که شامل برنامه های سرویس سرنگ می شود.”

سازمانهای محلی یا غیر انتفاعی معمولاً آنهایی هستند که به طور مستقیم به مصرف کنندگان دارو کمک می کنند ، مانند سرنگهای تمیز ، اطلاعات مربوط به مصرف بی خطر داروها ، نوارهای تست مواد مخدر و نالوکسان برای مصرف بیش از حد دارو.

کریستین خایکین ، مدافع ارشد سلامت در مرکز اقدام حقوقی می گوید: “وقتی ما در حالت بحران هستیم ، همانطور که اکنون هستیم ، اینها چیزهایی هستند که ما واقعاً باید روی آنها تمرکز کنیم.”

برخی از سازمان هایی که این کار را انجام می دهند ، سال گذشته تأخیر پرداخت کردند ، در حالی که دولت در طول همه گیری با مشکلات بودجه دست و پنجه نرم می کرد. برخی نیز کمبود سرنگ و سایر لوازم پزشکی را تجربه کرده اند.

جویس ریورا موسس و مدیرعامل St. زاویه کاهش آسیب آن در برانکس. این محله در سالهای اخیر با جزیره استاتن رقابت کرده است زیرا بیشترین میزان مرگ و میر ناشی از مصرف مواد افیونی را در شهر دارد. ریورا گفت که استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق به شدت آسیب دیده باید در اولویت تامین مالی قرار گیرند.

وی گفت: “من فکر نمی کنم برونکس هیچگاه برای منابع اولویت داشته باشد.” “ما هر چیزی را که بدست می آوریم به حداکثر می رسانیم.”

ریورا گفت که از تعهد ایالت برای هدایت پول شهرک سازی به آموزش مواد مخدر قدردانی می کند ، اما گفت که نوع آموزش ضروری است و بر اطلاعات در مورد پرهیز تأکید می کند.

ریورا گفت: “ما به برنامه های آموزش مواد مخدر نیاز داریم که از دانش مبتنی بر علم و دانش جامعه استفاده کنند تا عملگرا تر شوند.”

رفع موانع درمان

وکلا گفتند که بودجه همچنین باید به منظور افزایش دسترسی به بوپرنورفین باشد – افرادی که می توانند مواد مخدر را به جای هروئین یا سایر مواد افیونی که از خروج آنها جلوگیری می کنند ، مصرف کنند. بهبود دسترسی احتمالاً به معنای کنار گذاشتن پول بیشتر برای درمان تحت Medicaid ، برنامه بیمه دولتی دولتی برای افراد کم درآمد نیویورکی است.

علیرغم شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در درمان اختلال استفاده از مواد افیونی ، بوپرنورفین در طول سالها تحت محدودیت های وسیعی قرار گرفته است ، تا حدی به دلیل ترس از تغییر مسیر به خیابان ها و به دلیل ننگ ناشی از ایده جایگزینی. یک افیون با دیگری..

در سال 2020 ، Cuomo قانونی را امضا کرد که مانع دسترسی به بیمه شد و بیمه گذاران خصوصی را از دریافت مجوزهای درمانی قبل از تجویز بوپرنورفین منع کردند. چنین الزامی ممکن است مراقبت را در زمان حساس برای کسی که به دنبال درمان است به تأخیر بیندازد. اما در همان زمان ، وی لایحه ای را ممنوع کرد که همان عمل را تحت Medicaid ممنوع می کرد.

سپس کوئومو لایحه مشابهی را برای تمدید دسترسی نمایندگان به پارلمان امضا نکرد که در ژوئن سال جاری قبل از ترک سمت خود تصویب شد. در همین حال ، دولت وی لیست جدیدی از داروهای مورد تأیید برای برنامه های Medicaid را تهیه کرده است ، که این ماه به اجرا درآمد و سه نوع بوپرنورفین را به عنوان “غیر ارجح” طبقه بندی کرد ، به این معنی که آنها نیاز به تأیید قبلی دارند.

Budnella گفت ، این تغییر دسترسی برخی بیماران را به داروهای خود مختل کرده است.

وکلا از هوچول می خواهند که این لایحه را امضا کند ، که پس از 90 روز اجرایی می شود و دستور اجرایی را صادر می کند که تأیید قبلی را برای درمان با کمک مواد مخدر حذف می کند که بلافاصله اجرایی می شود.

هوچول این موضوع خاص را تجزیه و تحلیل نکرده است ، اما اخیراً اسناد اضافی را تصدیق کرده و الزامات مجوز قبلی بیمه ها را به تأخیر انداخته است. وی به عنوان بخشی از تلاش برای رفع کمبودهای بیمارستان ناشی از دستورالعمل واکسن کووید -19 این ایالت ، انجام برخی از اقدامات درمانی را به مدت 30 روز متوقف کرد.

هوچول این هفته یک لایحه جداگانه امضا کرد که دسترسی به درمانهای دارویی مانند بوپرنورفین در زندانها و زندانها را افزایش می دهد. وکلا خوشبین هستند که هوچول ، که به عنوان فرماندار ستاد ، گروه کاری دولتی در زمینه اعتیاد به مواد افیونی را رهبری می کرد ، به پیشبرد سیاست های کاهش بیش از حد دوز در سراسر ایالت کمک خواهد کرد.

خایکین گفت: “بسیاری از افراد با اختلال مصرف مواد در سیستم اصلاحی روبرو هستند و دارویی دریافت نمی کنند.” به در جامعه

او گفت: “این زمان بسیار آسیب پذیر است.”

صندوق افیونی نیویورک می تواند سایر چالش های بیمه ای را که افراد هنگام تلاش برای ورود به برنامه های درمان دارویی با آن روبرو می شوند ، برطرف کند. موانع دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری اغلب بیشتر از سایر مراقبت های بهداشتی است. خایکین پیشنهاد افزایش بودجه برای CHAMP ، برنامه نماینده دولت که به مردم در حل مشکلات دسترسی به چنین مراقبت هایی کمک می کند ، ارائه کرد.

سخنگوی وزارت بهداشت نیویورک گفت ، مناطق هنوز در مورد روند تخصیص بودجه از برنامه شهرک سازی روشن نیستند. از سال 2022 ، هر شهر نیویورک که این وجوه را دریافت می کند ، باید نحوه استفاده از این پول را در 1 نوامبر گزارش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید