Midtown Bar محبوب Jimmy’s Corner باز می شود


Jimmy’s Corner ، کافه غواصی Midtown کلاسیک که مورد علاقه مردم محلی است ، امروز برای اولین بار از آغاز همه گیری همه گیر باز می شود. همچنین اولین بار است که بار پس از مرگ صاحب و نام خانوادگی آن ، جیمی گلن ، که در ماه مه 2020 بر اثر COVID-19 درگذشت ، بازگشایی می شود.

متصدی بار ، مایک. دوهرتی ، که در کار کرده Gothamist روز دوشنبه گفت که این کارخانه حدود دو سال و نیم است.

دوهرتی ، که در طول هفته در کافه کار می کند ، از اعضای قدیمی جیمی بود ، که “همیشه دوست داشت و از آنجا قدردانی می کرد” و رهبری یک متصدی بار را که بیش از 20 سال در آنجا کار کرده بود ، به عهده گرفت. او اشاره کرد که جمعه گذشته یک گشایش آسان برای دوستان و همسایگان وجود داشت که “فوق العاده” بود و این بار خیلی نگران این واقعیت نیست که این روزها در مید تاون تردد عابران پیاده کمتر است.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم به اینجا می آیند تا اینجا باشند.”

این بار در خیابان 140 W 44 واقع شده است و با بازگشایی برادوی ، آنها همچنان از آن جمعیت بعد از تئاتر استقبال خواهند کرد.

وی در مورد افتتاحیه رسمی امروز افزود: یک روز جهنمی خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 نفر از مردم عادی داریم ، اما می دانیم که در طول روز رشد خواهد کرد.

عکسی از محمدعلی و دوستش جیمی گلن ، که صاحب گوشه جیمی در مرکز شهر بود.

عکسی از محمدعلی و دوستش جیمی گلن ، که صاحب گوشه جیمی در مرکز شهر بود.

فلش

گلن ، مربی سابق بوکس که به دو سالن معروف بوکس نیوجرسی و نیویورک معرفی شده بود ، در سال 1971 بار را در خیابان 44 وست باز کرد. برخی از صحنه ها از گاو عصبانی آنها در گوشه جیمی فیلمبرداری شدند و همه از فرانک سیناترا تا مایکل جردن آنجا بودند. هنگامی که باز شد ، این کافه تنها چند بلوک با تجارت دیگر خود ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر فاصله داشت ، جایی که گلن گاهگاهی مربی دوستش محمد علی بود.

در یک پست اینستاگرامی ، جیمی کرنر نوشت که آنها دستور واکسیناسیون شهر را جدی می گیرند و همچنین از مشتریان ، به ویژه “به احترام [Glenn’s] عبور.”دیدگاهتان را بنویسید