Kyrsten Sinema او را به خاطر فعالان حمام در ASU سرزنش کرد


سناتور Kyrsten Sinema (D-AZ) در حمام توسط گروهی از فعالان مهاجرت دنبال شد که در کلاس درس هنگام تدریس در دانشگاه ایالتی آریزونا با او روبرو شدند.

نمایش های ویدئویی فعالان سناتور را از طریق لابی ASU دنبال می کنند و همچنان که وارد غرفه حمام می شود از او انتقاد می کنند.

فعالان سینما را به دلیل موضع گیری وی در قبال لایحه زیرساخت 3.5 میلیون دلاری رئیس جمهور جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا هدف قرار دادند که راه را برای شهروندان بسیاری از مهاجران غیرقانونی هموار می کرد.

دموکرات آریزونا به فعالان می گوید که باید برود ، اما آنها به دنبال او وارد اتاق خانم ها می شوند.

“من در را زدم تا شما انتخاب شوید. همانطور که ما شما را انتخاب کردیم ، اگر شما از قولی که به ما داده اید حمایت نکنید ، می توانیم شما را اخراج کنیم. “

یکی از فعالان که خود را بلانکا معرفی کرد ، به سناتور گفت که او در سه سالگی به ایالات متحده آورده شد. او گفت که پدربزرگ و مادربزرگش در سال 2010 در نتیجه قانون بحث برانگیز SB1070 در آریزونا ، یکی از سخت ترین قوانین ضد مهاجرت در این کشور ، اخراج شدند.

او می گوید: “پدربزرگم 2 هفته پیش فوت کرد و من نتوانستم به مکزیک بروم زیرا هیچ راهی برای شهروندی وجود ندارد.”

معترضان از سناتور Kyrsten Sinema خواستار اصلاح مهاجرت شدند.
درو آنگرر / گتی ایماژ

او ادامه داد: “من اینجا هستم زیرا معتقدم که ما به این مسیر شهروندی نیاز داریم.” میلیون ها نفر بدون سند هستند که داستان مشابهی دارند یا بدتر. “

سینما پاسخ نداد که فعالان سکوت در غرفه بسته را انتخاب می کنند.

روز شنبه ، سناتور کیورستن سینما از رهبری حزب دموکرات به دلیل شکست “غیرقابل توجیه” مجلس نمایندگان در رای گیری در مورد لایحه 1 تریلیون دلار کار عمومی دو حزبی در روز جمعه انتقاد کرد.

این فیلم به تعدادی از معتدلین پیوست که از تصمیم رهبری دموکرات برای برداشتن لایحه در روز جمعه برای صرفه جویی در وقت اضافی برای مذاکره در مورد لایحه 3.5 میلیارد دلاری هزینه های اجتماعی بایدن انتقاد کردند.

چند روز پیش ، گروهی از فعالان کایاک با همتای معتدل خود دموکرات ، جو مانچین ، در قایق تفریحی خود در واشنگتن درگیر شدند ، وی همچنین با لایحه زیرساختی گسترده مخالفت کرد و برنامه های دموکرات ها را خنثی کرد.دیدگاهتان را بنویسید