Kieran Culkin ، ستاره “جانشینی” ، در مورد مرگ خواهر داکوتا در سال 2008 صحبت می کند.


کیران کالکین از مرگ “ویرانگر” خواهر فقیدش داکوتا صحبت کرد و اذعان کرد که این یک تراژدی است که هرگز “خوب” نخواهد بود.

ستاره “جانشینی” در داستان جلد خود به هالیوود ریپورتر گفت انتقال او به سال 2008 ، که پس از یک تصادف مرگبار در 30 سالگی اتفاق افتاد ، چیزی است که هر روز به آن فکر می کند.

کالکین گفت: “این بدترین چیزی است که تا به حال رخ داده است و هیچ لایه ای از قند وجود ندارد.” فکر کنم همه داخلش پاره شده بودن. 13 سال پیش چه بود؟ گه مقدس. این دیوانه است. عیسی پادشاه مسیح است. ”

بازیگر “She’s All That” ، که یکی از هفت برادر است ، از جمله بازیگران Macaulay Culkin و Rory Culkin ، گفت که مرگ او در سال های اخیر حتی بیشتر شده است ، زیرا در حال حاضر او پدر دو فرزند است که هرگز دیگر ملاقات نمی کنند هرگز خاله آنها

کیران کالکین در "سلسله"
ستاره “جانشینی” به مطبوعات گفت که گذر او هرگز “خوب” نخواهد بود.
پیتر کرامر / HBO

“من در آن لحظه قبول کردم که این برای همیشه خواهد بود و هرگز خوب نخواهد بود. همیشه ویرانگر خواهد بود. من هنوز از هیچ جا در مورد آن گریه می کنم. ”

“چیزی خنده دار که او انجام داد در ذهن من ظاهر می شود و من را می خنداند ، و سپس من گریه می کنم. گاهی اوقات باید بدانید که او قرار نیست با فرزندان من ملاقات کند و آنها او را نخواهند داشت و توصیف وضعیت او دشوار است. ”

Kieran دختر 2 ساله Kinsey Sioux و یک پسر 2 ماهه را با همسرش Jazz Charton به اشتراک می گذارد.

Kieran Culkin برای THR ژست گرفت
او گفت: “گاهی اوقات معلوم می شود که او قرار نیست با فرزندان من ملاقات کند و آنها او را نخواهند داشت و توصیف اینکه او چگونه بود دشوار است.”
هدر هازن

بازیگر 39 ساله “پدر عروس” خواهرش را که با محبت “کودی” می نامیدند شوخ طبع ترین خواهر و برادرش و در عین حال ترسو ترین کسی بود که چنین نکرد. او علاقه ای به بازیگری نداشت.

او گفت: “او قطعاً بامزه ترین فرد خانواده بود و شوخ طبعی بسیار تیره ای داشت.”

دیدگاهتان را بنویسید