Health Northwell 1400 کارمند خود را که دستور واکسیناسیون COVID-19 را نقض کردند ، کنار می گذارد


سخنگوی مراقبت های بهداشتی بعدازظهر دوشنبه تأیید کرد که بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی ایالت نیویورک 1،400 کارگر را که واکسینه نشده بودند ، اخراج کرد.

بر اساس دستور دولت برای اولین بار در اواسط آگوست ، از کارگران بیمارستان ها و خانه های سالمندان خواسته شده است تا 27 سپتامبر حداقل یک دوز واکسن COVID-19 دریافت کنند. هفته گذشته ، نورثول گفت که شروع به اخطار به کارکنان کرده است و قصد دارد که کارگران را با پردرآمدترین کارگرانی که از تیراندازی امتناع کرده اند ، آغاز کند. در حال حاضر ، میزان رعایت واکسیناسیون بیمارستان برای حدود 75000 کارمند باقی مانده تا 100 درصد است.

جیسون می گوید: “نورثول از دست دادن هر کارمندی در چنین شرایطی ابراز تاسف می کند ، اما ما به عنوان متخصصان بهداشت و اعضای بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی ایالتی ، تنها مسئولیت خود را برای حفظ سلامت بیماران و دیگران درک می کنیم.” مولینت ، یکی از اعضای نورثول سخنگوی بهداشت “ما مدیون ایم که 100٪ واکسینه شده در برابر COVID-19 واکسینه شده ایم.”

اخراج ها کمتر از 2 درصد از کارگران شاغل در شبکه 23 بیمارستان و بیش از 800 درمانگاه سرپایی را شامل می شود.

در جاهای دیگر ، حدود 5000 کارمند سیستم بیمارستان های دولتی نیویورک هنگام اجرایی شدن فرمان ایالت از هفته گذشته واکسینه نشده بودند. هنوز مشخص نیست که آیا شهر اخراج این کارگران را آغاز کرده است یا خیر. سخنگوی شهردار بیل دی بلاسیو و وزارت بهداشت و بیمارستان ها درخواستی برای اظهار نظر ارسال نکردند.

با اجرایی شدن دستور از هفته گذشته ، بیمارستان ها و خانه های سالمندان شاهد افزایش میزان واکسیناسیون COVID-19 در بین کارکنان بودند ، به گفته مقامات 92 درصد از کارگران حداقل یک دوز را از هفته گذشته دریافت کردند. ایالت نیویورک.

روز دوشنبه ، او همچنین اولین مجموعه کلاسها را پس از مهلت نیویورک برای واکسیناسیون معلمان مدارس دولتی معرفی کرد. این حکم از چالش دیرهنگام قانونی جان سالم به در برد ، که سونیا سوتومایور قاضی دیوان عالی کشور جمعه شب آن را لغو کرد. تخمین زده می شود که 18،000 کارگر آموزش و پرورش در تعطیلات آخر هفته شلیک کنند.

با گزینه های کوتاه ، معترضان در خیابان های شهر راهپیمایی کردند تا دوباره دستورات را فریب دهند.

در میان آنها جان ماتلند ، 36 ساله ، تکنسین تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه استاتن آیلند در نورثول ، بود که اعتراضات دیگری را علیه دستور واکسن در تابستان رهبری کرد. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون اخراج شد.

“[It’s] رهبری گروهی از متخصصان بهداشت بیکار ، [who are] خشمگین آنها می خواهند سازماندهی شوند. او سعی می کند نافرمانی کند تا آزادی های ما را مطالبه کند. ” “شما نگرانی های زیادی در مورد آزادی دارید که بیکار هستند و چیزی برای از دست دادن ندارند.”

دیدگاهتان را بنویسید