GOP یونگکین از راهپیمایی Take Back Virginia دوری می کندگلن یانگکین ، نامزد جمهوریخواه ، روز چهارشنبه از راهپیمایی با جمهوری خواهان در زمینه تقلب در انتخابات خودداری کرد ، هرچند متحدان سیاسی باید در آن شرکت کنند ، و انتظار می رود دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، از حامیان یونگکین ، درخواست تجدید نظر کند.

ریچموند ، ویرجینیا (AP) – گلن یانگکین ، نامزد جمهوریخواه ، از تجمع چهارشنبه با جمهوری خواهان در زمینه تقلب در انتخابات خودداری کرد ، اگرچه قرار بود متحدان سیاسی در آن شرکت کنند و انتظار می رفت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، از حامیان یانگکین ، شرکت کند.

مجری محافظه کار رادیویی جان فردریک ، رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ در ویرجینیا ، راهپیمایی “راهپیمایی ویرجینیا را پس بگیرید” را سازماندهی کرد ، که حداقل چند صد نفر را به حومه ریچموند کشاند تا جناح راست جمهوری خواهان را برای آماده سازی برای 2 نوامبر به راه بیندازد. به

در میان کسانی که صحبت کردند یا انتظار داشتند عبارت بودند از: Winsome Sears ، یک جمهوری خواه که در برابر Del Democrate Hala Ayala برای فرماندار ستوان رقابت می کند. استیو بنن مشاور سابق ترامپ در کاخ سفید ؛ هرزه. مارک فینچم از آریزونا ، که برای جبران خسارت ترامپ در سال 2020 تلاش کرد. و سناتور ویرجینیا ، آماندا چیس ، طرفدار برجسته نظریه های توطئه تقلب در انتخابات.

یانگکین و تری مک آلیف دموکرات با گرایش های دموکراتیک در یک رقابت تنگاتنگ در ویرجینیا به سر می برند. جمهوری خواه لحن خود را بر رای دهندگان معتدل و مستقل منتقد موفقیت وی متمرکز کرد. این بدان معناست که هنگام رسیدگی به دروغ های مربوط به کلاهبرداری های ترامپ و دیگران در حزب او ، با دقت وارد عمل شوید.

یانگکین ، که در کمپین اصلی خود از گفتن اینکه آیا بایدن عادلانه انتخاب شده است ، خودداری کرده است ، از آن زمان گفته است که معتقد است که او بوده است – و معتقد نیست که در نوامبر سال گذشته تقلب قابل توجهی صورت گرفته باشد.

کمپین یانگکین روز چهارشنبه به س questionsالات آسوشیتدپرس پاسخ نداد که آیا یانگکین انتظار داشت ترامپ در آخرین مرحله با او وارد کارزار انتخاباتی شود یا چرا ترجیح داد در رویداد چهارشنبه شرکت نکند ، به جز نشان دادن برنامه سفر چهارشنبه.

در ابتدای هفته ، یانگکین در نمایش فردریک حضور یافت و از آنها برای میزبانی این رویداد تشکر کرد.

فردریک گفت: “ما برنده این خواهیم شد.” ما ائتلاف ترامپ را با هم نگه می داریم تا زمانی که یانگکین به آنجا می رود و خواستار مستقلین است. “

سیرز ، جانباز تفنگداران دریایی ، انتخاب خود را در سال 2001 آغاز کرد ، هنگامی که او هر دو طرف را متحیر کرد و با شکست یک مقام قدیمی در یک منطقه آبی رنگ ، اولین جمهوریخواه سیاه پوست منتخب مجلس نمایندگان شد.

او تنها یک دوره قبل از تصمیم گیری برای عدم انتخاب مجدد خدمت کرد. اخیراً ، او به عنوان رئیس جمهور سازمانی که به انتخاب مجدد ترامپ اختصاص داده بود ، خدمت کرد و در رقابت نامزدی ، تایید چیس را به دست آورد.

دموکرات ها این رویداد را محکوم کردند و از یانگکین خواستند که مشارکت سیرز را در نظر بگیرد.

جیس گنکو ، مدیر ارتباطات حزب دموکراتیک ویرجینیا ، در بیانیه ای قبل از این رویداد گفت: “این نوع لفاظی خطرناک و تهدید کننده زندگی است و ویرجینیا شایستگی بهتری نسبت به استیو بنن و گلن یانگکین دارد.”

آنها همچنین از تمایل مستمر یونگکین به کمپین با چیس انتقاد کردند. سناتور ایالت حومه ریچموند نیز امسال به دنبال نامزدی فرماندار بوده و مرتباً اطلاعات نادرست در مورد امنیت انتخابات ویرجینیا به اشتراک می گذارد. چیس ، که در اوایل سال جاری توسط سنا سانسور شد ، خواستار “ممیزی” انتخابات 2020 ویرجینیا شد و در دسامبر گفت که ترامپ باید از قانون نظامی برای توقیف دستگاه های رای گیری استفاده کند.

ترامپ سال گذشته یک ویرجینای بزرگ را به جو بایدن دموکرات واگذار کرد – یک ممیزی معمول ایالتی نتایج را تأیید کرد – و هیچ انتخاباتی از ترامپ دزدیده نشد.

ویلیام بار ، دادستان کل سابق ترامپ هیچ مدرکی مبنی بر فساد گسترده در انتخابات پیدا نکرده است. ادعاهای تقلب گسترده در رای گیری نیز توسط چندین قاضی رد و توسط مقامات انتخابات ایالتی و بازوی وزارت امنیت داخلی در دوران دولت ترامپ رد شد.

کمپین یانگکین سعی کرد بین ادعاهای دروغین امروز در مورد تقلب و انتخابات ریاست جمهوری سال 2000 ، زمانی که حکم دیوان عالی برنده اعلام شد ، مقایسه کند و مک آالیف این تصمیم را محکوم کرد و گفت که انتخابات به سرقت رفته است.

دیگر نامزدهای جمهوری خواه از شرکت در رویداد روز چهارشنبه خودداری کردند.

یک مشاور اولیه گفت که جیسون میارس ، نامزد دادستانی کل ، شرکت خواهد کرد. اما سخنگوی وی ، ویکتوریا لاسیوینا ، تلفنی گفت که این “یک اشتباه ، یک ارتباط اشتباه” است.

وی افزود که برنامه نامزد کامل بود ، مناظره ای علیه دادستان کل فعلی مارک هرینگ در اوایل روز و یک رویداد عصرگاهی در جاهای دیگر داشت.

دل تری کیلگور و سناتور بیل استنلی در نقاط مختلف به عنوان شرکت کننده اعلام شدند ، اما در لیست سخنرانان نهایی نبودند.

طبق فهرستی که AP ارائه کرده است ، هیچ نامزدی از ویرجینیا به غیر از Sears قرار نبود صحبت کند.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید