Dog the Bounty Hunter اصرار دارد که شکار با وجود آسیب مچ پا فعال می شود


Dog the Bounty Hunter اصرار دارد که او هنوز هم به دنبال دوست پسر فراری گابی پتیتو ، علیرغم آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا که او را به خانه خود در کلرادو آورد.

سگ ، ستاره تلویزیونی رئالیتیو که نام اصلی او دوان چاپمن است ، روز دوشنبه مشخص شد که هنگام جستجوی برایان لاندری در فلوریدا از ناحیه مچ پای خود آسیب دیده است.

اما سخنگوی وی گفت که او هنوز تیمی از بازرسان در ایالت سانشاین دارد که در مورد لغزندگی لاندری حتی پس از ترک سگ و همسرش فرانسه از خانه مشاوره می گیرند.

جنیفر ویلینگهام ، سخنگوی سگ در بیانیه ای گفت: “سگ جستجوی خود را برای برایان لاندری به پایان نرساند.” سگ و فرانسی چاپمن مجبورند با مشکلات مختلفی در خانه خود در کلرادو روبرو شوند ، از جمله آسیب مچ پای سگ که در طول جستجو رخ داده است. “

به گفته سخنگو ، دختر سگ ، لیسا چاپمن ، “تدارکات” را مدیریت می کند و در مورد مشتریان احتمالی در هاوایی تحقیق می کند ، در حالی که گرگ زکا همین کار را در کلرادو انجام می دهد. او به افراد خطرناک احتمالی خط تلفن شکارچی پاداش تلویزیون ، 833-TELLDOG اشاره کرد.

سگ شکارچی فضل به شکار برایان لاندری.
اینستاگرام

او گفت: “سگ و تیم به جستجو ادامه می دهند تا برایان لاندری پیدا شود.”

لاندری ، 23 ساله ، تقریباً یک ماه است که متواری است و شکار عظیم انسان و تبلیغات بی وقفه این پرونده هنوز مشخص نشده است که فراری کجاست. لاندری تنها فردی است که به ناپدید شدن و قتل پتیتو ، بومی لانگ آیلند علاقه مند است.

برایان لاندری در ماه سپتامبر توسط والدینش مفقود شده بود.
برایان لاندری در ماه سپتامبر توسط والدینش مفقود شده بود.
اینستاگرام

این زوج جوان چندین ماه تابستان در سفر بودند ، اما این سفر در پایان ماه اوت متوقف شد و لاندری به خانه والدینش در فلوریدا بازگشت – بدون پتیتو.

والدین پتیتو در 11 سپتامبر مفقود شدن او را گزارش کردند و مقامات بدن او را در 19 سپتامبر در یک اردوگاه دور افتاده در وایومینگ یافتند. در آن زمان ، لاندری نیز ناپدید شده بود.

هنگامی که گفته می شود لاندری در سفری به ذخیره ای وسیع در فلوریدا بوده ، اقلامی مانند تلفن همراه خود را پشت سر گذاشته است. سگ و تیمش در جستجوی لاندری جست و خیز کردند ، اما انتقاداتی را برای این حرکت به همراه داشتند و منتقدان دخالت او را یک ترفند تبلیغاتی دانستند.

سگ داشت به خبرنگار WFLA-TV جاش بنسون گفت بنسون در توئیتر خود نوشت: دوشنبه بودجه ای برای “جستجوی گران” جمع آوری شد.

وکیل اهل شهرستان تتون ، وایومینگ ، قصد دارد بعد از ظهر سه شنبه یک نشست خبری در مورد تلفظ کالبد شکافی پتیتو برگزار کند. انتظار می رود او جزئیات جدیدی در مورد علت مرگ خود ارائه دهد.

لاندری متهم به دخالت در قتل نشد ، اما حکم بازداشت به اتهام استفاده از کارت اعتباری پیتیتو هنگام ناپدید شدن صادر شد.

مأموران اجرای قانون با چرخ دستی های مردابی در جاده ای خاکی در ضلع جنوبی کارلتون رزرواسیون حرکت می کنند و به دنبال نشانه هایی از برایان لاندری هستند.
مأموران اجرای قانون با چرخ دستی های مردابی در جاده ای خاکی در ضلع جنوبی کارلتون رزرواسیون حرکت می کنند و به دنبال نشانه هایی از برایان لاندری هستند.
آ؟دیدگاهتان را بنویسید