BYRNE BACK! آرمانشهر دیوید برن به راک برادوی باز می گردد


همه ما در حال حاضر می توانیم از یک اتوپیا کوچک استفاده کنیم ، و UTOPIA AMERICAN دیوید بیرن خانه جدیدی را در برادوی می سوزاند! دیوید برن ، فوق ستاره Talking Heads ، نمایش راک تحسین برانگیز AMERICAN UTOPIA خود را به St. جیمز. این شانس را از دست ندهید که او را در حال خواندن با گروهی باور نکردنی از نوازندگان ، زنده روی صحنه ، در این “تور شگفت انگیز از نظر هنری” ببینید.

هالیوود ریپورتر آن را “شادی محض” می نامد. رولینگ استون می گوید: “مهمانی ای که همه ما به آن دعوت شده ایم” و “گردبادی از امید برای دوران اضطراب ما”. به لطف تنوع ، این برنده جایزه ویژه تونی “از نظر هنری یک تور شگفت انگیز است”.

این تولید “خیره کننده ، شاد و فریبنده” – با صحنه ای “شگفت انگیز” توسط طراح رقص آنی بی پارسون ، و الکس تیمبرز به عنوان مشاور تولید – “دیدن شادی و جشن شگفت انگیز زندگی است”. همه آهنگهای عالی و همه نوازندگان قدردانی را از دست ندهید ، همه سقف را از یک مکان جدید زیبا منفجر می کنند.

صندلی های عالی در حال حاضر با قیمت 59 دلار در دسترس هستند. این رویدادی است که به جهان می گوید ، اگر می خواهید لذت موسیقی زنده ، اجتماع و ارتباط را دوباره کشف کنید ، St. جیمز در برادوی باید محل باشد!

آرمان شهر آمریکا

این پست با همکاری بین اتوپیا آمریکایی و کارکنان Gothamist حمایت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید