Buccaneers ، تام بردی با عقاب پلک می زند ، اما آنها ریچارد شرمن را از دست می دهند


فیلادلفیا – تام بردی دو پاس تاچ داون ، لئونارد فورنت دو گل زد و تیم تمپا بی بوکانیرز پنجشنبه شب با نتیجه 28 بر 22 فیلادلفیا ایگلز را شکست داد.

ریچارد شرمن مدافع عنوان قهرمانی سوپر بول (5-1) مدافع دیگری را از دست داد وقتی که ریچارد شرمن در کوارتر اول با مصدومیت در سبد بازی رفت ، اما دفاع خسته شده او پس از جمع آوری ایلز با نقص 28-7 از طرف جالن هرتز باقی ماند.

بردی که با انگشت شست آسیب دیده بازی می کرد ، با کشیدن بیرون آمد. قهرمان 44 ساله سوپر بول ، هفت بار ، پاس های TD را روی دو واحد اول در خلیج تمپا پرتاب کرد و 11 را برای 12 در 121 متر طی کرد.

بهترین بازی او پس از دومین بازی TD هرتس انجام شد و تبدیل 2 امتیازی فیلادلفیا را با 3:05 دقیقه در کوارتر چهارم به 6 امتیاز رساند.

تام بردی دو پاس تاچ داون در پیروزی 28-22 بوکانیرز مقابل ایگلز به ثمر رساند.
USA TODAY Sport

برادی که در فیلادلفیا 45 با سوم و هفتم روبرو بود ، از فشار فاصله گرفت و پاس بی نقصی را برای آنتونیو براون به منظور افزایش 27 متر برای افزایش موقعیت پیش انداخت و وقت تیم بوکس تمام شد.

بریدی 34 از 42 را با 297 یارد و یک رهگیری به پایان رساند.

عقاب ها (2-4) در سه بازی خانگی زیر نظر سرمربی تازه کار نیک سیریانی بدون برد هستند. آنها در هنگام استراحت صدای جنجال شنیدند ، اما انتقام گرفتند تا آن را به هم نزدیک کنند.

پاس بردی 2 متری TD به OJ Howard تیم Buccaneers را 7-0 به ارمغان آورد. عقاب ها به پاس 5 متری هورتز به زاک ارتز پاسخ دادند. برادی سپس براون را با پاس 23 متری TD زد تا نتیجه 14-7 شود.

پس از دو ست مستقیم سه و سه ، بردی تیم بوک را به واحد گلزنی دیگری هدایت کرد و فورنت از 2 بازی دو تیم را پشت سر گذاشت تا برتری را به 21 بر 7 برساند. وقتی فورنت در کوارتر سوم از فورنت 1 برتری دریافت کرد ، تامپا برتری خود را 28 بر 7 افزایش داد.

بردی 19 از 22 داشت و قبل از از دست دادن سه پاس مستقیم در پایان کوارتر دوم ، از جمله توپ عمیقی که توسط آنتونی هریس ضرب شد ، به 227 پاس گل او پایان داد.

لئونارد فورنت برای یکی از دو تاچ تاون خود در پیروزی بوکانیرز می شتابد.
لئونارد فورنت برای یکی از دو تاچ تاون خود در پیروزی بوکانیرز می شتابد.
USA TODAY Sport

پیش از آنکه شرمن اولین حرکت خود را در فیلادلفیا انجام دهد ، مدافعان کارلتون دیویس و شان مورفی-بانتینگ مدافعان را از دست داده بودند.

با این حال ، هرتس برای پرتاب توپ به سختی تلاش کرد. او 12 از 26 برای 155 متر ، یک TD و یک رهگیری داشت. هورتس 44 متر و دو امتیاز دوید.

دیدگاهتان را بنویسید