Apple TV + لغو “Mr. آقای جوزف گوردون لویت ”کورمن” بعد از فصل 1اپل تی وی درام جوزف گوردون لویت را لغو کرد آقای کورمن تنها پس از یک فصل

مجموعه تولید شده توسط A24 ، با بازی و خلق گوردون لویت ، آخرین قسمت خود را از جمعه آغاز کرد. اگرچه اپل ، مانند دیگر پخش کننده ها ، داده های مشاهده را در برنامه های خود منتشر نمی کند ، اما منابع می گویند که آنها بیننده هستند آقای کورمن تماشاگران برای دیگر کمدی های روی سکو از سطح مرجع پایین آمده اند.

در نمایش ، گوردون لویت نقش یک معلم کلاس پنجم را دارد که پس از پایان رابطه اش با مگان با استعداد موسیقی (جونو تمپل) اضطراب فلج کننده دارد. او همچنین متوجه می شود که احتمالاً به آرزوی خود برای ستاره شدن موسیقی نخواهد رسید. گوردون لویت کارگردان هشت مورد از آنها بود آقای کورمندر 10 قسمت و همچنین نویسندگی بسیاری از مجموعه ها ، با بازی آرتورو کاسترو ، دبرا وینگر ، بابی هال (معروف به منطق) ، الکساندر جو ، جیمی چونگ ، شانون وودوارد و هکتور هرناندز.

آقای کورمن این تنها دومین نمایش لغو شده در Apple TV + پس از اولین فصل آن در تقریباً دو سال از عمر این پلتفرم است. جریان نیز به پایان رسیده است صدای کوچک بعد از یک فصل با این حال ، برخی از برنامه ها وجود دارد که هنوز برای تمدید تایید نشده است.

علی رغم نمایش این برنامه ، اپل همچنان با گوردون لویت و شرکتش HitRecord همکاری می کند. Apple TV + یک مجموعه متحرک منتشر کرد ، Wolfboy و کارخانه همه چیز، تولید شده توسط HitRecord و با کار آوازی Gordon-Levitt ، هفته گذشته.

مدیر اجرایی گوردون لویت با بروس اریک کاپلان و راوی نندان این سریال را تهیه می کند.

مایکل یک معتاد موسیقی و تلویزیون است و مشتاق بیشتر چیزهایی است که کاملاً خسته کننده نیستند. می توانید او را در توییتر دنبال کنید – Tweetskoor

جاری آقای کورمن در Apple TV +دیدگاهتان را بنویسید