Airbnb مجری نیویورک VanLife را پس از اینکه ون های غیرقانونی از خیابان ها خارج شدند ، حذف می کند


یک فرد ناشناس که هفت ون پارک شده در خیابان های نیویورک در Airbnb اجاره کرده بود ، از سکوی محل اقامت بیرون رانده شد.

نیویورک پست ماه گذشته گزارش داد که کلانتری نیویورک کامیون ها را در آنچه آنها “عملیات سرویس اتاق” نامیده اند توقیف کرد. ون ها در ایست ویلیج و چلسی بودند و توسط یک افسر راهنمایی و رانندگی مشاهده شد که “متوجه چیزهای غیر عادی در وسایل نقلیه شد … پلاک ها و پلاک های NJ آنها مدتها پیش منقضی شده بود ، برخی از آنها به سال 2000 برمی گردد.” شاید جعبه قفل آویزان از سپر عقب وانت کمکی نکرده باشد؟

یکی از لیست ها اعلام کرد که می توانید “#VanLife در نیویورک” را با شبی کمتر از 100 دلار با یک ون که می تواند تا سه نفر بخوابد – اما بدون حمام تجربه کنید.

یوتیوبر ، آپتین ساییدی ، در مورد اقامت خود در یکی از کامیون ها پست گذاشت و اشاره کرد که مجری برنامه “نانسی” گفت که این راهی عالی برای پرش به گروه #VanLife است که در اینستاگرام مشاهده شده است. او گفت که توصیه می شود در YMCA یا Blink Fitness دوش بگیرید و از حمام در استارباکس یا بارهای محلی استفاده کنید.

سعیدی توضیح داد: “من پنجره خود را کمی باز کردم تا جریان هوای خاصی را دریافت کنم ، اما وقتی پنجره را باز می کنید ، می توانید صدای هر دوچرخه ای که در حال عبور است را بشنوید.” او سرانجام گفت: “این یک تجربه منحصر به فرد بود. خوشحالم که این کار را کردم ، اما دیگر هرگز آن را انجام نمی دهم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=8pwB18GcNq8

Airbnb اخیراً اعلام کرد: “ما این رفتار را تحمل نمی کنیم ، و Airbnb اقامت در زمین های عمومی را ممنوع می کند. هم میزبان و هم فهرستهای موردنظر از پلتفرم Airbnb ممنوع شده اند. “دیدگاهتان را بنویسید