AG Tish James در سخنرانی به نظر می رسد یک نامزد حاکم باشد


لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت ، پیشنهادی برای فرماندار اعلام نکرد ، اما در سخنرانی انتخاباتی صبح چهارشنبه بسیار شبیه نامزد این پست بود.

در جریان یک انجمن برای صبحانه بهتر نیویورک ، جیمز سخنرانی خود را در مورد رهبران تجاری و مدنی در مورد آینده سیاسی وی آغاز کرد – و اشاره کرد که آخرین سیاستمداری که قبل از همه گیری همه گیری را برای این گروه آماده کرده است ، شهرداری بعدی شهر نیویورک است. به

“اریک آدامز آخرین نفر در اینجا بود و او نامزد دموکرات ها بود ، و من اینجا هستم ، لتیتیا جیمز ، پس کی می داند؟” او زمزمه کرد. “در این مورد چیزی نخوانید.”

بعداً در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا کمپینی برای فرمانداری در مقدماتی دموکرات ها علیه فرماندار تازه متولد شده کتی هوچول راه اندازی می کند یا خیر ، جیمز گفت که او بر نقش خود به عنوان یک مقام ارشد حقوقی ایالت “تمرکز” کرده است. به

او می گوید: “من روی کارم تمرکز می کنم ، سرم را به عنوان یک دادستان کل در خدمت شما قرار می دهم و برای ادامه این کار باید شما را ترک کنم.”

با این حال ، وی اظهارات مشابهی را در مورد این سخنرانی بیان کرد ، که اگر او تلاش می کرد در همان موقعیتی که مرد کاوشگر برجسته خود را سرنگون کرد ، خدمت کند ، می تواند به عنوان پیش نمایشی از لحن وی عمل کند.

او گفت: “ما در آستانه دوران جدیدی در این ایالت هستیم.” “هیچ راه دولتی یا دولتی برای کارکردن دولت وجود ندارد. بنابراین اجازه دهید توافق کنیم که ما به طور معمول به تجارت باز نخواهیم گشت. نه ، بازگشت به حالت عادی جواب نمی دهد. ”

لتیتیا جیمز سیاست جنجالی اندرو کوومو در مورد خانه های سالمندان COVID-19 را شکست.
متیو مک درموت

جیمز همچنین در پاسخ به حملات مکرر تیم Cuomo به اعتبار تحقیقات خود که مستند آزار جنسی غیرقانونی Cuomo است – که گسترده ترین مخالفت عمومی فرماندار سابق تا به امروز بود – سعی کرد این رکورد را ثبت کند.

او می گوید: “از زمان انتشار این گزارش ، فرماندار سابق انرژی زیادی را صرف انتقاد از من کرده است.” “تا اینجا من تصمیم گرفته ام که راه بزرگی را در پیش بگیرم. من ترجیح دادم با جزئیات پاسخ ندهم. اما امروز این امر در حال تغییر است. ”

جیمز اشاره کرد که وقتی کوئومو دادستان کل ایالت بود ، در مورد فرماندار وقت تحقیق می کرد. در مقایسه با پنج ماهی که دفتر جیمز در تحقیقات رفتار جنسی کوئومو سپری کرد ، الیوت اسپیتزر مطلع نشد و این کار را در 20 روز انجام داد. علاوه بر این ، جیمز خاطرنشان کرد که پنج افسر مدیریت گزارش مفصل را به اندازه کافی معتبر دانستند تا تحقیقات جنایی در مورد برخی ادعاها آغاز شود.

فرماندار کتی هوچول
لتیتیا جیمز انتخابات مقدماتی دموکرات ها علیه فرماندار کتی هوچول را رد نکرد.
آنتونی بهار / Sipa ایالات متحده آمریکا

دادستان کل اقدام به ربودن کوئومو و وکیلش کرد زیرا آنها بارها و بارها در رابطه با تحقیقات درباره 11 اتهام آزار جنسی و سوء رفتار ، بدون پذیرفتن گناه برای تصمیمات خود ، در ارتباط با تحقیقات ظاهر شدند.

وی گفت: “این گزارش به طرز دردناکی نحوه درمان این زنان را شرح می دهد.” “آقا. کوئومو در مورد این مسائل حرفهای زیادی برای گفتن دارد ، اما او هرگز مسئولیت رفتار خود را بر عهده نگرفته است.”

هیچ کس بالاتر از قانون نیست و دولت ما می تواند بهتر عمل کند. “

در پاسخ ، نماینده فرماندار سابق شرمنده حملات تیم Cuomo را بر “اعتبار” گزارش محکوم کرد.

اریک آدامز
لتیتیا جیمز خاطرنشان کرد که اریک آدامز ، آخرین سیاستمداری که قبل از همه گیری به این گروه پرداخت ، اکنون آماده است تا شهردار بعدی نیویورک باشد.
استفان ایرمی

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کومو ، گفت: “همانطور که گفتم ، باید پرچم های قرمز جدی را که AG و کارکنان آن پنهان می کنند ، هر زمان که سوالات خاصی در مورد حذف و نادرستی در گزارش AG مطرح می شود ، برافراشت.” “عموم مردم مستلزم پاسخ های خاصی از سوی GA از نظر اعتبار گزارش خود هستند – به ویژه وقتی که در مورد نامزدی برای فرمانداری فکر می کند.”

در همین حال ، جیمز سیاست مناقشه برانگیز دولت کوئومو در خانه سالمندان در دوران همه گیری را نقض کرده است-موضوع تحقیقات در حال انجام ، از جمله توسط FBI و منطقه شرقی نیویورک ، و همچنین تحقیقات کمیته وسیع.

“وقتی زمان تصمیم گیری درباره مرگ و زندگی در مورد بیماران مبتلا به COVID رسید ، زمانی که زمان به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از COVID در مورد ایمنی آسیب پذیرترین افراد در خانه های سالمندان فرا رسید ، این س wasال مطرح نشد: برای نیویورکی ها چه چیزی بهتر است؟ چه چیزی برای این نیویورکی های آسیب پذیر بهتر از شهروندان سالخورده ما است که ما وظیفه داریم از آنها محافظت کرده و به آنها احترام بگذاریم؟ خیر ، این پرسش همیشه از دریچه سیاسی مورد توجه قرار گرفته است: چه چیزی برای برخی افراد بهتر است؟ ” او گفت.

لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت نیویورک
لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت نیویورک سخنرانی خود را با شوخی درباره آینده سیاسی خود آغاز کرد.
رویترز / ادواردو مونوز / عکس فایل

جیمز ، وکیل سابق شهر و عضو شورای شهر نیز طی سخنرانی خود اصلاحات حکمرانی خوب را پیشنهاد کرد. اینها شامل تغییر گروه اخلاقی “شرم آور” دولت و تقویت قدرت دادستان کل این ایالت بود.

“به عنوان دادستان کل ، من باید به ارجاع فرماندار برای بررسی اخلاق ، انتخابات و پرونده های قانونی مربوط به بودجه کمپین اعتماد کنم. من نمی توانم مستقل عمل کنم. جیمز گفت: اختیارات من از فرماندار است.

“قانونگذار باید به دفتر من و کل دادستان کل آینده قدرت دائمی برای تحقیق و در صورت لزوم پیگرد فساد عمومی و مقام مستقل برای انجام تحقیقات مدنی به منظور صدور و اعمال احضارات اداری و ارائه گزارش های عمومی را بدهد.”

اندرو کومو
لتیتیا جیمز از انتقاداتی که اندرو کوئومو از زمان انتشار گزارش آزار و اذیت جنسی او ارائه کرد ، صحبت کرد.
دفتر فرماندار نیویورک از طریق AP

جیمز گفت ، اصلی ترین نهاد اخلاقی ایالت ، کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ، باید کاملاً جایگزین شود.

او گفت: “ما باید ضعیف ناظر اخلاقی فعلی را برچیده و یک مقام مستقل مسئول جایگزین آن کنیم.” “نهاد اخلاقی JCOPE ما برای شکست طراحی شده است. شاید به همین دلیل است که به عنوان یک شوخی شناخته می شود ، نه JCOPE. اما در سراسر ایالت ، به عنوان یک شوخی شناخته می شود. خجالت آوره. ”

این هیئت مخفیانه اخراج شد و اخیراً تلاش کمیسیون های JCOPE برای لغو تایید بحث برانگیز آژانس درباره قرارداد کتاب 5.1 میلیون دلاری Cuomo را لغو کرد.

تجمع کنندگان برای تجمع در محکومیت اندرو کوئومو دولت نیویورک در مورد نحوه دستکاری خانه های سالمندان در زمان شیوع کووید -19 جمع شدند
تظاهرکنندگان برای تجمع در محکومیت اندرو کوومو ، دولت نیویورک در مورد نحوه مدیریت خانه های سالمندان در طول COVID-19 ، 25 مارس 2021 تجمع کردند.
عکس AP / جان مینچیلو ، پرونده

دفتر جیمز همچنین به طور جداگانه درباره تجارت کتاب تحقیق می کند و JCOPE از آن قدردانی می کند.

اظهارات جیمز بلافاصله پس از جومین ویلیامز ، وکیل عمومی جناح چپ – که در ادامه توضیح داد که او در فکر فرار به عنوان مدیر اجرایی ایالت است و کمیته اکتشافی خود را افتتاح کرد – دیدگاه های خود را ارائه کرد و گفت که “متزلزل خواهد شد” در “جو” آلبانی در یک سری از برنامه های تلویزیونی.

شهردار بیل دو بلازیو نیز مانند جیمز نامزدی برای فرمانداری را رد نکرد. صبح چهارشنبه ، او دوباره زنگ زد انگار که یک کمپین دولتی را اداره می کرد.

“من می خواهم خدمت کنم ، روش صحیح خدمت و زمان مناسب خدمت را کشف خواهم کرد. این چیزی است که به ذهن می رسد. “او در جریان کنفرانس مطبوعاتی روزانه خود گفت. “ما در این شهر چیزهای زیادی برای حل داریم ، در این ایالت چیزهای زیادی برای حل داریم ، کارهای زیادی داریم.”

دیدگاهتان را بنویسید