۸۰۰ گروه دوستانه با مدیریت دختران کرد تشکیل شده است


به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت الاسلام رومند رازیانی در نشست ستاد حجاب و عفاف منطقه کردستان در سنندج اظهار داشت: تبلیغات اسلامی از ظرفیت های مختلف از جمله فضای مجازی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف استفاده می کند. : در این راستا ۸۰۰ گروه رفقا با مدیریت دختران کرد در استان تشکیل شده است.

وی افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی برای مبلغان و برگزاری کلاس های پرسش و پاسخ و گفتگو برای طلاب در سال گذشته از دیگر کارهای این اداره کل در استانداری است.

رازیانی با اشاره به برنامه های دانش آموزان دختر در حوزه عفاف و حجاب قبل از ایام کرونا گفت: برگزاری صدها گفتمان دینی ویژه دانش آموزان در مدارس استان از جمله این برنامه ها بود.

وی افزود: در حوزه عفاف و حجاب تلاش های گسترده ای صورت گرفته اما کافی نیست، باید تلاش کنیم تا فعالیت های مرتبط با عفاف و حجاب را در استان افزایش دهیم.

مقوله حجاب و عفاف چند بعدی و اجتماعی است

مدیرکل صدا و سیمای کردستان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه موضوع حجاب و عفاف چند بعدی و اجتماعی است، افزود: با توجه به اینکه انقلاب ما یک ارزش و فرهنگ است، حجاب و عفاف جایگاه بسیار مهمی در آن دارد. و دشمن.” همیشه در آن مانور می دهد. “دادن.

جعفر عبدالملکی در ادامه با اشاره به اینکه ۳۲ ارگان در بحث حفظ حجاب و عفاف در استان حضور دارند، گفت: مردم از نظر فکری و رفتاری به حجاب اعتقاد دارند اما در عمل از آن فاصله گرفتند و این موضوع باید راضی کننده باشد.” “

ترویج حجاب و عفاف مستلزم استقامت جهادی است

همانطور که هاشم نظیمی جلال مدیرکل آموزش و پرورش اقلیم کردستان در این نشست اظهار داشت: اگر حجاب و عفاف در سنین کودکی نهادینه شود بسیاری از مشکلاتی که امروز در این حوزه با آن مواجه هستیم حل می شود.

وی با بیان اینکه ترویج حجاب و عفاف نیاز به یک اصرار جهادی و همگانی دارد گفت: آموزش و پرورش با توجه به جامعه هدف در زمینه ترویج و نهادینه سازی فرهنگ و حجاب نیازمند حمایت و حمایت ادارات و ارگان های مختلف است.

وی افزود: ارزیابی عملکرد دستگاه ها در اجرای چارچوب های حجاب باید بر اساس جامعه هدف متفاوت باشد و همه در یک سطح نباشند.

انتهای پیام/۷۱/۲۳۳۰
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید