7 پوشیدنی ترین روند مد پاییزی 2021


افشای AFFILIATE: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما از خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

پاییز برای بسیاری از شیک پوستان زمان هیجان است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد و روندهای مد روز مد پاییزی نیز از این قاعده مستثنی نیستند!

روی سبک های پوشیدنی مانند شلوارهای جین راحت ، خز مصنوعی و پفک های لحاف تمرکز کنید که می تواند به شما کمک کند در عین شیک به نظر گرم برسید.

بیایید نگاهی به 5 روند پوشیدنی مد پاییزی بیندازیم که به شما احساس شیک بودن در تمام طول سال می دهد!

شلوار جین راحت

روند مد 2021

در اینجا گرایش های مد پاییزی قابل حمل است که پوشیدن آنها بسیار آسان است و می توانید آنها را در زندگی روزمره خود لحاظ کنید.

 • جین آرام
 • خز مصنوعی / چرم / شیلینگ
 • روندهای دهه 1970
 • کاپشن های PUFFER با لحاف
 • لباس از سر تا پا
 • رنسانس دهه 1990
 • به سبک بریگرتون

روند پفکی

روند بافر در صورت گرم بودن هوا برای پاییز 2021. یک تن کت بافر در باند وجود داشت. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید ، احتمالاً قبلاً آن را دارید.

من یک کت پف دار دارم ، اما هرگز آن را به معنای واقعی کلمه بیرون نپوشیده ام زیرا در زمستان من بسیار گرم است.

با این حال ، من آن را برای سفر امسال آماده می کنم ، زیرا برای کریسمس به شمال شرقی می رویم.

من باید کیف های کرکی را در این روند قرار دهم ، زیرا به نظر می رسد همه جا وجود دارند. من یک کیف بزرگ MZ Wallace دارم که بسیار کرکی است و همیشه جذب کیف های کرکی Bottega Veneta می شد.

در واقع ، من یک کیف پول برای Bottegega تهیه کردم ، زیرا آمادگی ندارم پول زیادی را برای کیف پول Bottega خرج کنم. اگر صادق باشم ، از Chanel 19 استفاده می کنم. رویای روی پوست کرکی و کمربند ضخیم در Chanel 19 دارم.

به طور معمول ، همه آنها برای سرمایه گذاری در کیف پول هستند ، اما من اخیراً از نظر قرنطینه از نظر هزینه برای آنها بسیار محفوظ بوده ام. من به دنبال چیزهایی بودم که بتوانم به راحتی آنها را پاک کنم و پاکسازی واقعی را انجام دهم ، بدون اینکه نگران آسیب رساندن به پوست زیبای کیف های طراح باشم.

روند دهه 70

دهه 1970 به طرز چشمگیری بازگشت ، اما نه از نظر لباس. می توانید با برداشتن یک قطعه از بسیاری از وسایل مرسوم ، مد روز که در حال حاضر بسیار گرم هستند ، یک یادداشت از دهه 1970 به کمد لباس خود اضافه کنید.

دهه 1970 در مورد پایین زنگ ، قهوه ای شکلاتی ، چاپ هندسی ، حاشیه ، گرفتگی و قسمت های مرکزی بود.

شخصاً ، همه چیز را رها کردم ، اما تمام ترندها را در یک ظاهر نمی پوشم.

من از قهوه ای شکلاتی بسیار هیجان زده هستم و چند تکه برداشتم تا ببینم در مورد آنها چه احساسی دارم.

من همیشه مدلهای هندسی پوچی دهه 70 را دوست داشتم و مطمئناً آنها را در ظاهر روزمره خود قرار خواهم داد.

حتی صندل های تخت که همه دوست دارند واقعاً روندی از دهه 70 است که دوباره اختراع شده است. من چندین جفت دارم و سبک و قد اضافه را دوست دارم. 🙂

رنگهای قهوه ای با چاپهای سبک pucci بازگشتند.

خز مصنوعی ، شالینگ و چرم

روند دیگری که بخشی از رنسانس دهه 70 است ، ظهور مجدد خزها ، قیچی و چرم است. ایزابل مارانت در پاییز سال 2021 پوست سرمه ای و پوست تابستانی سرگرم کننده ای را روی باند نشان داد.

پوست رنگی از بسیاری جهات سرگرم کننده داغ می شود. آلبرتا فرتی در پاییز 2021 جیر قهوه ای و چرم سبز آماده پوشیدن ارائه کرد.

شلنگ و خز مصنوعی به طرق مختلف ظاهر می شود ، از جمله در کفش های دمپایی. من کاملا در حوصله پوشیدن کفش هایی هستم که شبیه دمپایی در شهر هستند.

پرونزا شولر با دمپایی از سر تا پا لباس بافتنی نشان می داد. محل!

سراغ لباس بافتنی خود بروید

بعد از مدت ها محاصره شدن خانه ، فکر می کنم ما به تسلی عادت کرده ایم. راحتی این فصل از سر تا پا ادامه دارد.

می توانید یک سری شلوار بافتنی را از سر تا پا یا یک ست دامن بپوشید. جیسون وو این ست بافتنی زیبا را در هفته پاییز 2021 به نمایش گذاشت.

برای فصل پاییز و پاییز ، رنگهای روشن بسیار شیک هستند ، اما با سردتر شدن فصل ها ، من فکر می کنم بافتنی قهوه ای تیره ، مشکی و خاکستری معمولی خواهد بود.

همچنین می توانید برای پاییز از یک لباس ژاکت سرگرم کننده استفاده کنید.

شلوار جین راحت

تیک توک بعد از ضربه زدن به شلوار جین لاغر روی سجاف کمی دیوانه می شود. فکر می کنم بعد از اینکه او در خانه با لباس های راحت بود ، هیچ کس نمی خواست شلوار جین نازک بپوشد.

حالا می توانید از شلوارهای جین راحت و شیک استفاده کنید ، مانند شلوار جین مادر ، شلوار دوست پسر ، شلوار جین پا راست ، شلوار جین دوست دختر ، شلوار جلیقه و شلوار پهن.

تولد دوباره در اواخر دهه 1990

دهه 90 برمی گردد و خیلی خوب است! من از طرفداران بزرگ ظاهر دهه 90 هستم ، اگرچه از افزودن آن به کمد لباس خسته شده ام.

او بی سرنخ و دوستان دهه 90 بود ، او را با تاپ های بریده ، دامن های چهارخانه ، مارک های ضخیم و پیراهن های سفید زیر لباس بسته بود.

لایه های بالایی زیر لباس برای پاییز 2021 یک روند بزرگ است. اولا جانسون نشان داده است که چگونه می تواند در پاییز 2021 در باند پرواز خود دیوانه شود.

من مدام چکمه های چلسی را به سبد اضافه می کنم ، اما هنوز ماشه را نکشیده ام. او واقعاً نام من را صدا می زند ، اما در فلوریدا ، ما فقط به اندازه کافی چکمه نمی پوشیم تا مشکلات را توجیه کنیم. من برای دخترم یک جفت چکمه آوردم و او آنها را دوست دارد!

جلیقه های ژاکت بخشی از این رنسانس دهه 90 است و من قطعاً این روند شاد را در کمد لباس پاییزی خود قرار می دهم.

شلوارهای بالا و کمر یک روند عظیم از دهه 90 است که به طرز چشمگیری باز می گردد. من تاپ های کوچک را دوست دارم ، زیرا نسبت ها را به ما پس می دهند و تمام مواد اضافی را برش می دهند!

تجارت در بالا و مهمانی در پایین

حالت روز بزرگنمایی یک جلوه کامل است ، با تمرکز بر ژاکت ها ، جلیقه های اداری و جلیقه های اداری. از مشاغل خود در بالا و شلوارهای ورزشی در پایین استفاده کنید.

روند بریگرتون

بریگرتون همه کسانی را دارد که سبک Regency Era را می خواهند. بلوز و لباس هایی با آستین متورم بردارید. شنل ها در باند فرودگاه نیز عظیم بودند.

لوازم جانبی و زیورآلات مروارید زنانه راهی عالی برای ظرافت بریگرتون به هر روز است.

خرید آنلاین عینک آفتابی

رنگهای پاییز 2021

در اینجا برخی از رنگ های سرگرم کننده پاییزی که در این فصل داغ خواهند بود آورده شده است.

 • شکلات قهوه ای
 • قرمز خاک رس
 • رنگ زرد
 • بریگرتون بلو
 • فوشیا
 • اسطوخودوس
 • برهنه
 • سرخی
 • ارتش سبز
 • قرمز اولیه
 • جین
 • خاکستری روشن

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

دیدگاهتان را بنویسید