4 ماده ضد استرس برای بهبود قهوه صبحگاهی


چیزی در مورد یک فنجان قهوه صبحگاهی وجود دارد که فقط برای ما مناسب است. صادقانه بگویم ، ما با خواب هر جرعه بهشت ​​به رختخواب می رویم! حتی می توانید بگویید او مسئول شروع برنامه صبحگاهی ما است – به هر حال ، قهوه انگیزه ما برای بلند شدن از رختخواب است. نمایشی؟ شاید. اما حقیقت دارد! بدیهی است که ما عشق زیادی را در جام خود قرار می دهیم. به این معنا که ما سالم ترین دانه های قهوه را برای بهینه سازی مزایای آماده سازی روزانه خود ، از جمله مواد اصلی برای مبارزه با استرس ، مورد بررسی قرار دادیم.

در حالی که برخی با کافئین در صبح بحث می کنند ، یک فنجان قهوه در صبح همیشه چیز بدی نیست (بیشتر در این مورد در زیر). با معاوضه مناسب و مکمل های مناسب (ما به شما نگاه می کنیم ، غذاهای تسکین دهنده استرس) ، فنجان جو صبحگاهی می تواند بخشی سالم از مراسم صبحگاهی شما باشد. ما به شما نشان می دهیم که چگونه با چهار ماده ضد استرس ، صبح آن روز قطعاً افزایش می یابد.

اما اول اینکه چقدر قهوه بیش از حد قهوه است؟

اما منتظر بمانید ، آیا فکر می کردیم فنجان قهوه صبحگاهی برای ما مشکلات سلامتی ایجاد می کند؟ خوب ، مانند بیشتر چیزها ، این پاسخ یکپارچه نیست. در حالی که برخی از ما عصبی ناشی از کافئین را تجربه می کنیم ، برخی دیگر افزایش انرژی ، انگیزه و حتی شادی را تجربه می کنند! نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که در فنجان چه اتفاقی می افتد و هر چند وقت یکبار آن را دوباره پر می کنید.

بنابراین ، اگر علاوه بر برنامه صبحگاهی خود قهوه ای نیز پیدا کردید و از جمله افرادی نیستید که عوارض عصبی را تجربه می کنید ، یک فنجان چیزی نیست که بتوانید عرق کنید.

در حقیقت ، برخی تحقیقات نشان می دهد که قهوه حتی دارای مزایای چشمگیری است به دلیل محتوای بالای آنتی اکسیدان هابه ترفند در اینجا این است که میزان مصرف کافئین خود را متوسط ​​نگه دارید و به بدن خود گوش دهید. همه نسبت به کافئین واکنش متفاوتی نشان می دهند ، بنابراین اگر قهوه همراه شما نیست ، می توانید از مواد زیر به طور کامل برای مبارزه با استرس ، در مواردی مانند قهوه بدون کافئین ، چای یا حتی دم کرده در پوره استفاده کنید.

همچنین به لیست ما مراجعه کنید جایگزین های کافئین انرژی زا برای الهام بیشتر که باعث افزایش انرژی بدون کافئین می شود.

4 ماده برای مقابله با استرس برای بهبود قهوه صبحگاهی

# 1 زردچوبه

در حالی که این فوق العاده به دلیل خواص ضد التهابی قوی شناخته شده است ، برخی از آنها پژوهش پیشنهاد کرد که کورکومین (ترکیب فعال زردچوبه) نیز ممکن است از احساسات اضطرابی گاه به گاه بهره مند شود. در واقع ، یک مطالعه کاهش نمرات اضطراب را در شرکت کنندگانی که کورکومین مصرف کرده بودند ، نشان داد!

نکته: فراهمی زیستی زردچوبه به خودی خود عالی نیست ، اما ترکیب آن با فلفل سیاه بسیار کمک می کند (به دلیل ترکیب پیپرین موجود در فلفل سیاه). بنابراین اگر می توانید یکی را اداره کنید مقدار کمی یک قاشق به قهوه صبح اضافه کنید ، کمی فلفل سیاه به همراه زردچوبه بپاشید. به خاطر داشته باشید ، برای به دست آوردن مزایا فقط به 1/20 قاشق چایخوری نیاز دارید! به سختی طعم آن را خواهید چشید.

شماره 2 پودر کاکائو

بله ، ما واقعاً ارائه می دهیم یک دلیل سالم برای لذت بردن از شکلات! اما ، ما در مورد پودر کاکائو شیرین نشده ، چوب پنبه کاکائو خام یا 70 or یا شکلات تیره تیره (انواع شیرین نشده) صحبت می کنیم.

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو و برخی دیگر وجود دارد پژوهش نشان می دهد که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو دارای خواص محرک و حمایت کننده شناختی هستند. بنابراین ، برای بالا بردن سطح قهوه صبحانه ، این یکی از آن ترکیبات ضد استرس است که ما قطعاً می توانیم از آن استفاده کنیم. می توانید فنجان صبح را با جو به قهوه موکا با مقداری پودر کاکائوی شیرین نشده تبدیل کنید – فقط از قاشق قهوه ، مخلوط کن یا قاشق دستی استفاده کنید و مخلوط کنید (بله!).

شماره 3 Ashwagandha

در دو سال گذشته ، به نظر می رسد که ما بیشتر و بیشتر در مورد سازگارها ، بخصوص ashwagandha ، شنیده ایم.

سازگار کننده گیاهانی هستند که تصور می شود به بدن در مدیریت استرس کمک می کنند و مشخص است که هر یک از سازگار کننده ها کمی متفاوت عمل می کند. Ashwagandha بسیار محبوب شده است زیرا می توانید آن را به صورت پودر برای افزودن به چیزهایی مانند اسموتی و بله ، حتی یک فنجان قهوه صبحگاهی پیدا کنید!

ما این ماده ضد استرس را دوست داریم زیرا مطالعات نشان داده اند که این سازگار ممکن است برای آن بسیار مفید باشد کمک به کاهش احساس استرس و اضطراببه

این یک راه عالی برای متعادل کردن قهوه صبح شما است و اگر به دنبال یک نوشیدنی بدون کافئین برای شروع روز خود هستید ، می توانید از پودر ashwagandha برای تهیه چای سازگار خود استفاده کنید.

# 4 دارچین

من فکر می کنم همه ما می توانیم موافق باشیم ، دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شده اند. یعنی عطرهای شیرین و گرم ادویه های دارچین مخلوط با طعم خاکی قهوه … جادوی ناب!

و این ادویه نه تنها عطر فنجان صبحگاهی ما را افزایش می دهد ، بلکه فواید قهوه را برای سلامتی نیز بهبود می بخشد. دارچین یک ماده تسکین دهنده استرس است که نشان داده شده است که حاوی آن است خواص ضد التهابی و می تواند به حمایت از قند خون کمک کند ، متابولیسم، و حالت!

آن را به جای شکر روی فنجان قهوه خود بپاشید یا یک قهوه لاته با دارچین گرم کننده با قهوه یا اسپرسو و شیر بدون چربی درست کنید.

دستور پاداش قهوه: قهوه سالم با کدو تنبل

این دستور FitOn PRO بهترین نوشیدنی کدو تنبل معطر است. فقط با چند ماده تشکیل شده است ، ما تضمین می کنیم که این نوشیدنی قهوه با طعم پاییز ، هدف جدید شما خواهد بود. آیا می خواهید این فنجان را خوشمزه تر و برتر کنید؟ برخی از مواد ضد استرس ما را در بالا بپاشید تا با هر جرعه شما را خنک ، آرام و جمع نگه دارید.

قهوه سالم با کدو تنبل

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
 • 2 قاشق غذاخوری شکر نارگیل
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ½ قاشق چایخوری پای ادویه با کدو تنبل + بیشتر برای سرو
 • 1 ½ فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (برای قهوه سرد)

جهت ها:

به سادگی قهوه ، شکر نارگیل ، آب جوش و ادویه جات ترشی جات را در یک کاسه بزرگ مخلوط کن اضافه کنید و با استفاده از مخلوط کن قابل حمل یا حوله دستی ، هم بزنید تا کف کند – این کار حدود 3 دقیقه طول می کشد. کنار بگذارید.

برای یخ: اگر یخ درست می کنید ، یخ را به همراه شیر به یک لیوان اضافه کنید و قهوه زده شده را روی شیر بردارید و با ادویه اضافی پای کدو بپاشید.

برای داغ: شیر جو دو سر را به کاسه ای روی حرارت کم / متوسط ​​اضافه کرده و روی حرارت قرار دهید تا گرم شود. داخل فنجان قهوه مورد علاقه خود بریزید و روی آن قهوه کدو تنبل زده شده را بریزید. با ادویه اضافی پای کدو بپاشید.

توجه داشته باشید: در صورت تمایل ، قهوه کدو تنبل را قبل از چشیدن در شیر مخلوط کرده و یکی از مواد فوق را برای مبارزه با استرس اضافه کنید.

سایر چیزهای خنده دار برای قهوه صبحگاهی شما بسیار سالم تر

آن را لبنیات رایگان کنید

با استفاده از یکی از این گزینه های شیرین خوشمزه بدون لبنیات ، خامه سنگین را کنار بگذارید و آن را بدون لبنیات کنید.

 • شیر نارگیل بدون قند (کنسرو شده)
 • شیر جو دوسر
 • شیر ماکادمیا

شکر تصفیه شده را کنار بگذارید

بسیاری از ما ترجیح می دهیم کمی شیرینی به فنجان قهوه صبحگاهی خود اضافه کنیم ، اما روش های سالم تری علاوه بر استفاده از شکر سفره قدیمی وجود دارد. در اینجا چند جایگزین طبیعی فوق العاده آورده شده است.

 • شربت افرا خالص (در قهوه بسیار خوشمزه است ، مخصوصاً در نوشیدنی های طعم دار پاییزی!)
 • عسل (شیر جو دوسر را با عسل امتحان کنید و بعداً از ما تشکر کنید)
 • شکر نارگیل
 • استویا یا شیرین کننده میوه راهب برای گزینه کم کربوهیدرات

پروتئین را افزایش دهید

با ترکیب یک قاشق غذاخوری پودر پروتئین ، نوشیدنی صبحگاهی خود را پر از پروتئین کنید! در حالی که TikTok از دستور العمل های خوشمزه Proffee (پروتئین + قهوه) به ما الهام می گیرد ، ما مدتی است از این هک استفاده می کنیم.

 • برای افزایش بی مزه پروتئین ، یک قاشق غذاخوری کلاژن به آن اضافه کنید. در حالی که با یک تکان ساده حل می شود ، مخلوط کردن آن قهوه را ارتقاء کف پذیر می دهد! برای یک درمان خامه ای تر ، قبل از مخلوط کردن ، یک قطره شیر جو دوسر یا نارگیل اضافه کنید.
 • به جای پودر پروتئین گیاهی ، شیرین کننده را کنار بگذارید. سعی کنید 1 فنجان قهوه را با ½ – 1 قاشق غذاخوری مخلوط کنید پودر پروتئین JS Health X FitOn Cinnamon Roll و شیر غیر لبنی به انتخاب شما برای مقابله با استرس ، مقداری از مواد ذکر شده را اضافه کنید و نوزاد را با نوشیدنی غنی از پروتئین مخلوط کنید که استرس را از بین می برد.

تبدیل آن نوشیدنی صبحگاهی به بخشی سالم از مراسم صبحگاهی خود

قهوه به هیچ وجه بد نیست و برای برخی از ما ، یک فنجان در روز می تواند واقعاً چیز خوبی باشد. اما به جای اینکه فنجان صبح خود را با تن قند و خامه سنگین پر کنید ، سعی کنید آن را با این چهار ماده مقابله کننده با استرس به بخش بسیار سالم تری از مراسم صبحگاهی خود تبدیل کنید.

بهتر است ، هنگام گوش دادن به پادکست انگیزشی ، قهوه صبحگاهی خود را میل کنید ، کتاب توسعه شخصی بخوانید ، یا فقط روی ایوان بنشینید و قبل از انجام کارهای روزانه نفس عمیق بکشید.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به این معنا نیست که ما باید چیزهایی را که از آن لذت می بریم از برنامه روزانه خود حذف کنیم (یعنی قهوه). اما ما می توانیم راههای سالم تری برای گنجاندن آنها در مراسم روزانه خود بیابیم.

دیدگاهتان را بنویسید