30 روز مراقبت شخصی از شما


30 روز مراقبت شخصی

اجازه ندهید بلوز تابستانی شما را از بین ببرد. با خم شدن ، این زمان آن است که دوباره روی شما تمرکز کنیم. کاهش سرعت ، کنار گذاشتن آنچه دیگر برای خود انجام نمی دهید و گذراندن 30 روز مراقبت شخصی برای سیر شدن شما.

همیشه یافتن زمان برای خود آسان نیست ، اما بسیار ضروری است! هر ماه سپتامبر این تقویم ها را می سازم تا به همه ما کمک کنیم راه های ساده ای برای تمرین روزانه داشته باشیم. اگر شما فنجان خود را پر نکنید ، نمی توانید واقعاً جام دیگران را پر کنید. به نظر می رسد “روح!” اما اکثر ما آن را عملی نمی کنیم و من می خواهم این ماه تغییر کند!

مراقبت شخصی به باد بدی تبدیل می شود ، اما این فقط در مورد حمام کردن با حباب و لذت بردن از شراب نیست (هرچند ، این عالی به نظر می رسد) ، بلکه یافتن چیزی است که واقعاً برای شما مفید است! فقط شما واقعاً می دانید که چگونه به نظر می رسد ، اما این تقویم باید به شما در تشخیص آن کمک کند.

این 30 روز مراقبت شخصی ترکیبی از مراقبت از بدن ، روح و روان شما خواهد بود تا بتوانید صد در صد وارد فصل جدیدی شوید.

این تقویم را چاپ کرده و در جایی قرار دهید که هر روز خواهید دید! همچنین می توانید آنها را به عنوان تماس های اسمی در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از آنها به عنوان یک راهنما برای کمک به مخلوط کردن همه چیز استفاده کنید. اگر احساس می کنید به بیش از یک چیز نیاز دارید ، به دنبال آن باشید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن ، مراقبت از خود تنها نیست ، ضروری است! شما به این زمان ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، نیاز دارید تا با شما ثبت نام کنید ، احساس خود را ارزیابی کنید و بتوانید خود را وفق دهید تا شبیه بهترین خود باشید!

همچنین برخی تمرینات زنده و چت های اینستاگرام را به پیگیری + ترکیب اضافه می کنم تا اعلان ها فعال شوند تا هیچ کدام را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید