2 کودک خردسال در آتش سوزی هاگرستاون کشته شدنددو کودک در آتش سوزی خانه ای در هاجرستاون ، مریلند ، پنجشنبه گذشته جان باختند.

هفته گذشته دو کودک در آتش سوزی خانه ای در هاجرستاون ، مریلند جان باختند. به گفته آتش نشانی هاگرستاون ، کودکان خردسال ، کارتر و لندن ، روز یکشنبه در National National در دی سی جان خود را از دست دادند

حوالی ساعت 7 بعدازظهر پنجشنبه ، آتش نشانی هاگرستاون تماس گرفت که آتش سوزی در نورلند درایو انجام شود. هنگامی که آنها حدود دو دقیقه بعد رسیدند ، متوجه شدند که دو بزرگسال از شعله های آتش فرار کرده اند ، اما دو کودک هنوز در داخل محبوس شده اند.

این خانه بخشی از روستای نولاند از مقامات مسکن در هاگرستون است و آتش نشانان چندین ماه در برخی از واحدهای بدون اشغال آموزش دیده اند. آنها توانستند کودکان را در کمتر از پنج دقیقه از یکی از اتاق خواب های جلوی خانه نجات دهند. پزشکان دریافتند که هر دو در ایست قلبی بوده و بلافاصله CPR شده اند.

هر چهار سرنشین خانه به مرکز درمانی مریتوس منتقل شدند و سپس کودکان به بیمارستان ملی کودکان منتقل شدند.

بر اساس صفحه Gofundme که توسط اعضای خانواده راه اندازی شده است ، به روز رسانی ها نشان می دهد که کودکان در آخر هفته به آزمایش ها پاسخ نمی دهند و هنوز در پشتیبانی زندگی هستند. این کودکان ، هر دو زیر پنج سال ، روز یکشنبه بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

در حالی که علت آتش سوزی هنوز در دست بررسی است ، آتش نشانان اعلام کردند که این آتش سوزی در اتاق خواب عقب در طبقه دوم شروع شده است.

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید