۱۶ آزمایشگاه اداره کل استاندارد خراسان شمالی مورد بازرسی قرار گرفتند


به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، فهیمه مهمان نواز مدیرکل شرکت استاندارد خراسان شمالی صبح امروز در گفت وگو با اصحاب رسانه اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶ مورد بازرسی از آزمایشگاه های همکار مورد تایید سازمان استاندارد انجام شده است. اداره کل. توسط کارشناسان انجام شد.»

وی گفت: به منظور نظارت بیشتر کارشناسان این اداره کل بر فعالیت آزمایشگاه های همکار، ۱۲ مورد عدم رعایت، دو مورد اخطار کتبی و یک مورد ابطال شد.

مدیرکل استاندارد خراسان شمالی افزود: در صورت سهل انگاری و سهل انگاری در صدور نتیجه معاینات و یا هرگونه تخلف دیگری که موجب تضییع حقوق شهروندی شود، آزمایشگاه به فعالیت خود ادامه می دهد.

ماهامن نواز تصریح کرد: کارشناسان فنی در اداره کل استاندارد به منظور نظارت کارآمد و موثر بر عملکرد آزمایشگاه های همکار استانداری، حداقل دو بار در سال آزمایشگاه های مورد تایید را ارزیابی می کنند.

وی در خاتمه گفت: در حال حاضر ۲۰ آزمایشگاه معتبر در استانداری در حوزه های مواد غذایی، کشاورزی، بسته بندی، ساختمانی، معدنی، شیمی، پتروشیمی، نساجی، چرم، وزن و پیمانه، کالیبراسیون، مکانیک و معدن فعالیت می کنند. “

انتهای پیام
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید