10 کارگر سابق WFT از حامیان NFL می خواهند که برای گزارش اتهام آزار و اذیت فشار بیاورندتیم فوتبال واشنگتن 10 میلیون دلار جریمه شد و مالک دن اسنایدر پس از آنچه NFL “بررسی محل کار” وکیل بت ویلکینسون در تابستان عنوان کرد ، استعفا داد. اما گزارش وی در مورد آزار و اذیت زنان در محل کار هرگز در اختیار عموم قرار نگرفته است.

ده کارمند سابق تیم های فوتبال واشنگتن از حامیان برتر NFL می خواهند تا لیگ را برای انتشار گزارشی از فرهنگ تیم تحت فشار قرار دهند.

این تیم 10 میلیون دلار جریمه شد و مالک دان اسنایدر پس از آنچه NFL “بررسی محل کار” توسط وکیل بت ویلکینسون در تابستان نامید ، استعفا داد. اما گزارش وی در مورد آزار و اذیت زنان در محل کار هرگز در اختیار عموم قرار نگرفته است.

در این نامه آمده است: “ما هر دلیلی داریم که معتقد باشیم خانم ویلکینسون و تیمش تحقیقات دقیق و شایسته ای انجام داده اند و او قصد دارد گزارش مکتوبی از یافته های خود را صادر کند.”

انتشار ایمیل هایی از این تحقیقات که توسط جان گرودن مربی سابق لاس وگاس رایدرز به بروس آلن ارسال شده بود ، رئیس جمهور تیم فوتبال واشنگتن شد ، اوایل هفته جاری باعث استعفای این مربی شد.

در بیانیه ای ، وکلای 10 کارگر سابق گفتند: “غیرقابل قبول است که تنها فردی که از زمان اتمام تحقیقات WFT پاسخگو است ، مربی تیم دیگری باشد ، در حالی که WFT و صاحب آن تنها با جریمه فرار کردند. پس از چندین دهه آزار و سوء استفاده مستند در هر سطح از سازمان. ”

در حالی که تیم جریمه شد و اسنایدر محروم شد ، او کنترل همسرش ، تانیا را به او واگذار کرد. کارگر سابق در نامه اشاره می کند که پس از آن به او اجازه خرید شرکای خود را داده و کنترل کامل تیم واشنگتن را در دست گرفت ، “به او اجازه داد از این رسوایی قوی تر از قبل خارج شود.”

در این نامه از مدیران عامل Verizon ، Anheuser-Busch ، Amazon ، PepsiCo ، Nike و Procter & Gamble ، به عنوان شهروندان شرکتی و حامیان NFL ، دعوت می شود که ظاهراً برای ارائه شغلی برای زنانی که مورد آزار و اذیت و آزار قرار نمی گیرند ، توجه داشته باشند. “در رابطه با این رسوایی شفافیت در لیگ را درخواست کنید.”

می توانید نامه را به صورت آنلاین بخوانید.

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید