یک چالش در روز به شما کمک می کند تا بطور کامل بکشید


ما وقتی کارها آسان است رشد نمی کنیم ، وقتی با چالش هایی روبرو می شویم رشد می کنیم. ” “اسد میا”

اکتبر مبارک! سرانجام وارد آن حس پاییزی می شویم که در آن هوا سرد می شود و ادویه کدو جاری می شود. همچنین آن زمان از سال است که کمی شلوغ تر از حد معمول می شویم و تمرکز خود را بر روی اهدافمان از دست می دهیم. این یک فرصت عالی برای وارد کردن چالش های تناسب اندام به زندگی شما برای حفظ فرم بدن و عادات خوب قوی است.

تناسب اندام خود را به چالش بکشید

چالش های آموزش آنلاین بیش از یک روند گذرا است. اینها برای هر روال عادی ، تعیین قوانین و در مسیر صحیح مفید هستند. چه بخواهید همه چیز را با هم مخلوط کنید ، کار جدیدی شروع کنید یا به اهداف خود بازگردید ، چالش های تناسب اندام بهترین مکان برای شروع است.

مزایای چالش های تناسب اندام:

  1. به شما کمک می کند تا مسئولیت را بر عهده بگیرید
  2. انگیزه را با آغاز و پایان روشن هدایت کنید
  3. هنگام اتمام کار اعتماد به نفس را افزایش دهید (شما فقط یک هدف را شکستید!)
  4. دروازه ای مناسب برای فعالیت بیشتر
  5. این ساختار را فراهم می کند تا همیشه بدانید چه کار می کنید
  6. عادات خوبی مانند پیگیری پیشرفت ، پشتکار و موارد دیگر ایجاد کنید!

به چالش های ما بپیوندید

در این ماه ما چالش های تناسب اندام خود را توسعه داده ایم تا شما را برای موفقیت آماده کنیم. این مجموعه ها را هر روز به مدت یک ماه در حالی که گرم می شوید و تغییرات مثبتی را که در روال عادی شما ایجاد می کنند ، مشاهده می کنید!

چالش ژنوفلکسیون ها

نکته: اجازه ندهید زانوها از انگشتان پا عبور کنند!

اسکوات بزرگ –

دوباره روی پاشنه پا بنشینید و آن طعمه را کار کنید! موسیقی را روشن کنید و در هر طرف یک قدم بردارید ، در حالی که اسکوات را گسترده نگه می دارید. این کار را یک بار در هر طرف انجام دهید.

چمباتمه زدن معمولی

در وسط بنشینید و پاها را دور از باسن خود قرار دهید. پشت پاشنه پا بنشینید و کشش را احساس کنید.

2 منظم

اسکوات پرش

از حالت معمولی چمباتمه زدن ، از بازوهای ضربه ای خود استفاده کرده و از زمین بپرید. سعی کنید به آرامی روی انگشتان پای خود فرود بیایید. 4 بار پرش کنید.

3 JumpSquat

چالش PLANK

تخته

از حالت تخته شروع کنید. هسته را با مچ ، آرنج و شانه های خود روی هم قرار دهید و در پشت و در راستای کمرتان شکار کنید.

4 تخته

خرس خمیده

به آرامی دستان خود را به پای خود فشار دهید. زانوها را تا آنجا که ممکن است بدون لمس کردن به زمین نزدیک کنید.

5 خرس خمیده

زانو تا آرنج

از Squat Urs به ​​جلو به داخل دستان خود فشار آورده و زانوی چپ خود را به آرنج چپ خود بیاورید. این حرکت را با فشار دادن به داخل حرکت اسکات خرس تکرار کنید و پاها را عوض کنید و زانوی دیگر را به آرنج دیگر بیاورید. این کار را دوبار انجام دهید ، هر پا یکبار از هر طرف آرنج را لمس کنید.

6 KneeToElbow

صفحات شانه تخته

به موقعیت تخته خود بازگردید. یک دست خود را از زمین بلند کرده و شانه مخالف را لمس کنید. این کار را 4 بار ، دو بار در هر طرف انجام دهید.

7 PlankShoulderTap

چالش کامل

اکنون که مزایای چالش های تناسب اندام را می دانید و چند مورد در جیب پشت خود دارید تا کار کنید ، به آنجا بروید و به چند هدف دست یابید. اگر س everالی دارید یا برای چالش خود به شریکی نیاز دارید ، با خیال راحت به ما اطلاع دهید. ما می خواهیم به شما کمک کنیم و شما را با موفقیت ببینیم. چالش از اینجا شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید