یک تریلر جمعه شب دیگر؟ سیراکوز میزبان کلمسون استسیراکوز ، نیویورک (AP) – پس از سه برابر شدن فصل گذشته در اواسط 2021 ، سیراکوز نارنجی به هواداران خود کمک کرده است …

سیراکوز ، نیویورک (AP) – پس از سه برابر شدن پیروزی فصل گذشته در اواسط سال 2021 ، سیراکوز نارنجی به هواداران خود کمک کرد تا تیم بدون رقابتی را که در بازی 2020 تحت تاثیر همه گیری 10 بازی شکست داده بود تا حد زیادی فراموش کنند.

و این برای روان خوب است.

گرت ویلیامز در پایان خط دفاعی گفت: “شما متوجه شده اید که ما در سال گذشته گام های بلندی برداشته ایم.” “ما یک تیم نیستیم. ما به عنوان یک واحد بسیار بهتر بازی می کنیم و مکمل فوتبال تهاجمی و دفاعی هستیم. ”

سیراکوز (3-3 ، 0-2 کنفرانس ساحل آتلانتیک) در سه بازی متوالی تصمیم گرفت در بازی آخر تصمیم بگیرد ، از جمله کاهش اضافه کاری هفته گذشته به شماره. 19 جنگل بیدار اکنون من میزبان کلمسون (3-2 ، 2-1) جمعه شب هستم. این بازی فرصتی برای پیروزی نارنجی به ارمغان می آورد ، حتی اگر ببرها مبارزه کرده و AP 25 را کنار بگذارند.

ویلیامز گفت: “ما می دانیم که Clemson هنوز یکی از با استعدادترین تیم های کنفرانس است ، صرف نظر از سابقه آنها و آنها در مقابل دو تیم بسیار خوب شکست خوردند.” “ما واقعاً سعی نمی کنیم روی یک بازی بر بازی دیگر تمرکز کنیم ، اما باید بدانیم که این بازی وجود دارد و فقط فرصت پیش رو را ببینیم.”

کلمسون در هفت بازی از هشت بازی قبلی با نارنجی در سه تیم برتر قرار گرفت. چهار سال پیش ، سیراکوز با شکست شماره 2 ببرهای 27-24 در گنبد حامل ، یکی از بزرگترین ناراحتی های برنامه را به همراه داشت.

ببرها ، تازه از یک هفته تا کنون ، قصد دارند به روشی که با آن جرم عادت کرده اند بازگردند. کلمسون تنها 57 امتیاز ترکیبی در برابر چهار حریف پاور فایو کسب کرده است ، به طور متوسط ​​بیش از 44 امتیاز در هر بازی در سه فصل گذشته.

دی جی کلمسون ، Uiagalela ، می گوید: “ما همین جا هستیم.” “فقط کارهای کوچکی (ما انجام نمی دهیم) که می تواند ما را به سطح بعدی برساند. ما فقط به پای خود شلیک می کنیم. “

کلمنسون مورد اعتراض قرار گرفت

کلمسون اولین بازی خود را به عنوان یک تیم طبقه بندی نشده از نوامبر 2014 انجام می دهد. جیمز اسکالسکی مدافع ببرها نمی تواند سر خود را به طور کامل بپیچد ، ناامید ، تیم با وجود سابقه ای که داشت ، به قدرتمندی او احترام بیشتری نمی گذاشت. کلمسون در سپتامبر دو بازی را در هفت فصل شکست نداده بود و اگر امیدوار است هفتمین قهرمانی پیاپی لیگ را امتحان کند ، باید به شانزدهمین ویک فارست و بیست و دومین ایالت کارولینای شمالی برسد که هر دو در بازی ACC شکست نخورده اند. اسکالسکی گفت: “دو باخت ما برابر تیم شماره 1 کشور (گرجستان) در یک نقطه بی طرف ، 10-3 و در وقت اضافه دو برابر 25 تیم برتر (ایالت کارولینای شمالی) است.” وی گفت: تقریباً احساس می کنید کمی بی احترامی می کنید. من میفهمم. “

1-2 پانچ

در دو شکست کنفرانس نارنجی ، گرت شریدر مدافع و شان تاکر مدافع برای همه چیز عجله کردند ، به جز 23 متر تیم قابل توجه 593. این دو به طور متوسط ​​در 95 ترانسپورت 6 متر داشتند و 9 TD را در مقابل ایالت فلوریدا و ویک فارست. تاکر در 133 ترابری 791 متر عجله دارد و تنها جو موریس در سالنامه نارنجی در این زمان از فصل پشت سر دارد. شریدر تنها سومین مدافع سیراکوز از سال 1979 است که در بازیهای متوالی بیش از 100 متر دویده است. این دو نفر انگیزه کمی اضافی خواهند داشت – سیراکوز از مرحوم فلوید لیتل ، یکی از بزرگترین مدافعان آن ، تجلیل می کند. کلمسون اجازه می دهد کمی بیش از 100 متر در مسابقه عجله کند.

ناخن ها خیلی بد نیستند

حضور در بازی های فشرده استرس زا است ، اما می تواند سرشار از رضایت طولانی مدت باشد.

دینو بابرز ، سرمربی سیراکوز گفت: “من درک می کنم که بازی ها چقدر نزدیک بودند ، من چند سانت چیزها را درک می کنم ، و می فهمم که آنها چقدر نزدیک هستند.” “این زمان برای ساختن شخصیت ها است. این روزهای سختی است که شما بزرگ می شوید. من به شما می گویم – ما برای چیز خاصی تیز می کنیم. این طوری من به آن نگاه می کنم. ”

چهار بازی کلمسون با هشت امتیاز یا کمتر تعیین شد و ببرها 2-2 هستند.

کار اضافی

حدود 90 دقیقه پس از آنکه کلمسون در 2 اکتبر 19-13 کالج بوستون را شکست داد ، اویاگاللا در ورزشگاه مموریال به زمین برگشت تا کار اضافی انجام دهد و اشتباهات خود را در برابر عقاب ها تصحیح کند. Uiagalela ، سال دوم کلاس ، در اولین فصل خود با اولین رتبه ، Trevor Lawrence شروع می شود. خط حمله ببرها زود پیدا شد تا سرعت خود را پیدا کند و در این فصل به طور متوسط ​​کمتر از 15 امتیاز در مقابل چهار حریف پاور پنج کسب کرد. بنابراین Uiagalela در عمدتا خالی از میدان بود و کارهای و برنامه خود را اصلاح کرد. او به Uiagalela گفت: “من این کار را در دبیرستان ، در کالج انجام دادم.” “این اولین باری است که مردم او را می بینند.”

___

نویسنده AP Sports Pete Iacobelli از کارولینای جنوبی به این گزارش کمک کرد.

___

بیشتر فوتبال کالج AP: https://apnews.com/hub/college-football و https://twitter.com/AP_Top25. در خبرنامه فوتبال AP College ثبت نام کنید: https://apnews.com/cfbtop25

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید