یانکی ها امیدوارند جانکارلو استانتون به بازی خود با Red Sox ادامه دهد


بوستون – با قدم زدن در خیابان Landsdowne روز دوشنبه ، هیچ آسیب قابل توجهی از آخرین بازدید Giancarlo Stanton از Fenway Park وجود نداشت ، اگرچه احتمالاً صحنه جنایت بیشتر در Mass Pike بوده است.

به هر حال ، پس از ضربه زدن به ارتفاع 1.286 پا در اواخر سپتامبر برای تحریک یک ضربه حساس Red Sox ، سرنشینان یانکیز اثری از خود برجای گذاشته اند و سه شنبه شب در بازی Wild Card League – تمرین می کنند.

گریت کول روز دوشنبه گفت: “فکر می کنم ، این برای طرفداران و گروهی از بازیکنان جالب بود.” وی گفت: فقط یک پسر واقعاً خاص ، واقعاً منحصر به فرد. من واقعاً چیزی ندیدم [like] این یکی.”

استانتون از ماه آگوست در حال جنون بود – او فصل را با پیروزی .305 با 19 بازی خانگی و 0.984 OPS در 54 بازی گذشته به پایان رساند – اما سری سه بازی مقابل رد ساکس در آخر هفته آخر فصل معمولی انجام شد به عنوان بالای کوه. آن نیمی از صعود او با سه رانندگی خانگی ، یک دوبل و 10 RBIs 7 به 12 انجام شد.

Giancarlo Stanton پس از برخورد با یک مهماندار دو نفره در Fenway در ماه سپتامبر.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

این شامل دارونزون هرناندز برنده گرند اسلم در هشتمین دور بازی میانی بود ، یک انفجار نوار اندازه گیری شده که از کنار هیولا سبز در ارتفاع 452 پایی عبور کرد.

“من فکر نمی کنم Statcast صادقانه بخواند [452] یا هر چیز دیگری ، “کول گفت. “کمی آسان است. شاید او بخواهد آن را دوباره بسنجد. ”

کوتاهترین بازی خانگی استانتون در آن آخر هفته از ناتان ایووالدی ، مهاجم آغازین سه شنبه بود که یک ضربه حریف در زمین بود و 386 پا پیش رفت. استانتون در دوران حرفه ای خود در مقابل ایووالدی 7-برای-27 با دو ران خانگی ، دو دوضرب و نه ضربه است.

اگرچه او پس از خروج از بوستون کمی خنک شد و در 6 بازی آخر فصل 4 بر 22 به ثمر رساند اما همچنان در خطر آسیب دیدگی است.

استانتون دریافت که سطح بعدی آخرین فصل پس از آن را پشت سر گذاشت ، زمانی که او در 5 بازی اول خود 6 بازی خانگی را شکست داد و پلی آف را 8 بر 26 (0.308) با 1426 OPS به پایان رساند. برای رسیدن به جایی که می خواهند در ماه اکتبر باشند ، یانکی ها می توانند از سه شنبه شب در برابر Red Sox از یک اسکن استفاده کنند.

کول گفت: “او می خواهد برنده شود.” “آماده سازی بسیار دشوار است. من واقعاً از ملاقات با او در دو سال گذشته لذت بردم و او را به عنوان یک هم تیمی دوست داشتم. از این منظر ، من دوست دارم موفقیت دوستان و هم تیمی های خود را ببینم ، بنابراین این برای من شخصاً یک انفجار بزرگ بود و بدیهی است که این یک لحظه بسیار باشکوه در یک بازی مهم بود که همیشه جادوی آن را تشدید می کرد. امیدواریم او بتواند دوباره آن را بیرون بیاورد. ”

دیدگاهتان را بنویسید