گلیبر تورس بازیکن یانکی با تغییر موقعیت بازیکن متفاوت است


آرون بون گفت که غیرممکن است بدانیم آیا حرکت گلیبر تورس از ایستگاه کوتاه به پایگاه دوم تقریباً دو هفته پیش باعث ظهور مجدد وی در صحنه شد.

تورس گفت که اگر این موضوع مرتبط باشد ، پاسخ دادن به آن دشوار است.

در این مرحله ، علت به اندازه نتایج مهم نیست – و تورس در پیروزی 8-3 مقابل رد ساکس جمعه شب در Fenway Park به نتایج خود ادامه داد.

او سه شوت دیگر و یک جفت RBI در پیروزی داشت.

بون در مورد اینکه آیا تغییرات دفاعی باعث آرامش تورس در صحنه می شود ، گفت: “ممکن است چیزی وجود داشته باشد” ، اما او نظریه دیگری ارائه داد.

بون گفت: “شاید یک بازیکن خوب شروع به گیر افتادن در این زمان از سال کند.” تنها چیزی که می دانم این است که او واقعا برای ما خوب بازی می کند. “

تورس گفت که فیلم های سالهای 2018 و 2019 را تماشا کرده است ، زمانی که در صحنه موفق تر بود و این می تواند منجر به صف محکم او در صحنه شود. و او همچنین در پایگاه دوم بهتر بود.

گلی گلیبر تورس
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

بون گفت: “او از دو بازی اول ، زمانی که اشتباهاتی انجام داد ، کار خوبی انجام داد.” “او شبیه کتک زن ما است.”

تورس ، که قدرت او تا حد زیادی در این فصل از بین رفته است ، هشتمین بازی فصل خود را در روز جمعه اضافه کرد تا یانکی ها در نیمه هفتم اطمینان خاطر کسب کنند.

پیش از این ، او یک دو نفره داشت که در دور آخر نیمه اول سه یانکی مقابل ناتان ایووالدی پیش رفت.

از زمانی که به مقام دوم منتقل شد ، تورس دارای 14 برای 39 با یک جفت دو نفره ، یک هومر و چهار RBI است و یک سری ضربات 11 بازی دارد.


چرخش یانکی ها باید به موقع برای سری حساس خود در هفته آینده مقابل بلو جی تقویت شود

جیمسون تایلون در حال فعال سازی است تا از لیست مصدومان فعال شود تا یکی از بازی ها را در طول سریالی که از سه شنبه تا پنجشنبه در تورنتو اجرا می شود ، آغاز کند و هر دو تیم در گرمای مسابقه کارت های وحشی AL قرار بگیرند.

“ما امروز می گذریم و امشب در مورد آن صحبت می کنیم ، اما [there’s] بون شانس خوبی برای شروع یکی از بازیها در تورنتو دارد. “

تایلون ، که در 9 سپتامبر با پارگی تاندون در مچ پای راست وارد IL شد ، همان کاری را که بون از چهارشنبه با Triple-A Scranton / Wilkes-Barre انجام داد ، توانبخشی موفق نامید ، انجام داد ، 51 زمین را به موقع انداخت و دو مسابقه را رها کرد. در سه نوبت

قبل از فرود در IL ، راست ERA 4.41 در 27 شروع بود.


انتظار می رفت که لوئیس سِورینو روز جمعه پس از بازگشت از روز سه شنبه از ابتدای فصل در دسترس باشد (اما آزاد نشد) – اولین حضور او در تقریبا دو سال به دلیل عمل تامی جان.

چپ که روز سه شنبه دو گل بدون گل به رنجرز انداخت تا پیروزی 7-1 را به پایان برساند ، می تواند موقعیت های بیشتری را با اهرم بالا مشاهده کند.

بون گفت: “من می گویم خوشحالم که او ابتدا این کمربند را دریافت کرد و چند نوبت دریافت کرد.” “من فکر می کنم او می تواند نقش بالقوه خود را برای بار دوم گسترش دهد. اما باز هم ، به خصوص در روزهای تعطیل ، می توانید به تیم پشتیبانی ما نگاه کنید و احساس کنید که هفت ، هشت پسر یا بیشتر هستند که وقتی در یک خط بزرگ در خط میانی و میانی میدان هستم ، احساس خوبی دارند. از بازی توپ من فکر می کنم سویی راه خود را در این زمینه باز خواهد کرد. ”

دومینگو ژرمن که روز چهارشنبه در لیست افراد مجروح فعال شد نیز در این ترکیب قرار دارد.


جاناتان لویسیگا (دستبند دوار تنشی) اولین جلسه خود را پس از فرود در IL در روز جمعه 5 سپتامبر در Fenway Park انجام داد. بون گفت ، ثابت کننده ترین مدافع یانکی یکشنبه یا دوشنبه جلسه دیگری را آغاز می کند ، مگر اینکه یانکی ها تصمیم بگیرند که قبل از بازگشت باید با ضربه های مستقیم روبرو شوند.

بون گفت: “خواهیم دید که او چگونه به این گاو نر واکنش نشان می دهد و اگر یکی دیگر تهیه کنیم و سپس برویم.” ما فقط باید ببینیم چند روز آینده چگونه برای او شکل می گیرد و چگونه در حال بهبود است. “

– دن مارتین در بوستون و گرگ جویس در نیویورک

دیدگاهتان را بنویسید