گسترش فعالیت های فرهنگی و مذهبی در آبادان – خبرگزاری مهر، اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام محمود کارگر شامگاه جمعه در مسابقات اذان آبادان به همت پایگاه مقاومت انصار آبادان هنگام تشکر از دست گرفتار شد تمرین کنندگان ذکر برنامه: مؤذن قیامت ۴۰ هزار نفر از گناهکاران شفاعت ملت

وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام قرآن کریم و مساجد را به آتش کشیدند، گفت: مؤذن که مردم را به تلاوت قرآن و نماز در مسجد دعوت می کند.

کارگر افزود: اذان سخنگوی اسلام و خطیب مسلمانان است و روزی که در مدینه اذان نخواند باید خیلی ترسید.

فعالیت های فرهنگی و مذهبی در آبادان در حال گسترش است

شهردار آبادان نیز تقدیر کرد تمرین کنندگان و این مسابقه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس نشان داد: کار بسیار ارزشمندی برای پایگاه مقاومت بسیج انصار در این بخش تکمیل شد.

ابراهیم داروشی افزود: باید به خود ببالیم که در جامعه ای زندگی می کنیم که در دل به نور حفظ و نور محافظه کاری مزین شده است. و جان ما جاری و معتبر هستیم.

محافظه کار آبادان یادآور می شود: جوانان و نوجوانان از این مساجد در جبهه ها و جنگ ها برخاستند بودن باید قدردان خانواده شهدای بزرگوار باشیم.

فرمانده پایگاه مقاومت انصارالبسیج آبادان وی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقات اذان بزرگ در چهار رده سنی برگزار شد. آبادان که مورد استقبال جوانان، نوجوانان و بزرگسالان قرار گرفت.

حسن شجاعی افزود: انتظار داریم در آینده این طرح را در سطح مدارس گسترش دهیم.

در پایان به رسم یادبود هدایایی به نفرات برتر اهدا شد.