گروه کتابفروشی “چه اتفاقی برای زنان سفید پوست می افتد؟”


انجمن کتابفروشان آمریکا به دلیل ترویج یک رویداد ضد نژادپرستی با عنوان “چه اتفاقی برای زنان سفیدپوست می افتد؟”

این گروه در 21 اکتبر در توییتی که از آن زمان حذف شده بود ، “کارگاه رایگان ضد نژادپرستی” را تبلیغ کرد ، که به طور گسترده به صورت آنلاین توزیع شد.

علاوه بر حذف آن توییت ، لیست آنلاین رویداد اکنون به قسمت دوم عنوان اصلی کارگاه ، “باز کردن بسته جنسیتی و امتیاز سفید در جستجوی عدالت نژادی” اشاره می کند.

در این لیست آمده است: “همانطور که ما برای عدالت نژادی تلاش می کنیم ، فرصتی برای افرادی که به عنوان زنان سفیدپوست شناخته می شوند وجود دارد تا نحوه جنسیت گرایی و زن ستیزی و برتری سفیدپوستان را درونی بررسی کنند.”

وی گفت: “این کارگاه برای همه فروشندگان کتاب ، فارغ از نحوه شناسایی آنها آزاد است ، اما به طور خاص به زنان سفید پوست سیسگن ، زنان ترنس و افراد غیر دودویی که هنجارهای زنانه را درونی کرده اند ، پرداخته می شود.”

این کتاب “بر سه الگوی رفتاری – کنترل ، کمال گرایی و دفاع” تمرکز می کند تا “به کتابداران در تشخیص و جایگزینی این الگوهای مضر با اقداماتی که روابط بین فرهنگی واقعی را ایجاد می کند” کمک کند.

ایلسا گووان به عنوان “تسهیل کننده ضد نژادپرستی” توصیف شده و از بنیانگذاران Cultures Connecting است.
لینکدین

این کتاب توسط نویسندگان سیاتل ایلسا گووان و تیلمان اسمیت هدایت می شود که کتابی جنجالی با همین عنوان نوشتند.

گووان “تسهیل کننده ، مشاور ، مربی رهبری ، فعال و بنیانگذار Cultures Connecting ، ضد نژادپرستی است ، که به سازمان های بی شماری کمک کرده است تا دیدگاه خود در مورد برابری نژادی را در عمل عملی کنند.”

تیلمان اسمیت.
تیلمان اسمیت “یک مربی ، مشاور ، تسهیل کننده و فعال در زمینه عدالت نژادی ، امتیاز سفیدپوستان ، جنسیت گرایی درونی و برتری سفیدپوست داخلی است.”
لینکدین

اسمیت به عنوان “مربی ، مشاور ، تسهیل کننده و فعال متمرکز بر عدالت نژادی ، امتیاز سفیدپوستان ، جنسیت گرایی درونی و برتری داخلی سفیدپوست” معرفی شده است.

کتاب آنها “چرا و چگونه زنان سفیدپوست غالباً مکالمات نژادی را ربوده اند” و “یک مدل توسعه هویت شش مرحله ای قدرتمند برای خوداندیشی و رشد” را ارائه می دهد.

ABA توئیت اولیه ای را که باعث خشم آنلاین شد حذف کرد ، و یان مایلز چونگ از پست هزاره آن را “فوق العاده نژادپرستانه” خواند و جسیکا اودونل از The Blaze پاسخ داد که این کتاب و رویداد ضد نژادپرستی نژادپرستانه به نظر می رسید “.

لری اوکانر ، مجری برنامه گفت: “فکر نمی کنم منظور نژادپرستی را درک کنم.”

پس از حذف توییت اولیه ، ABA بر این امر اصرار داشت “کارگاه آموزشی مبارزه با نژادپرستی هنوز برنامه ریزی شده است.”

این انجمن در توییتر خود نوشت: “با این حال ، در حمایت از جامعه خود و به دلیل نگرانی از امنیت رویداد ، این پست را با جزئیات ثبت حذف کردیم.”

“ABA متعهد به انجام این کار است و اطلاعات ثبت نام جدید را مستقیماً به اشتراک می گذارد.”

همه خوانندگان آن را خریداری نکرده اند.

“توئیت را به دلیل نژادپرستی حذف کردید ، اما” نگرانی برای امنیت شرکت کنندگان “مطمئن است که کارت قربانی مجاز خواهد بود.” دامون ایمانی پاسخ دادبه

صفحه ثبت رویداد.
پس از واکنش ، انجمن کتابداران آمریکا نام خود را کنار گذاشت و عنوان قسمت دوم سمینار را برای پوشش کل رویداد “بازکردن بسته جنسیتی و امتیاز سفید در جستجوی عدالت نژادی” انتخاب کرد.
انجمن کتابفروشان آمریکادیدگاهتان را بنویسید