گروه های راهپیمایی از دبیرستان مریلند برگشتند تا وسایل خود را شخصاً خراب کنندروز شنبه ، گروههای راهپیمایی دبیرستان مریلند در دبیرستان Arundel در Gambrills برای آخرین مسابقه قبل از مسابقات قهرمانی ایالت دیدار خواهند کرد.

پس از یک سال تمرین در زوم ، جایی که اعضای گروه راهپیمایی دبیرستان مریلند در تلاش بودند تا با فناوری ناهنجار همگام باشند ، دانش آموزان دوباره به میدان می روند.

روز شنبه ، گروههای راهپیمایی دبیرستانی از سراسر کشور در دبیرستان Arundel در Gambrills برای آخرین مسابقه قبل از مسابقات قهرمانی ایالت دیدار خواهند کرد.

یان برنز ، مدیر موسیقی ساز در Arundel High در شهرستان آن آروندل ، به وضوح هیجان زده است که در زندگی واقعی با دانش آموزان تمرین می کند.

برنز گفت: “خدای من! ورود به ساختمان و بودن با بچه ها فقط … سرگرم کننده است.”

مایک هریسون ، مدیر گروههای دبیرستان Urbana در شهرستان فردریک ، به همان اندازه مشتاق است. او گفت که توانایی کار با شاگردانش “فوق العاده است”.

برنز گفت که برای برخی از شاگردانش ، تجربه تلاش برای تکرار آنلاین “دلهره آور” بود. در حالی که دانش آموزان می توانستند آنلاین تماشا کنند ، تأخیرهای مکرر صوتی همه چیز را دشوارتر کرد. برنز گفت: “این تقریباً بدتر از آن بود که نتواند آن را به طور کامل تکرار کند.”

هریسون گفت ، در حال حاضر ، هنگامی که دانش آموزان خود را برای موسوم به “نمایش وحشی” انجمن گروه راهپیمایی مریلند آماده می کنند ، احساس می شود همه چیز “تقریباً عادی است”.

وی افزود که توانایی سفر مجدد و رقابت در استادیوم های دبیرستان و کالج “چنین هدیه ای بود”.

مدیران گروه تنها کسانی نیستند که آماده اند در تعطیلات از نمایش ها و مسابقات هیجان زده شوند.

نیکول گریسون ، مادر یکی از اعضای گروه کلاس نهم گروه Arundel High ، گفت: “بسیار خوشحالم که مسابقه را می بینم!”

پسرش که فلوت می زند ، بعد از تمرین گروه با لبخند به خانه آمد. او می گوید: “تفاوت زیادی با خانه ماندن به مدت 19 ماه ایجاد می شود.”

برنز و هریسون گفتند که تمرینات حضوری از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا رقابت برای گروه های راهپیمایی فقط موسیقی نیست. نمایش در قالب رقص بخشی بزرگ از اجراهای دلپذیر جمعیت است.

برنز در پاسخ به این س studentsال که دانش آموزان آنها در مسابقه 16 اکتبر چه بازی خواهند کرد ، گفت که وی حق بازی در فیلم “خزش” رادیوهد را خریداری کرده است و مدتی است که در آن بازی می کند. اکنون ، برای مسابقه و نزدیک شدن هالووین ، او آن را در موسیقی کلاسیک بافته است “که مناسب است ، مانند اسکلت هایی که برای یک شب بیرون برای یک مهمانی رقص زنده می شوند.”

هریسون گفت که شاگردانش از او پرسیدند آیا تا به حال انیمیشن 2009 “Up” را دیده اید؟ او این کار را نکرد ، اما هنگامی که او را دید ، از همان قطعه موسیقی که شاگردانش دوست داشتند شگفت زده شد – بخشی از موسیقی با عنوان “زندگی متاهل”. آنها در موضوع “عشق” برای نمایش بعدی خود تصمیم گرفتند.

هریسون گفت: “ما تصور می کردیم که پس از دو سال گذشته ، ما به چیزی مثبت با پیام عقل سلیم نیاز داریم.”

برنز گفت که بسیار هیجان زده است که آروندل بالا میزبان این مسابقه در روز شنبه است. او گفت در حالی که دانش آموزان برخی از مدارس برای خوردن نیمه وقت از غرفه ها می شتابند ، “در مسابقه ای در خانه آروندل ،” بخش دانش آموزان ثابت می ماند و گروه را تماشا می کند. و گاهی اوقات آنها قوی تر از گروه هستند. وحشی است! ”

هریسون گفت که او یک “برداشت” قدرتمند از توانایی ایجاد موسیقی به صورت حضوری برای جمعیت را کشف کرده است: “هرگز چیزهایی را که باید با دانش آموزان و یکدیگر در این فعالیت فوق العاده انجام دهیم ، مسلم نگیریم.”

“Wildcat Spectacular” در دبیرستان Arundel ساعت 16:00 شروع می شود

مسابقات قهرمانی ایالت انجمن راهپیمایی مریلند در 23 اکتبر در دانشگاه تاوسون برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید