گروه بهمن فعالیت های ارزنده ای در زمینه تولید خودروهای تجاری انجام داده است


وزیر کشور در بازدید از خبرگزاری ایسنا از گروه بهمن:

وزیر کشور که به همراه رئیس جمهور برای سفر به استان آذربایجان به تبریز سفر کرده بود، با همراهی هیاتی از کامیون ها، کامیونت ها و اتوبوس های تولیدی گروه بهمن از شرکت های گروه بهمن در کارخانه اسنا، ظرفیت تولید خودروهای تجاری و … بازدید کرد. بومی سازی این گروه

گروه بهمن فعالیت های ارزنده ای در زمینه تولید خودروهای تجاری انجام داده است

به گزارش خبرخبر، احمد واحدی وزیر کشور در حاشیه بازدید از صنعت خودرو در ارتش ملی سوریه گفت: ما تبدیل شدیم.
وی با اشاره به اینکه فعالیت های ارزنده ای در حوزه تولید خودروهای تجاری در گروه بهمن انجام شده است، افزود: آرزوی ما این است که خودروسازان داخلی عمق نفوذ را افزایش دهند تا بتوانیم به ۷۰ درصد داخلی سازی دست پیدا کنیم.
وزیر کشور در خصوص اینکه دولت چگونه می تواند از خودروسازان تجاری حمایت کند، گفت: باید بتوانیم با عقد قراردادهای مناسب، محصولات این تولیدکنندگان داخلی را خریداری کنیم. ما با واردات خودروهای تجاری فرسوده موافق نیستیم.
وی افزود: با تولید داخلی هستیم. تا جایی که می توانیم باید عمق تولید را افزایش دهیم تا حتی در زمینه تولید گیربکس و موتور به خودکفایی برسیم. به نظر می رسد انگیزه ای بین تولیدکنندگان داخلی وجود دارد و ما از آنها حمایت خواهیم کرد.
شایان ذکر است گروه بهمن در سه شرکت زیرمجموعه خود (سیبا موتور، بهمن دیزل، اسنا) در زمینه تولید خودروهای تجاری فعالیت دارد. چندی پیش در نمایشگاه اخیر تهران از کشنده جدید خود و اتوبوس ۱۲ متری پیشرفته و مجهز خود رونمایی کرد که مورد استقبال سازمان ها، شهرداری های کشور و شرکت های پخش فعال در حمل و نقل شهری و بین شهری قرار گرفت.