گروهبان NYPD دبورا دانر را به دلیل رسیدگی انتظامی به قتل رساند


یک گروهبان NYPD ممکن است در تیراندازی مرگبار دبورا دانر با انضباط مواجه شود ، پنج سال پس از مرگ زن برانکس ، در ارزیابی مجدد نقش پلیس در پاسخگویی به تماس های بهداشت روانی در سطح شهر کمک کرد.

گروهبان هیو بری قرار است سه شنبه محاکمه یک هفته ای دپارتمان را آغاز کند. وی در صورت قتل در سطح بالا تحت نظارت ادعایی نظارت ناموفق و قضاوت تاکتیکی ضعیف قرار خواهد گرفت.

هزینه ها معمولاً به معنای از دست دادن تعطیلات است ، اما بسته به تصمیم نهایی کمیسر Dermot Shea ، ممکن است منجر به مجازات بیشتری شود. پرونده جنایی بری سه سال پیش با تبرئه به اتمام رسید.

دانر ، یک زن سیاه پوست 66 ساله با سابقه اسکیزوفرنی ، در بحران سلامت روانی بود وقتی که در 19 اکتبر 2016 ، بری به همراه سه مامور پلیس به آپارتمان خود در قلعه هیل رسید.

در حالی که گروه سعی می کرد این زن را متقاعد کند که آپارتمانش را ترک کند ، ظاهراً او خفاش بیس بال را تکان داد. بری ، گروهبان سفیدپوست 32 ساله در آن زمان ، دو تیر به سمت تنه زن شلیک کرد و او را کشت. او بعداً گفت که از جان خود می ترسد.

هم شهردار بیل دی بلاسیو و هم کمیسر پلیس وقت ، جیمز اونیل ، اقدامات این افسر را محکوم کردند. دی بلاسیو گفت: “آنچه مشخص است این است که در این مورد ، ما شکست خوردیم.”

اعتراض به دبورا دانر در سال 2016

فلش

این درگیری باعث اعتراضات و افزایش آموزش مداخله در بحران در بین افسران عالی رتبه پلیس شد ، پس از اینکه گزارش شد که بری دوره تشدید را ندیده است. انجمن استقبال گروهبان از اقدامات بری دفاع کرد و شهردار را متهم به سازماندهی “شکار جادوگران” علیه وی کرد.

(نه SBA و نه اندرو کوین ، وکیل بری ، به س questionsالات پاسخ ندادند. کوین از طریق منشی گفت که پرونده به دلیل “مسائل مربوط به COVID” نامشخص از روز دوشنبه به تعویق افتاد.

در پی اعتراضات گسترده علیه عدالت نژادی و همچنین قتل پلیس دانیل پرود در روچستر ، تقاضا برای رویکردی جدید در پاسخ به تماس های بهداشت روانی دوباره در تابستان گذشته تشدید شد. در اوایل سال جاری ، دو بلاسیو یک برنامه آزمایشی را راه اندازی کرد که متخصصان واکنش به بحران را به جای افسران پلیس به 911 تماس بهداشت روانی اعزام می کرد.

در حالی که وکلا از خلبان تمجید می کنند ، آنها می گویند فاصله 5 ساله بین مرگ دانر و محاکمه دپارتمان بری بر عدم موفقیت مداوم شهر در ایجاد نظم و انضباط به موقع تأکید می کند.

جو هیون کانگ ، مدیر انجمن های متحد برای اصلاحات پلیس ، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “به معنای واقعی کلمه هیچ بهانه ای برای ادامه این امر وجود ندارد.” “وقتی NYPD می خواهد سریع عمل کند ، من این کار را می کنم. اینها تصمیمات سیاسی هستند که در بالاترین سطح دولت گرفته شده اند و هدف آنها حفاظت از افسران کشته یا وحشیانه است. “

در موارد اخیر ، از جمله محاکمه دانیل پانتالئو ، این شهر از روند کند انضباطی NYPD دفاع کرده و معتقد است که باید تا اوج یک محاکمه جنایی منتظر بماند.

بری توسط قاضی دیوان عالی ایالات متحده از اتهامات جنایت درجه دوم در اوایل سال 2018 تبرئه شد. در آن زمان ، کمیسر اونیل گفت که NYPD “بررسی انضباطی تصمیمات تاکتیکی و نظارتی خود را که منجر به تخلیه یک سلاح گرم شد” آغاز می کند. در این مورد. “

در همان سال ، شهر با پرداخت 2 میلیون دلار به خانواده دانر موافقت کرد.

بری پس از تبرئه مجاز به بازگشت به عنوان گروهبان شد. وی در سال 2020 دستمزد 152،000 دلار را به خانه برد.

دیدگاهتان را بنویسید