گردهمایی علمای مسلمان لبنان: انقلاب امام گام بزرگی در نابودی رژیم صهیونیستی بود


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، گردهمایی علمای مسلمان لبنان در بیانیه ای به مناسبت سی و سومین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) تأیید کرد که رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران توانستند بسازند. یک جامعه اسلامی کشوری که همگام با توسعه جهانی در حال پیشرفت است. بسیاری از حوزه های فناوری در خط مقدم کشورها قرار دارند.

به گزارش میثاق، مجمع علمای مسلمان لبنان با اشاره به تلاش امام خمینی (ره) برای گسترش مفهوم اصیل اسلامی محمد (ص) در مقابل اسلام آمریکایی، گفت: اسلام آمریکایی امروز اسلام تکفیری است.

این نهاد با بیان اینکه امام خمینی(ره) وحدت اسلامی را تنها راه مقابله با تفرقه امت اسلامی دانستند، گفت: معرفی یک هفته فاصله بین روایات اهل سنت و شیعه درباره میلاد رسول اکرم صلی الله علیه و آله. او را درود فرست و درود فرست. این مهم ترین کاری بود که امام خمینی(ره) کردند، ایشان برای وحدت امت اسلامی این کار را کردند که نشان دهند اختلاف در مذاهب به معنای اختلاف دین نیست. دین خدا اسلام است نه چیز دیگر.

مجمع علمای مسلمان لبنان همچنین با بیان اینکه امام خمینی (ره) رژیم صهیونیستی را قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک خطر بزرگ برای ملت توصیف کرد، تاکید کرد که تا زمانی که سرطان اسرائیل ریشه کن نشده و بعد از انقلاب اسلامی شکل نگیرد، صلح را در منطقه نخواهیم دید. پیروزی انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) که رهبری مقاومت را بر عهده دارد، گام بزرگی در جهت نابودی رژیم صهیونیستی بود.

این نهاد پیام امام خامنه ای به پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان و دعوت ایشان برای کمک به مظلومان فلسطین و یمن را نشانه رویکرد رهبر معظم انقلاب اسلامی به امام خمینی (ره) دانست و تاکید کرد که این امر راه امام به راه امام خمینی. پیروزی اسلام و عزت امت اسلامی به رهایی مستضعفان می انجامد.
انتهای پیام
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید