گارد Rikers متهم به دستگیری قاچاق اسلحه به بازداشت شدگان است


دادستانی منطقه برانکس علیه نگهبانی بازداشت شده متهم به قاچاق تیغ برای یک زندانی در جزیره رایکرز است.

هفته گذشته ، تراویس سیمز 33 ساله پس از آنکه معاون خدمات اصلاحی متوجه شد که مامور اصلاح به جاناتان سانچز ، زندانی 31 ساله در زندان جورج آر ویرو در جزیره ریکرز دستگیر شده است ، دستگیر شد. پس از مشاهده مبادله ادعایی ، سرپرست زندان دستور بازرسی از زندانی را صادر کرد ، وی به گفته اداره تحقیقات و اصلاح شهر ، تیغی را که در داخل یک قلم مخفی شده بود ، پیدا کرد.

مارگارت گارنت ، کمیسیون تحقیقات کمیسیون تحقیقات گفت: “یک ناظر و معاون سریع و تیمش به توقف جریان قاچاق در یک زمان حساس و دشوار در زندانهای شهر کمک کردند.” “اقدام سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOC با DOI سیاست عدم تحمل نیویورک را در مورد قاچاق به زندانهای شهر نشان می دهد.”

پس از دستگیری وی ، مقامات اصلاحی اعلام کردند که سیمز را که از دسامبر 2016 در زندان های شهر کار می کرد ، تعلیق کردند. در جلسه روز پنجشنبه ، قاضی مأمور اصلاحی را آزاد کرد که به او اجازه داد تا در انتظار محاکمه در خانه بماند.

در صورت محکومیت قاچاق درجه یک ، سیمس ممکن است تا هفت سال زندان محکوم شود. او همچنین به دو جرم متهم شده است: سوء رفتار رسمی و ارتقاء قاچاق درجه دوم زندان. وکیل وی فوراً به درخواست های شرکت حقوقی وی برای اظهار نظر پاسخ نداد.

بازداشت این نگهبان در حالی صورت می گیرد که زندان های جزایر رایکرز و شهر نیویورک با خشونت های مداوم روبرو بودند ، به ویژه در مراکز پذیرش ، جایی که کارکنان از حوادث اجباری ، ضربات چاقو و بریدگی نسبت به سال گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است.

همراه با خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندان های شهر مجبور به افزایش تعداد COVID-19 ، خرابی خدمات پزشکی و ارائه غذا به دلیل غیبت کارکنان و افزایش حوادث خودآزاری شدند. دست کم 12 نفر که در زندانهای نیویورک زندانی شده اند در سال 2021 جان باختند – پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در بحران ، وکلای اصلاح طلب از دادستان ها و قضات شهر خواسته اند تا تعداد بیشتری از بازداشت شدگان را تا زمان محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاحی شهر را به استخدام نگهبانان بیشتر تحت فشار قرار داد و مدعی شدند که کارکنان فعلی نمی توانند کنترل تاسیسات خود را در دست بگیرند.

به گفته اداره اصلاحات ، حدود یک چهارم پرسنل خود با لباس متحدالشکل مریض هستند یا به سادگی در محل کار حاضر نمی شوند – این پیشرفت نسبت به سطوح بالاتر غیبت در اوایل امسال کمی بهبود یافته است. مشکلات مربوط به کارکنان باعث شده است که نگهبانان زندان در دهها موقعیت باقی بمانند و مردم بدون خدمات اساسی در زندان بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید