گارد ساحلی: نشت نفت کالیفرنیا احتمالاً 25000 گالن است


یک مقام پلیس ساحلی روز پنجشنبه گفت که تصور می شود که مقدار نفت ریخته شده در نشت خط لوله دریایی در کالیفرنیای جنوبی نزدیک به 25000 گالن باشد.

هانتینگتون بیچ ، کالیفرنیا (AP) – یک مقام گارد ساحلی روز پنجشنبه گفت که مقدار نفت ریخته شده در نشت خط لوله دریایی در کالیفرنیای جنوبی نزدیک به 25000 گالن است.

بدترین سناریو برای رواناب از ساحل اورنج کانتی قبلاً حداقل در حدود 25000 گالن (94635 لیتر) و بیش از 132000 گالن (499674 لیتر) تخمین زده نمی شد.

تعداد نشت نهایی احتمالاً به رقم پایین تر نزدیک است ، که با مقدار نفتی که در سواحل کالیفرنیا مشاهده می شود ، ارتباط دارد. کاپیتان گارد ساحلی ربکا اوره روز پنجشنبه گفت.

وی به خبرنگاران گفت: “ما اطمینان بالایی داریم که میزان نشت حدود 588 بشکه است.” “این احتمال وجود دارد که این تعداد به میزان کمی تطبیق داده شود.”

کارگران تجهیزات حفاظتی به شستن ماسه برای شستن روغن خشک ادامه می دهند.

روی کیم ، دانشمند محیط زیست در دفتر پیشگیری و واکنش نشت کالیفرنیا ، گفت که اندازه توپ های قیر جمع آوری شده در سواحل ساحلی از روزهای اول پس از نشت کاهش یافته است. او گفت که تیم ها از ساحل ایالت بولسا چیکا در ساحل هانتینگتون به لا ژولا در شهرستان سن دیگو اعزام شدند.

نشت در ساحل هانتینگتون در 2 اکتبر ، یک روز پس از آنکه ساکنان از بوی روغن در این منطقه خبر دادند ، تأیید شد.

مقامات گارد ساحلی اعلام کردند که خط لوله متعلق به شرکت Amplify Energy در هوستون است که نفت را از سکوهای دریایی به ساحل منتقل می کند.

مقامات گفتند که پرونده در دست بررسی است و آنها معتقدند لوله احتمالاً چند ماه تا یک سال قبل از شکستن توسط لنگر کشتی آسیب دیده است.

سواحل شهر و استان هانتینگتون و ساحل نیوپورت بیچ تا دوشنبه بسته بود.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید