کیم کارداشیان در “SNL” به کانیه وست “نگاه” کرد


کانیه وست روبرو و در مرکز کنسرت میزبانی کیم کارداشیان وست در برنامه شنبه شب زنده بود – و این دو گفتند “تمام طول شب” به بال زدن و خیره شدن به یکدیگر ادامه دادند “.

شاهدان عینی گفت: “در یک مرحله ، قبل از سناریوی کورت ، کیم یک بوسه به سمت او پرتاب کرد.” کیم 40 ساله با افتخار خود را “کیم کارداشیان وست” معرفی کرد.

کانی ، 44 ساله ، مادرش کریس جنر و دوست پسرش کوری گمبل به همراه خلوئه کارداشیان و بهترین دوست لا لا آنتونی در جمع حضار حاضر شدند.

کیم در جریان مونولوگ افتتاحیه از کانیه تقاضای طلاق کرد و ابتدا او را “بهترین تاریخ” نامید ، قبل از اینکه متوجه شود او “ثروتمندترین سیاه پوست آمریکا است ، یک نابغه مشروع و با استعداد که چهار فرزند باورنکردنی به دنیا آورد”. به

او ادامه داد: “بنابراین وقتی من از او طلاق گرفتم ، باید بدانید که این به یک چیز مربوط می شود – شخصیت او. می دانم که بد به نظر می رسد ، اما مردم مدام به من می گویند که کمدی از حقیقت ناشی می شود. و اگر چیزی وجود دارد که من همیشه برای آن تلاش می کنم ، آن اصلی است. ”

کیم کارداشیان در حال ورود به تمرین “SNL” با کانیه وست دیده شد.
تصاویر GC

قبل از اولین نمایش “SNL” کیم ، صفحه شش به طور انحصاری فاش کرد که کانیه در زمینه میزبانی به بنیانگذار SKIMS کمک می کند.

این زوج مطلقه اخیراً شایعاتی را منتشر کردند ، دوباره زمان بیشتری را با هم گذراندند ، در محل کار از یکدیگر حمایت کردند و در لس آنجلس با هم غذا خوردند ، قبل از اینکه این دو به نیویورک برای برنامه NBC وارد شوند.

پس از نمایش شنبه ، کیم – شیک با لباس بدن صورتی روشن و کت پهن – یک مهمانی صمیمی را در نقطه داغ SoHo Zero Bond برگزار کرد. کریس ، Khloe ، Jonathan “Foodgod” Cheban ، Scott Disick ، ​​Gayle King و بسیاری دیگر به او ملحق شدند.

سایر شرکت کنندگان شامل بازیگران و خدمه “SNL” مانند لورن مایکلز و امی شومر بودند که در این نمایش ظاهر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید