کوین ناکس بیشترین استفاده را از موقعیت های نیکس در دروازه جادوگران می کند


واشنگتن – نیکس نیازی به جولیوس رندل نداشت تا جادوگران را در روز شنبه پرتاب کند.

راندل در نیویورک با همسرش در خانه بود و اوبی تاپین را به عنوان مهاجم اصلی ترک کرد و کوین ناکس در بازی تدارکاتی خود مقابل ویزاردز به عنوان مهاجم پشتیبان ارتقا یافت.

در حالی که تاپین در معرض خطای اولیه قرار داشت ، ناکس نیمکت را کنار گذاشت و انتقادات خود را در نیمه اول بهترین تیم شنبه ثابت کرد.

پس از نیمه اول بدون امتیاز ، تاپپین نیز وارد دروازه شد ، در حالی که نیکس بدون راندل ویزاردز را با 99- 117 به ورزشگاه Capital One Arena هدایت کرد که مملو از تعداد زیادی از طرفداران نیکس بود.

ناکس با 12 امتیاز کار کرد – همه در نیمه اول. تاپین 13 امتیاز و 8 ریباند به دست آورد.

در دومین بازی پیش فصل با لباس نیکس ، کمبا واکر نسبتاً منفعل بود (شش امتیاز ، چهار پاس گل ، 2 از 7 در زمین) ، اما نیکس شش بازیکن دو رقمی گرفت و 24 گل برای 52 به ثمر رساند. محدوده 3 نقطه

کوین ناکس سعی دارد اسپنسر دینویدی را در جریان پیروزی نیکس بر ویزاردز در روز شنبه مسدود کند.
USA Today Sports

آر جی بارت ، پس از سه دور برگشت اولیه ، تا پایان بازی به 18 امتیاز رسید. دریک رز قبل از اینکه در کوارتر چهارم با مصدومیت پا ظاهر شود 15 امتیاز به دست آورد.

نیکس در پیش فصل و میزبان بعدی دیترویت چهارشنبه به 2-0 رسید.

نیکس در کوارتر دوم 13 امتیاز پیش افتاد و ناکس 3 امتیاز به دست آورد-این بازی در عمق بازی 4 بر 6 بود. اما وقتی ناکس بیرون آمد ویزاردز جمع شد و نیکس در وقت استراحت فقط 59-55 پیش افتاد.

ناکس ، ستاره بعید نیمه اول ، نقش ها را زودتر به دست آورد – با یکی از شوت های 3 امتیازی خود ، که از لبه جلو پرید و به داخل رفت. 36 اقدام در نیمه اول

تاپین لیگ تابستانی خوبی در ترکیب اصلی داشت ، اما سه اشتباه اولیه داشت و توپ را زیاد از دست نداد.

پس از از دست دادن امتیازات در استراحت ، او در نیمه دوم دو سه گانه را وارد دروازه کرد و یک پاس کوچه را به پایین پرتاب کرد.

نیکس همچنین بدون مرکز اصلی نرلنس نوئل بود. این به جریکو سیمز تازه کار نقش بیشتری داد و او با 7 امتیاز و 13 ریباند از نیمکت بیرون آمد.

دیدگاهتان را بنویسید