کمیسیون اخلاق دولتی JCOPE پیشنهاد کتاب Cuomo را خارج از کاوش خود تصویب می کند


کمیسیون اخلاق نیویورک یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام کرده است تا نحوه رسیدگی به درخواست فرماندار سابق اندرو کومو برای اجازه برای نوشتن خاطرات همه گیر خود را بررسی کند. بحران آمریکابه

تأیید وکیل از کمیسیون مشترک اخلاق عمومی در تابستان سال 2020 به کوئومو اجازه داد تا علاوه بر حقوق بیش از 200،000 دلار بودجه مالیات دهندگان ، قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با گروه انتشارات Crown تأمین کند.

اما این پروسه تأیید ماه ها محرمانه بوده است ، مانند خود قرارداد کتاب. گروه های دولتی خوب در ارتباط با این موضوع پرچم های قرمز برافراشته اند و این نگرانی ها پس از آنکه گزارش های مختلف نشان داد که منابع دولتی در حین تدوین و ویرایش استفاده شده است ، تشدید شده است.

توافقنامه کتاب کوئومو همچنین در حال انجام تحقیقات جنایی از سوی دفتر لتیتیا جیمز ، دادستان کل ، و همچنین تحقیق توسط مجلس ایالتی است.

در طول بیش از دو ساعت جلسه اجرایی بعد از ظهر سه شنبه ، کمیسیون های JCOPE به استخدام یک وکیل خارجی برای تحقیق در مورد این موضوع رای دادند ، پس از آن خوزه نیوز ، رئیس جدید JCOPE که به تازگی منصوب شده است ، این توافق را به صورت مبهم توصیف کرد.

نیوکس با اشاره به اینکه تحقیقات درباره چه چیزی است و آیا یافته ها در اختیار عموم قرار می گیرد ، گفت: “کمیسیون به تصویب بازداشت وکیل مستقل برای انجام تحقیقات درباره عملیات قانونی و رویه ای کمیسیون رای داد.” نیوس روز دوشنبه توسط فرماندار کتی هوچول تصاحب شد تا موقعیت موقت خود را در کومو به عهده بگیرد.

دیوید مک نامارا ، جمهوری خواه که از طرف کمیته منصوب شد ، در آستانه جلسه ماراتن پشت درهای بسته ، سعی کرد این موضوع را در پرونده عمومی تعریف کند و از رهبری کمیسیون در مورد بررسی تحقیقی که به کوئومو اجازه می داد “در فعالیتهای خارجی شرکت داشته باشد ، بیانیه ای بخواهد. … انتشار کتاب برای مقاصد شخصی بحران آمریکابه ”

قبل از اتمام کار ، مک نامارا توسط نیوکس قطع شد و کمیته بلافاصله به جلسه غیرعلنی بدون اظهار نظر عمومی در کمتر از پنج دقیقه منتقل شد. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر بیشتر در مورد آنچه نیوفز در ملاء عام گفته است خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین Cuomo ، در مورد سوال در مورد رای گیری سه شنبه JCOPE گفت: “اگر JCOPE می خواهد JCOPE را بررسی کند ، این کار را انجام دهید.”

رای گیری JCOPE می تواند نشان دهنده تلاش کمیسیون برای بازیابی بخشی از استقلال و اعتبار خود باشد ، به دنبال ادعاهایی مبنی بر تأثیر زیاد کومو بر آن. سرنوشت این گروه مشخص نیست و هوچول نشان داده که می خواهد اصلاحات اخلاقی گسترده تری را پیش ببرد.

این نیز دومین بار در ماه های اخیر است که کمیسیون خواستار بررسی اقدامات خود می شود. در رای گیری ماه آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز خواست در مورد نشت احتمالی اطلاعات محرمانه به کومو در مورد دستیار ارشد و دوست نزدیکش جو پرکوکو ، که اکنون به اتهام فساد در زندان فدرال است ، تحقیق کند.

گری لاوین ، جمهوری خواه منصوب در JCOPE و منتقد دیرینه روند تصویب کتاب کوئومو ، گرچه خوش بینی او اندازه گیری شد ، گفت: “پیشرفت در حال پیشرفت است.” “س questionال این است که” آیا پیشرفت آنقدر کند است که به جاذبه ای مسدود شده تبدیل می شود که همه چیز گسترده است؟ ” ””

در حالی که این لطف در بهار سال گذشته علیه کوئومو شروع شد ، به دنبال مجموعه ای از ادعاهای مربوط به آزار و اذیت جنسی ، تجارت سودآور کتاب او ، در اوج محبوبیت همه گیر ، مورد بررسی فزاینده ای قرار گرفت.

برای اینکه کوئوم تابستان گذشته خاطرات خود را در مورد بیماری همه گیر بنویسد ، ابتدا به امضای JCOPE ، داوری که ادعا می کرد به قوانین اخلاقی ایالت تسلیم شده است ، نیاز داشت. اما کمیته کامل هرگز به این درخواست رای نداد.

جودیت مغول ، وکیل اتاق اجرایی در نامه نگاری که در درخواست های آزادی اطلاعات بعداً منتشر شد ، در ژوئیه 2020 درخواست کرد بدون اشاره به میزان درآمد فرماندار ، اما قول داد که از منابع دولتی استفاده نخواهد شد. این درخواست یک هفته بعد توسط مارتین لوین ، معاون مشاور عمومی JCOPE ، بین جلسات کامل کمیته و بدون رای کمیسیونر در این زمینه ، که اعضای کمیته جمهوری خواه ماههاست به آن اعتراض می کنند ، تأیید شد. کارکنان JCOPE از طریق سخنگوی خود مدعی شدند که برنامه های درآمد خارجی را بدون رأی کامل کمیته بررسی و تأیید می کند.

مک نامارا در مصاحبه WNYC / Gothamist پس از رای گیری گفت: “من در جلسه ای فرمانداری داشتم که درخواست فعالیت خارجی می کرد که منجر به پرداخت مبلغ بسیار مهمی برای گزارش مسائل مربوط به دوران فرمانداری وی می شد.” این موضوعی است که باید در کمیته کامل مطرح می شد. “

فرماندار سابق از افشای پرداخت 5.1 میلیون دلاری خود خودداری کرد تا اینکه سرانجام اظهارات مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار این گزارش ، منتشر کرد. با پیشرفت حرفه سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری ، فروش کتاب او کاهش یافت. به گزارش نیویورک تایمز ، کمتر از 50 هزار نسخه تا کنون فروخته شده است.

همزمان با رسیدن کوومو به توافقنامه کتاب در تابستان گذشته ، دولت وی به طور فعال انتشار اطلاعات مربوط به مرگ و میر COVID-19 ساکنان خانه های سالمندان را به تعویق انداخت ، از جمله تغییر گزارش وزارت بهداشت برای کاهش تعداد مرگ و میر.

دیدگاهتان را بنویسید