کمتر از یک چهارم کودکان مدرسه دولتی نیویورک آزمایش COVID-19 را در مدرسه انتخاب کرده اند


مقامات آموزش و پرورش در جلسه شورای شهر فاش کردند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده رضایت خود را برای شرکت در برنامه آزمایش COVID-19 سیستم مدارس دولتی نیویورک اعلام کردند.

192،705 دانش آموز در کلاس های K-XII که موافقت کردند بخشی از آزمون مدارس تصادفی امسال باشند ، بخشی از کل جمعیت واجد شرایط را تشکیل می دهند. اپیدمیولوژیست ها می گویند در صورت آزمایش همه دانش آموزان واجد شرایط ، تصویر دقیق تری از انتقال COVID ثبت می شود.

مارک تریگر ، عضو شورا ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در این جلسه گفت که سیستم مدرسه حدود 500000 دانش آموز ابتدایی دارد که همه آنها زیر 12 سال واکسینه نمی شوند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و همچنین دانش آموزان واکسینه نمی شوند. آمار ثبت نام امسال تا پایان اکتبر منتشر نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کردند.

علاوه بر این ، تعداد نامعلومی از دانش آموزان واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – در سطح شهر ، 74 درصد از کودکان بین 12 تا 17 سال واکسینه می شوند ، اگرچه داده ها دانش آموزان مدرسه را فاش نمی کند دونالد کونیرز ، معاون آموزشی دانشکده در این نشست گفت.

تریگر در مورد درصد کودکانی که موافقت کردند آزمایش شوند ، گفت: “این اعداد چندان اطمینان بخش نیستند.”

شهردار بیل دی بلازیو با سرسختی از بازگشایی مدارس یادگیری شخصی در پاییز امسال و بدون هیچ گونه راه دور حمایت می کند و بر این باور است که مدارس نیویورک از نظر آزمایش ، پروتکل های مدرسه و واکسیناسیون “استاندارد طلایی” ایمنی هستند. پس از چالش های حقوقی متعدد ، شهر واکسیناسیون خود را روز دوشنبه برای همه کارکنان DOE با معافیت محدود مذهبی و پزشکی اجرا کرد.

اما این شهر دستور واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی ندارد و در عوض تست های تصادفی هفتگی 10 درصد از دانش آموزان واکسینه نشده در هر مدرسه که فرم رضایت نامه را تکمیل کرده اند ، اجرا کرده است.

این یک قدم عقب تر از پروتکل آزمایش سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان شخصی خود را آزمایش می کرد. تا دسامبر 2020 ، 90 students از دانش آموزان شرکت کننده در یادگیری شخصی (در آن زمان ، کمتر از 20 of از 960،000 ثبت نام شده در سیستم) با آزمون هفتگی موافقت کردند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل هایی را صادر کرد که توصیه می کرد دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده به صورت هفتگی مورد آزمایش قرار گیرند ، و اشاره می کند که مناطق محلی مدارس می توانند در مورد جزئیات دقیق نحوه غربالگری دانش آموزان تصمیم گیری کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “سطح آزمایش ما کار می کند و با 100٪ واکسیناسیون کارکنان ، مدارس ما از امن ترین مکان ها در شهر هستند.” “ما با جدیت فرم های رضایت را جمع آوری می کنیم ، بیش از 20000 را در هفته گذشته جمع آوری می کنیم و هر والدین یک دانش آموز واکسینه نشده را تشویق می کنیم که فرم های رضایت نامه را ارسال کند و به ایمن و باز ماندن مدارس ما کمک می کند.”

تریگر همچنین در مورد اینکه آیا DOE در همه مدارس به آستانه آزمون 10 reached رسیده است یا نه ، گفت که در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 students از دانش آموزان در این آزمون موافق بودند.

“ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که قدم بردارند و والدین این رضایت نامه را امضا کنند. این چیزی نیست که ما آن را نادیده بگیریم. ما هر روز تلاش می کنیم ، “Conyers گفت ،” ما به کمپین اجماع خود با کمپین واکسیناسیون خود ادامه می دهیم تا بتوانیم یکی از ارکان رویکرد چند لایه خود را برآورده کنیم. “

تریگر گفت که DOE باید با اطلاعات اولیه مانند ثبت نام ، تعداد دفعات و میزان واکسیناسیون در بین دانش آموزان بیشتر صحبت کند.

او گفت: “این واقعیت که شما امروز اطلاعات اساسی در اختیار کمیته و مردم ندارید … این به سادگی قابل قبول نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید