کلیتون اچارد جدید “لیسانس” در تاریخ گروه عکاسی می شود


کلیتون اچارد و یک رقیب سبزه اسرارآمیز که لب هایش را می بندد
فصل “لیسانس” کلیتون اچارد در حال فیلمبرداری در کالیفرنیا است.
SplashNews.com

کلایتون اچارد تمام تلاش خود را با تصور دیوید هاسلحف انجام می دهد.

اچارد ، که اخیراً “لیسانس” جدید اعلام شد ، در یک جلسه گروهی دیده شد و به نظر می رسد همه چیز خوب پیش می رود.

به نظر می رسد این دختر 28 ساله پنجشنبه میزبان یک جلسه گروهی با الهام از “Baywatch” برای برخی از خانم هایی بود که برای رز خود در ساحل Oxnard در کالیفرنیا مبارزه می کردند.

این عکس ها حداقل هشت زن را نشان می دهند که لباس های شنای قرمز نمادین برنامه تلویزیونی قدیمی را پوشیده اند ، در حالی که برای یک بار با نماینده فروش پزشکی رقابت کرده اند.

مشخص نیست که گروه باید چه فعالیت هایی انجام دهد ، اما یک خانم با رهبر جدید وقت انفرادی کسب کرد.

بومی میسوری و سبزه زیبا از گروهی که پیک نیک خصوصی خود را داشتند حذف شدند. آنها در حال خندیدن و لذت بردن از شامپاین در کنار هم دیده می شوند.

این زوج همچنین در حالیکه لب های خود را بر روی برج نجات غریق بسته اند ، عکس گرفتند. زن اچارد را در آغوش گرفت و به نظر می رسید که دست او بوم بازیگوش را در آغوش گرفته است.

لیسانس ملت هنوز با اچارد ملاقات نکرده است ، زیرا اولین حضور خود را در فصل آینده “Bachelorette” ساخته میشل یانگ ، که فیلمبرداری آن به پایان رسیده است و اواخر این ماه پخش می شود ، نشان می دهد.

یک منبع در سپتامبر به صفحه شش گفت که ایچارد “همه را در صحنه تحت تأثیر قرار داد و قطعاً ارتقاء بزرگی از هر یک از کتی است. [Thurston]پسران. ”

کلیتون اچارد و رقیبی از "عزب"
به نظر می رسد که اچارد و خانم مرموزش لبخند می زنند.
SplashNews.com

کالیبر مردانی که وارد فصل میشل شدند باورنکردنی بود. هر مردی گرمتر از دیگری بود و بسیاری از آنها مانند یک ملکه با او رفتار می کردند. ” “احساسات زیادی برای بسیاری از آنها وجود داشت. کلیتون نیز از این قاعده مستثنی نبود. ”

فصل “لیسانس” اچارد معمولی تر از چند فصل گذشته به نظر می رسد. ABC در حال فیلمبرداری فصل 26 در عمارت کلاسیک لیسانس در کالیفرنیا است. جسی پالمر “لیسانس” سابق مجری برنامه خواهد بود.

تاریخ پخش فصل 26 “لیسانس” هنوز اعلام نشده است. فصل 18 “The Bachelorette” در 19 اکتبر ساعت 20:00 به وقت ET از شبکه ABC پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید