کلرادو قصد دارد به دور شکست با آریزونا بدون برد پایان دهدبوفالوهای ضرب و شتم کلرادو در زمان مناسب استراحت کردند. دچار افتادگی از افتتاح …

بوفالوهای ضرب و شتم کلرادو در زمان مناسب استراحت کردند.

از زمان افتتاح فصل در شمال کلرادو ، بوفالوها یک هفته فرصت داشتند تا بهبود یابند و از دور شکست چهار بازی خلاص شوند.

شنبه ، هنگامی که آنها به زمین نگاه می کنند ، تیمی را خواهند دید که مشکلات مشابهی دارد ، فقط برای مدت زمان طولانی تری.

کارل دورل ، سرمربی کلرادو گفت: “این تیم از ابتدای فصل تا جایی که اکنون است پیشرفت می کند.” “آنها منعکس کننده مسائلی هستند که ما با آنها سر و کار داشته ایم ، در بازی با بازیکنان جدید زیادی.”

کلرادو (1-4 ، 0-2 Pac-12) هنوز موفق به شکست تیم FBS نشده است و در سه بازی اخیر خود حداقل 21 امتیاز از دست داده است.

فرار از دست رفته از آریزونا بسیار فراتر می رود.

گربه های وحشی (0-5 ، 0-2) رکورد شکست 17 مدرسه-طولانی ترین در کشور-را ثبت کردند که مربوط به پیروزی 35-30 در کلورادو در 5 اکتبر 2019 بود. آریزونا در چند هفته گذشته بهتر بازی کرد ، اورگان شماره 9 و UCLA قبل از باخت تا سه ماهه چهارم بسته می شوند.

مشکل گربه های وحشی پایان بود – واحدها و بازی ها.

آریزونا هفته گذشته در حین شکست 34-16 مقابل UCLA یک حرکت تاچ تاون را در میانه میدان به ثمر رساند و بدتر از آن ، جردن مک کلود ، مدافع اصلی را به دلیل مصدومیت مچ پا و زانو از دست داد.

گربه وحشی در حال بازگشت به Gunner Cruz است.

معلم سرخ پوست در نبرد سه جانبه با مک کلود و ویل پلامر که از اردوگاه پاییزی بیرون می آمدند برنده شد و در شروع بازی محکم با BYU با 336 متر پرتاب محکم شروع کرد. کروز هفته بعد در مقابل سن دیه گو چندان تند نبود و 70 یارد – 43 یورو پرتاب کرد – و هفته بعد با پلامر جایگزین شد.

جد فیش ، سرمربی آریزونا می گوید: “توپچی شغل خود را در اردوی آماده سازی بدست آورد زیرا می تواند فوتبال را پرتاب کند.” “برعکس ، به آن هفته آموزش BYU بازگردید ، به او یادآوری کنید که چرا این کار را برنده شد و برخی از کارهای خوبی که در برابر BYU انجام داد.”

امتیاز کوچک

در بازی شنبه انتظار نمرات زیادی نداشته باشید.

کلرادو با 13.8 امتیاز در هر بازی در Pac-12 و در سطح ملی 129 است. آریزونا در این کنفرانس با 16.8 امتیاز در هر بازی یازدهم و در سطح ملی 123 است.

البته ، بوفالوها در دفاع از امتیاز 61 و آریزونا در جایگاه 105 قرار دارند ، بنابراین اگر هر دو در حمله راه نیفتند ، شاید این بازی باشد.

O-LINE HELP

خط حمله ای که در کلرادو دچار آسیب دیدگی شده است می تواند در هفته جاری با بازگشت احتمالی مهاجم مکس وی ، سرعت بیشتری بگیرد. او در 18 سپتامبر مقابل مینه سوتا دچار ضربه مغزی شد و دو بازی بعدی را از دست داد.

Wray پروتکل را تصویب کرد و این هفته به تمرین محدود بازگشت ، بنابراین می تواند از شنبه در دسترس باشد.

بوفالوها از چهار ترکیب مختلف خط شروع در پنج بازی به دلیل مصدومیت استفاده کردند تا بتوانند از آن استفاده کنند.

گام ARIZONE D

آریزونا به طور متوسط ​​فقط 154 یارد در هر پاس در هر بازی اجازه می دهد که در Pac-12 دوم و در کشور پنجم است. آخرین بار در مقابل UCLA ، Bruins فقط 82 یارد با پاس 8 در 19 داشت که به طور متوسط ​​4.3 یارد در هر تلاش بود. آخر هفته گذشته UCLA در نیمه اول تنها سه یارد داشت.

گربه های وحشی در این مسابقه چندان خوب نیستند ، رتبه 122 ملی را کسب کردند و هفته گذشته 329 UCLA را کنار گذاشتند.

آخرین باری که آریزونا و کلرادو با هم دیدار کردند ، پیروزی 24-13 بوفالوها در سال 2020 ، یارک بروسارد 301 متر دوید.

___

بیشتر فوتبال کالج AP: https://apnews.com/hub/college-football و https://twitter.com/AP_Top25. در خبرنامه فوتبال AP College ثبت نام کنید: https://apnews.com/cfbtop25

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید