– کسب ۳۱ مدال و قهرمانی پرورش دهندگان پتروشیمی در مسابقات شنای فرزندان کارگران صنعت پتروشیمی کشور.


تیم پتروشیمی جم در مسابقات شنای فرزندان کارگران صنعت پتروشیمی به مقام قهرمانی و ۳۱ مدال رنگارنگ دست یافت.

- کسب 31 مدال و قهرمانی پرورش دهندگان پتروشیمی در مسابقات شنای فرزندان کارگران صنعت پتروشیمی کشور.

به گزارش خبری تایمز به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم. پس از سه سال وقفه در برگزاری المپیاد ورزشی صنعت پتروشیمی در کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اماکن و فعالیت های ورزشی، صنعت پتروشیمی کشور مجدداً اقدام به برگزاری المپیک ورزشی کرد. شرکت عملیات در همدان.

این المپیاد در ۸ رشته ورزشی طراحی شده است که با توجه به امکانات موجود، امور ورزشی پتروشیمی جم یک تیم (شنا) را به این مسابقات اعزام کرد.

و با توجه به لغو مسابقات شنا دختران ۱۸ تا ۲۵ سال، مسابقاتی در این رشته برای رده های سنی ۱۰ تا ۲۵ سال برگزار شد و شرکت پتروشیمی جم با ۱۹ نفر به عنوان تیم شنا در این مسابقات شرکت کرد که به اجرای برنامه پرداختند. دختران فوق العاده، بی سابقه، همراه با ۳۱ مدال رنگی (۱۱ طلا، ۱۰ نقره و ۱۰ برنز) و به زور قهرمان این مسابقات شده اند.

گفتنی است مسابقات شنای زیر ۲۵ سال متشکل از هشت تیم است که تیم پتروشیمی جم با ۶۱۲ امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

ورزشکاران پتروشیمی حاضر در این مسابقات عبارتند از: آترسا شکرنیا، ماندانا شکرنیا، آناهیتا جمهیری، صبا ریحانی، یکتا درگ، مهشید بهمنی، یاسمن نق اختر و النا دهقانی. “، سینا حمیدزاده، “فیضه کوهن”، “شیرین مولانی بحرانی”، “فاطمه نصیری”، “شیرین جراح”، “زهرا خبازی”، “غزل شاهنوشی”، “پارتی کارگر”.

وی همچنین به عنوان مربی تیم «فاطمی السادات الهاشمی»، سرپرست تیم «فاطمه ملوکی» و سرپرستی کاروان «ظهر برجاوی زاده» فعالیت داشته است.

اسامی مدال آوران تیم پتروشیمی جم به شرح زیر است:

۱- آترسا شکرینیا (۱۱ سال به بالا) کرال سینه – مقام اول

۲- النا دهقانی (۱۲-۱۳) مقام دوم کرال سینه و مقام اول در کرال پشت.

ماندانا شکری نیا – قورباغه مقام اول و پروانه اول

۳- صبا الریحانی (۱۴-۱۵) مقام اول قورباغه

یاسمن نقر – مقام اول در کرال پشت و مقام اول در پروانه

۴- مهشید بهمنی (۱۶-۱۷) مقام سوم قورباغه و مقام سوم قورباغه.

قرارگیری انفرادی – مقام سوم کرال پشت و مقام دوم پروانه

۵- پردیس کارکار (۱۸-۱۹) مرکز شرعی رتبه سوم و پروانه رتبه دوم.

فاطمه نصیری – مقام دوم قورباغه و مقام سوم کرال پشت

۶- برنده کوهن (۲۰-۲۱)، کرال سینه، مقام پنجم، کرال پشت، مقام سوم

غزل شاهنوشی – قورباغه در مقام سوم و بارانه در مقام سوم

۷- زهرا خبازی (۲۲-۲۳) – مقام اول کرال پشت و مقام اول کرال سینه.

شیرین مولانی بحرانی – مقام سوم گروه کر صدر و مقام اول پروانیا

۸- ساینا حمیدزاده (۲۴-۲۵) مقام دوم قورباغه و مقام دوم قورباغه

شرین جراح – پشت دوم و قورباغه اول است

مسابقات تیمی آزاد زیر ۱۸ سال مقام دوم

آتراسا شکرنیا – آنیتا جمیری – صبا ریحانی – ماندانا شکرنیا

مقام دوم مسابقات شنای گروهی زیر ۱۸ سال

یکتا دریج – مهشید بهمنی – یاسمن نق اختر – ایلانا دهقانی

مسابقات تیمی آزاد بالای ۱۸ سال

سینا حمیدزاده – فیضه کوهن – شیرین مولانی بحرانی – فاطمه نصیری

مسابقات شنای گروهی ترکیبی بالای ۱۸ سال مقام سوم

شیرین جراح – زهرا خبازی – غزل شاهنوشی – پردیس کارکار