کراکن اولین پیروزی خود در NHL را بدست آورد و بازی افتخاری پردس را 4-3 شکست دادنشویل ، تنسی (AP) – براندون تانف گل دوم را در تور خالی 1:21 از سمت چپ به ثمر رساند و سیاتل …

ناشویل ، تنسی (AP) – براندون تانف دومین گل خود را در تور خالی 1:21 به ثمر رساند و سیاتل کراکن پنجشنبه شب برای اولین بازی در دومین بازی فرنچایز گسترش دهنده ، نشویل پریدیتورز را با نتیجه 4-3 شکست داد.

کراکن آخرین حق رای دادن بود که در اولین بازی خود با Predators پیروز شد و این میزان را به 3-1-1 رساند. کلمبوس (16 نوامبر 2000) و وگاس (8 دسامبر 2017) به آن گروه پیوستند.

الکس ونبرگ و جارد مک کان هر کدام یک گل و یک پاس گل برای سیاتل داشتند.

دومین گل تانف در ضربات تک سیاتل در دوره سوم برنده بود. میکائیل گرانلوند با 39.9 ثانیه باقی مانده گل تساوی 4-3 نشویل را به ثمر رساند. شکارچیان نتوانستند فیلیپ گروباور دروازه بان را دوباره شکست دهند ، حتی در حالی که دروازه بان یووس ساروس هنوز در خارج از مهاجم اضافی قرار داشت.

گروباور در سومی 12 سیو انجام داد ، چراکه نشویل در بازی سیاتل را با نتیجه 30-26 شکست داد.

رومان جوسی و الی تولوانن برای نشویل گلزنی کردند. Predators با باز کردن .614 درصد در افتتاحیه فصل ، چهارمین رکورد در تاریخ NHL برای فرنچایزها با حداقل 10 بازی از این دست بود. Predators همچنین در 7 بازی از 8 افتتاحیه خانگی اخیر خود و 11 در 14 بازی موفق شده است.

این بار نشویل یک جفت گیرنده عریض از Tennessee Titans NFL داشت که پرچم رالی را تکان می داد تا به شروع فصل جدید در خولیو جونز و چستر راجرز کمک کند.

تولوانن در اولین ضربه نشویل از فاصله 3:18 در بازی گلزنی کرد. رهبری دوام نیاورد ، زیرا مشکلات در نشویل در فصل جدید همچنان ادامه داشت.

یاکوف ترنین در اولین مبارزه در تاریخ سیاتل با وینس دان مدافع کراکن در یک مبارزه سخت و بزرگ پیروز شد. اما مینور این امتیاز را به سیاتل داد و مک کان در ساعت 15:27 روی مچ دست گل زد. سپس الکساندر کریر الکس بارت بول را متوقف کرد و تانف با 2:27 گل دیگر در این دوره برای 2-1 به گل رسید.

جوسی در شروع بازی دوم با نتیجه 5 بر 3 مساوی کرد. اما ونبرگ به راحتی موفق شد با پشت سر دروازه بان یووس ساروس به دروازه باز برسد و در اواسط این دوره 3 بر 2 در سیاتل پیش بیفتد.

OMAGIN VIDEO

شکارچیان در ابتدای اولین دوره ادای احترام ویدئویی به جف کاملیو ، مدیر تجهیزات اصلی Kraken کردند. کاملیو 15 فصل را به عنوان دستیار مدیر تجهیزات نشویل گذراند و فصل 20-2019 ، آخرین فصل او با درندگان.

سیاتل همچنین دارای یک جفت Predators سابق در مهاجم Calle Jarnkrok است که پس از هشت فصل حضورش در نشویل در پیش نویس بازی انتخاب شده است. Jarnkrok یکی از 13 اسکیت باز در تاریخ نشویل بود که حداقل 500 بازی حق رای دادن انجام داد. مهاجم کالین بلکول اولین بازی NHL خود را با نشویل در فصل 19-2018 انجام داد.

هیچ کدام از آنها پنجشنبه شب بازی نکردند ، جارنکروک در پروتکل COVID-19 و بلکول با آسیب دیدگی در ناحیه پایین تنه روبرو بودند.

دراگ فورسبرگ

مهاجم شکارچیان فیلیپ فورسبرگ پاس گل به جوسی داد و حداقل یک امتیاز در پنج افتتاحیه آخر فصل در نشویل به دست آورد. این طولانی ترین سری از نمرات فعال NHL در افتتاحیه فصل است و او دوازدهمین بازیکن تاریخ NHL است که حداقل در پنج بازش متوالی گل می زند.

آن به شرح زیر است

Kraken شانس خود را برای باز کردن حق رای دادن بعدازظهر شنبه در کلمبوس ادامه می دهد.

نشویل شنبه شب میزبان Carolina Hurricanes است.

___

برنامه های کاربردی NHL بیشتر: https://apnews.com/hub/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید