کجا می توان فیلم انیمیشن “بی عدالتی” دی سی را تماشا کردقهرمانان و شروران مورد علاقه DC برای یک ماجراجویی جدید متحرک در فیلم آینده بازگشته اند بی عدالتیبه

مبتنی بر بازی ویدیویی خدایان بی عدالتی در بین ما و رمان گرافیکی بی عدالتی: خدایان در میان ما: سال اول، فیلم در دنیایی اتفاق می افتد که جوکر (کوین پولاک) سوپرمن (جاستین هارتلی) را فریب داد تا لوئیس لین (لورا بیلی) را بکشد. در نتیجه ، جهان در هرج و مرج فرو رفته است و سوپرمن در تلاش برای کنترل آن است. این بتمن (مونت آنسون) است که باید تیمی از قهرمانان را جمع آوری کند تا قهرمان را با سر متوقف کرده و جهان را نجات دهد.

کنجکاو کی بی عدالتی منتشر می شود و چگونه می توان آن را در خانه تماشا کرد؟ بخوانید تا متوجه شوید.

آن چیست؟ بی عدالتی تاریخ انتشار؟

بی عدالتی سه شنبه 19 اکتبر 2021 منتشر می شود.

جلد بی عدالتی برای پیوستن به یک سرویس جریان؟

نه ببخشید بی عدالتی نسخه مستقیم دیجیتال و Blu-Ray است. این دستگاه به عنوان بخشی از بسته 4K Ultra HD Blu-ray موجود است که 39.99 دلار به فروش می رسد. در مقایسه ، هزینه یک نسخه Blu-ray 22.99 دلار است ، در حالی که یک نسخه دیجیتال Prime Video 19.99 دلار هزینه دارد.

هم اکنون می توانید فیلم را در آمازون پیش خرید کنید.

کی خواهد شد بی عدالتی آیا می توانید به صورت رایگان ارسال کنید؟

در حال حاضر مشخص نیست چه زمانی بی عدالتی در یک سرویس پخش در دسترس خواهد بود با این حال ، HBO Max در حال حاضر به طور انحصاری در محتوای پخش مستقیم DC در ایالات متحده است ، بنابراین احتمال خوبی وجود دارد که فیلم در نهایت به آنجا برسد.

یک تریلر برای آن وجود دارد بی عدالتی؟

وجود دارد! برای تماشای تریلر به بالا بروید بی عدالتی اکنون.

کجا را باید نگاه کرد بی عدالتی

دیدگاهتان را بنویسید