کاپو کاکو چشم خود را به واحد کشتار مجازات رنجرز باز می کند


بوستون-کاپو کاکو فصل گذشته در ضربات پنالتی گلزنی نکرد ، اما به نظر می رسد بازیکن 20 ساله امسال چند دقیقه کوتاه شود.

این جریمه 20 ساله باعث شد 1:38 وقت یخ در پیروزی 4-3 رنجرز مقابل بروینز شنبه شب در TD Garden کوتاه شود. بوستون در بازی قدرتی 1 بر 4 شد ، دیوید پاسترناک به مزیت بروینز در اولین دوره اشاره کرد و از پنالتی دخالت لیبور هژک استفاده کرد. کاکو ، که در یک مقطع موفق شد یک فرصت کوتاه مدت ذخیره شده را بداند ، روی دروازه پاسترناک روی یخ نبود و یک شبه به اضافه دو را در شب به پایان رساند.

کوین رونی ، بازیکن پایه ، شنبه شب به کاکو گفت: “من واقعاً سال گذشته تحت تأثیر او قرار گرفتم ، او در دفاع چقدر خوب بود.” “او چوب خوبی دارد ، او بسیار باهوش است ، بنابراین اگر او را در آنجا قرار دهند ، مطمئناً می تواند دارایی بزرگی برای ما از نظر تنبیه باشد. اگر با هم باشیم خیلی خوب می شود.

“او یک بازیکن هاکی است و در چند سال گذشته از زمانی که به لیگ پیوسته واقعا رشد کرده است.”

یگان های کشتار مجازات تکاور با پیشرفت دوره پیش رو شکل خود را ادامه داد. اولین واحد PK روی یخ در روز شنبه کاکو ، مورگان بارون ، رایان لیندگرن و نیلس لوندکویست بود. در حالی که بارون قفلی برای تشکیل تیم نیست و لوندکویست همچنان در حال وفق دادن با بازی آمریکای شمالی است ، لیندگرن به احتمال زیاد مجازات سنگینی خواهد داشت. به راحتی می توان فرض کرد که Jacob Trouba و Patrick Nemeth اغلب در PK نیز استفاده خواهند شد.

کاپو کاکو
گتی ایماژ

پس از خروج پاول بوچنیویچ و برت هاودن ، رنجرز دو نفر از چهار جنایتکار برتر را از دست دادند. کریس دروری ، مدیر کل ، بارکلی گودرو را برای جبران بخشی از این خلأ آورد. میکا زیبا نژاد و کوین رونی و همچنین رایان استروم نیز یک دوره تنبیه خواهند داشت.

سرمربی جرارد گالانت گفت که آدام فاکس “در شرایط خاص” در PK شرکت خواهد کرد و خاطرنشان کرد که او نمی خواهد مدافع شماره را بیش از حد بار کند. 1 از رنجرز. الکسیس لافرنیر ، فیلیپ چیتیل ، ویتالی کراوتسوف و سمی بلیس نیز در طول پیش فصل چند دقیقه مجازات شدند.

گالانت قبلاً در تمرین آنچه را که در قاتل به دنبالش بود آموزش داد: “غرایز خوب”. “برای من ، با استعدادترین بازیکنان ماهر می توانند پنالتی ها را بکشند. بسیاری از آنها به آنجا نمی روند و این کار را انجام می دهند ، اما بسیاری از آن پسران ، چوب های خوبی دارند ، هماهنگی چشم و دست خوبی دارند و آهنگ ها را بسیار خوب می خوانند. از نظر تهاجمی هم همین موضوع است ، فقط باید کمی هزینه دفاعی بیشتری بپردازید. “


محیط بانان روز یکشنبه لیست اردوهای آموزشی خود را به 27 مورد کاهش دادند. ویل کویل به ویندزور اسپیت فایرز لیگ هاکی انتاریو و متیو روبرتسون ، برادن اشنایدر ، لوری پاجونیمی ، تایلر وال و آدام هوسکا به AHL هارتفورد اعزام شدند.

میسون گیرتسن تسلیم شد تا او را به AHL هارتفورد اختصاص دهد ، اما شیاطین وزن 6 متر را ادعا کردند.


بازی بعدی پیش فصل رنجرز چهارشنبه برابر شیاطین در مدیسون اسکوئر گاردن است.

دیدگاهتان را بنویسید