کاهش وزن موضعی با RF کاهش وزن با دستگاه RF در تهران


کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه Rf می تواند برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده شود.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات برخی از افراد هستند که با نگاه کردن به هیچ وجه چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم و لگن تجمع چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است برای مردم خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

کاهش وزن RF موضعی

کاهش وزن RF موضعی

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن ، ضعیف شدن و از بین بردن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در سال های اخیر بین مردم بسیار رواج یافته و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای کاهش وزن RF

کاهش وزن RF یک روش عملی برای کاهش وزن موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توانید لیفت پوست را همزمان انجام دهید. این روش از خروج پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که قادر به کاهش وزن با رژیم کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

سایر مزایای این روش شامل روش غیر تهاجمی است و همچنین نیازی به جراحی نیست.

چه کسانی برای کاهش وزن موضعی RF مناسب هستند؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و چربی در قسمتی از بدن خود مانند شکم و باسن جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکرو برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، پلاک های دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

چگونه کاهش وزن موضعی با RF انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب موج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نظر حذف کرد. جادوگری که به آن اشاره کردید باید تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه و با استفاده از آموزش های لازم بسته به دستگاه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را روی ناحیه مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دسته دستی روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و اندام مورد نظر را بدست می آورند. پس از انجام مراحل ، می توان از پوست یا لوسیون روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری RF محلی

ممکن است پس از کار با دستگاه RF کمی قرمزی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی ها به سرعت از بین می روند و حتی مجبور نخواهید بود مرخصی بگیرید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از دانش این روش و آشنایی کامل با آن و همچنین آگاهی از شما ، شما را درمان کند.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

رویکرد: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پ. 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات لازم برای قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که در بالا ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از عناصر عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید.

نوشیدن الکل سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است روزانه بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش موضعی rf مشابه کاری است که ما در اتاق انجام می دهیم تا گرم شود. عوامل تحریک کننده منطقه را گرم می کنند و این گرما حرارتی است که ما برای کاهش وزن در حین ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

همچنین ، در این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست بر لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید