کانادا با فروش اوراق قرضه برای اوکراین پول جمع می کند – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، کانادا به فکر جمع آوری از طریق فروش اوراق قرضه ۵ ساله است. بیاورید پول برای اوکراین کند است. کانادا اولین کشوری است که به این روش عمل می کند بیاورید برای اوکراین درآمد کسب می کند.

این خبر جاستین ترودونخست وزیر کانادا در نشست سالانه کنگره اوکراین-کانادا در این شهر وینیپگ او اعلام کرد که “کانادایی” است. نمایش دهید آنها اکنون می توانند برای خرید اوراق قرضه دولتی که در پنج سال سررسید می شوند، به بانک های بزرگ مراجعه کنند.

وی گفت: «این پول برای حمایت از دولت اوکراین استفاده می شود تا بتواند به حمایت از مردم اوکراین ادامه دهد.

کانادا یکی از بزرگترین مقاصد مهاجران اوکراینی در جهان است و جامعه اوکراینی در کانادا از زمان حمله روسیه به اوکراین، خواستار تحریم‌های شدیدتر علیه اتاوا علیه روسیه شده است. بودن.

با این حال، ارزش کل اوراق قرضه کانادا به اوکراین اعلام نشده است و “کریستیا سرزمین آزاد‘، قائم مقام ترودو وی همچنین به سوالات خبرنگاران در مورد ارزش کل اوراق عرضه شده پاسخ نداد.

بیانیه دولت کانادا در این زمینه همچنین خاطرنشان می کند که درآمد حاصل از فروش اوراق قرضه در کانادا به دولت اوکراین کمک می کند تا برنامه های خود را ادامه دهد، از جمله ارائه خدمات اولیه به اوکراینی ها مانند حقوق بازنشستگی و خرید سوخت قبل از زمستان. در این بیانیه آمده است که کل درآمد بیاورید “مستقیم به اوکراین” از طریق حسابی که توسط Inter-Fund مدیریت می شود بین المللی پول ارسال خواهد شد.

همزمان با اعلام برنامه دولت کانادا برای کمک نقدی به اوکراین، نخست وزیر این کشور اعلام کرد که تعدادی دیگر از شهروندان روسیه را در فهرست تحریم ها قرار داده است. “جاستین ترودونخست وزیر کانادا گفت که ۳۵ شهروند روس دیگر از جمله مدیران این شرکت در میان آنها هستند گازپروم شش شرکت در بخش انرژی را به فهرست تحریم ها اضافه می کند.

بر اساس اعلام نخست وزیر کانادا، شرکت های دولتی در اتاوامردم روغن“” در سراسر روغن“” “سوجاستحریم های روسیه

علاوه بر این، اعلام شد که کانادا در حال بررسی اعمال تحریم‌های جدید علیه اعضای سرویس‌های قضایی و امنیتی روسیه از جمله افسران پلیس، بازرسان، دادستان‌ها، قضات و مقامات زندان است که مرتکب نقض فاحش و سیستماتیک حقوق بشر علیه رهبران مخالف روسیه شده‌اند. به گفته اتاوا

با شروع عملیات نظامی روسیه در اوکراین، آمریکا، کانادا و کشورهای غربی برای جلوگیری از پیشرفت ارتش روسیه، با اعزام تسلیحات نظامی به اوکراین، تحریم های شدیدی علیه مسکو اعمال شد که اکنون نتیجه معکوس دارد و این تحریم ها افزایش یافت. تورم و قیمت انرژی در اروپا … بسیاری از دولت های اروپایی را به اقدامات پیشگیرانه سوق داده است.