کامالا هریس ویدیویی را برجسته می کند که علم را برای کودکان تحریک می کند


کامالا هریس از عملکرد این هفته خود در یوتیوب مخصوص کودکان با جلال علم و شگفتی های فضا حمایت می کند.

هریس به شدت به گروه پنج نفره از نوجوانان در فیلم “کنجکاو شو با هریس معاون رئیس جمهور” ، ویدئویی که به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی فضا ساخته شده بود ، اشاره کرد.

اما هریس ، که در ماه مه به عنوان رئیس شورای ملی فضایی در سطح کابینه منصوب شد ، برای توضیح ارزش اکتشافات فضایی تلاش زیادی نکرده است.

وی هنگام ملاقات با رصدخانه نیروی دریایی ایالات متحده ، محل اقامت رسمی معاون رئیس جمهور ، به بچه ها گفت: “چیزهای دیگری وجود دارد که من هنوز آنها را متوجه یا کشف نکرده ام.”

او می خندد: “بیایید در مورد چیزهای زیادی فکر کنیم که هنوز باید یاد بگیریم ، به عنوان مثال ، من این را دوست دارم.”

این ویدئو در دو روز اول انتشار کمی بیش از 50،000 بازدیدکننده داشت.
یوتیوب

و او در حیرت از آنچه بازدیدکنندگانش از طریق تلسکوپ پیشرفته رصدخانه نیروی دریایی مشاهده خواهند کرد ، فوران کرد.

“خواهید دید ، به معنای واقعی کلمه دهانه های ماه را با چشم خود خواهید دید!” او هیجان زده می شود و چشمان خود را به لهجه اش نشان می دهد – حتی اگر دهانه هایش با چشم غیر مسلح دیده شوند.

کامالا هریس
این ویدئو به مناسبت هفته جهانی فضا تهیه شده است.
یوتیوب

این ویدئو در دو روز اول انتشار کمی بیش از 50،000 بازدیدکننده داشت – اما توسط منتقدان در شبکه های اجتماعی بی رحمانه مورد تمسخر قرار گرفت که حالتهای اغراق آمیز چهره و لحن صوتی گفتار کودکان را از بین بردند.

“به نظر می رسد یک تریلر از یک فیلم است که در آن معلم سرگرم کننده و جذاب پنهانی یک قاتل سریالی است که سر بچه هایی را که به اردوگاه فضایی می برد جمع می کند.” مدیتیشن جوآن میسون در توییتر.

“او دیگر اجازه ندارد با بزرگسالان صحبت کند.” لورن بوبرت (آر-کولو) او با سوزش اظهار نظر کردبه

فضای کامالا هریس معاون رئیس جمهور
کامالا در مورد اینکه چگونه نوجوانان می توانند دهانه های روی ماه را با تلسکوپ ببینند پرواز کرد – حتی اگر دهانه های آن با چشم غیر مسلح قابل مشاهده باشد.
یوتیوب

شورای ملی فضایی هنوز در زمان معاون رئیس جمهور تشکیل جلسه نداده است.دیدگاهتان را بنویسید