کارگران Deere & Co. پس از رد قرارداد اعتصاب می کندبیش از 10،000 کارمند Deere & Co. اتحادیه کارگران خودروی متحد اعلام کرد که آنها نیمه شب پنجشنبه اعتصاب کردند.

مولین ، ایلینوی (AP) – بیش از 10،000 کارمند Deere & Co. اتحادیه کارگران خودروی متحد گفت ، آنها روز پنجشنبه پس از آنکه “شرکت نتوانست توافقی را ارائه دهد که نیازها و نیازهای اعضای ما را برآورده کند” اعتصاب کردند.

اتحادیه اعلام کرد که در صورت عدم توافق تا ساعت 11:59 شب اعضای آن کنار می روند. اکثریت قریب به اتفاق اتحادیه پیشنهاد قرارداد در اوایل هفته جاری را که برای برخی از کارگران 5 درصد افزایش و برای برخی دیگر 6 درصد افزایش می داد ، رد کردند.

ری کاری ، رئیس UAW گفت: “نزدیک به یک میلیون بازنشسته و اعضای فعال UAW با اعضای UAW اعتصابی در جان دیر همدردی می کنند.”

براد موریس ، معاون روابط کار Deere ، در بیانیه ای گفت که این شرکت “متعهد به دستیابی به نتایج مطلوب برای کارکنان ، جوامع ما و همه افراد درگیر است”. او گفت دیر توافقی می خواهد که موقعیت اقتصادی همه کارکنان را بهبود بخشد.

موریس گفت: “ما برای درک اولویت های کارکنان خود و حل این اعتصاب ، شب و روز به کار خود ادامه می دهیم ، در حالی که عملیات خود را به نفع همه خدمتی که داریم انجام می دهیم.”

سی و پنج سال از آخرین اعتصاب بزرگ Deere می گذرد ، اما کارگران تشویق شده اند که امسال پس از ساعات طولانی کار در طول همه گیری همه گیر و به دلیل این که شرکت ها با کمبود نیروی کار مواجه هستند ، تقاضای بیشتری کنند.

چاک براونینگ ، معاون رئیس جمهور و مدیر بخش پیاده سازی کشاورزی UAW گفت: “اعضای جان دیر ما به دلیل توانایی در امرار معاش مناسب ، بازنشستگی با عزت و وضع قوانین عادلانه کار اعتصاب کرده اند.” ما تا زمان رسیدن به اهداف اعضاء خود به مذاکره پایبند هستیم. “

کریس لورسن ، که به عنوان نقاش در Deere کار می کند ، قبل از اعتصاب به Des Moines Register گفت که این می تواند تفاوت قابل توجهی ایجاد کند.

لورسن به روزنامه گفت: “همه ملت ما را دنبال خواهند کرد.” “اگر ما در اینجا برای خودمان ، خانواده هایمان و برای رفاه اولیه انسان موضع گیری کنیم ، این امر برای کل صنعت تولیدی تفاوت ایجاد می کند. بیایید آن را انجام دهیم. بیایید مرعوب نشویم. “

در اوایل سال جاری ، گروه دیگری از کارگران UAW در کارخانه ولوو کامیون در ویرجینیا اعتصاب کردند و پس از رد سه پیشنهاد موقت قرارداد ، دستمزد بهتر و مزایای بهداشتی کمتری به دنبال داشتند.

قراردادهای مورد مذاکره شامل 14 کارخانه Deere در ایالات متحده بود ، از جمله هفت کارخانه در آیووا ، چهار مورد در ایلینوی و هر یک در کانزاس ، کلرادو و جورجیا.

مذاکرات قراردادی در این شرکت در مولین ، ایلینوی ، در حال انجام بود زیرا Deere انتظار دارد امسال سود بین 5.7 تا 5.9 میلیارد دلار را ثبت کند. این شرکت فروش قوی تجهیزات کشاورزی و ساختمانی خود را در سال جاری گزارش داد.

کارخانه های تولید Deere عامل مهمی در اقتصاد هستند ، بنابراین مقامات محلی امیدوارند هر اعتصابی کوتاه مدت باشد.

شهردار مولین سانگیتا رایاپاتی به Quad-Cities Times گفت: “ما مطمئناً می خواهیم شاهد ثبات و رشد اقتصاد خود پس از تأثیر همه گیری COVID-19 باشیم.” ما امیدواریم که این احزاب بتوانند به زودی به نتیجه برسند. “

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید